איך לבחור מנטליסט ליום האהבה?

כמו חגים אחרים, גם ליום האהבה יש מסורות משלו: יציאה למסעדה טובה או נסיעה לצימר, החלפת מתנות, קניית פרחים, שוקולדים ועוד.

אבל אם נאמר את האמת, לפעמים מגיע איזשהו שלב בו קצת נמאס מהקלישאות הרגילות, ואנחנו רוצים להעניק לבת או בן הזוג שלנו חוויה מיוחדת באמת לרגל יום האהבה.

אם אתם מחפשים פעילות מקורית וייחודית ליום האהבה, אנחנו ממליצים לכם על מנטליסט שיעשה לכם מופע טלפתיה, פשוט כי זו חוויה של פעם בחיים.

 

אבל מה זה מנטליסט בכלל?

מנטליסט הוא אדם שיכול לקרוא את שפת הגוף של האדם שמולו ממש כאילו היא שפה כתובה, ומשכלל זאת לידי טלפתיה ואף כמעט קריאת מחשבות.

מנטליסט טוב הוא פרפורמר שיכול לקרוא את שפת גופו של כל אדם שבא מולו, ומתבל את המופע עם הומור וחוויה ויזואלית מרשימה.

למעשה, מנטליסט הוא אומן חושים וזהו ענף בפני עצמו בעולם הקסמים.

 

מופע מנטליזם – מה זה כולל?

מופע מנטליזם כולל מגוון תכנים המבוססים על קריאת שפת הגוף של הקהל והבנה מעמיקה של רגשותיו.

מנטליסט קורא את הבעות הפנים של האנשים בקהל מרמת תנועות הגוף עד תזוזת העיניים הקלה ביותר, ועם כל זה הוא מפרש את הלך הרוח של אותו אדם.

מופע מנטליזם מערב באופן אקטיבי את הקהל על ידי בחירת מתנדבים התבקשים לבחור קלף או לעשות דבר מה שעל המנטליסט לגלות, והמנטליסט עומד במשימה בזכות כישוריו.

 

כיצד נבחר מנטליסט מוצלח?

אין ספק כי מופע מנטליזם זה דבר יוצא דופן, אבל אם אנחנו מביאים מנטליסט לאירוע וודאי נרצה להביא את הטוב ביותר ושהמופע יהיה הצלחה. כך תבחרו מנטליסט לאירוע:

 

המלצות

חיפוש המלצות זו דרך טובה באופן כללי לבחירה של כל דבר. היום על כל בעל מקצוע, נותן שירות או פרפורמר תוכלו לקרוא מגוון חוות דעת באינטרנט וברשתות החברתיות ואין סיבה שלא תשתמשו בכך. רק תשימו לב שאתם לא קוראים רק ביקורות שעלו לאתר שלו.

 

צפו בקטעים ממופע של המנטליסט

בסופו של דבר אין טוב כמו מראה עיניים. לרוב אומנים לא יעלו מופעים שלמים שלהם לאינטרנט מפאת זכויות יוצרים וכדומה, אך אולי תוכלו למצוא קטעים ממופעים ולראות אם אתם מתחברים למופע של המנטליסט.

 

הסגנון אותו אתם מחפשים

לא כל מופעי המנטליזם נראים אותו דבר – ישנם מופעים שמתבססים יותר על אלמנט ההפתעה, מופעים אחרים הם יותר הומוריסטיים ויש כאלו שמשלבים בין השניים.

חשבו לרגע מה הייתם רוצים לראות והדבר יקל על הבחירה.

 

אל תוותרו על המופע של ירון זיגי

ירון זיגי הוא אמן חושים מוביל בעל ניסיון רב שהופיע בבמות רבות ומכובדות בארץ ובעולם.

בין מופעיו, מקיים ירון זיגי מופע טלפתיה יוצאי דופן שעוד ישאירו בכם רושם רב גם הרבה זמן לאחר שהמופע יסתיים.

אם אתם מחפשים אטרקציה מקורית, מופעי הטלפתיה של זיגי לגמרי בשבילכם.

אולי תאהבו גם:

ציוד קודש
כמה עולה טלית לחתן לחתונה?

היום המרגש הולך ומתקרב, והחתונה שלכם כבר בפתח? אחרי שסגרתם אולם, שמלה, צלם ומוזמנים – הגיע הזמן לפינישים הקטנים. אחד הדברים שנהוג בקרב כלות יהודיות

קרא עוד »
כמה עולה טקס גילוי מצבות
כמה עולה טקס גילוי מצבות

כחלק מן התהליך והמנהגים שמקיימת המשפחה והקרובים לאחר פטירת יקירם, נהוג לבצע טקס גילוי מצבות. במהלך הטקס עולים המשפחה והאוהבים של הנפטר כדי לגלות את

קרא עוד »
תמונה
כמה עולה מדבקות שם?

מדבקות שם הפכו להיות בין הדברים הפופולריים והנחוצים ביותר לאירועים שמחייבים בתוכם את האורחים להתרועע ולהכיר אחד את השני. אתם יכולים לחשוב מהכותרת שזה נושא

קרא עוד »
כוס
כמה עולה קוסם למסיבת רווקות

הביקוש למופעי קוסמים באירועים הפרטיים רק הולך וגובר ואין ספק שזוהי עלייה מרגשת מאוד לתחום שעד לאחרונה היה מעט אנונימי. תכנון אירועים הינו מלאכה לא

קרא עוד »
כמה עולה קוסם ייחודי ליום הולדת

הזמנת מופעי קוסמים לימי הולדת הינה תופעה ההולכת וצוברת תאוצה בשנים האחרונות. חוויית המסתורין והריגוש המתלווים למופעים אלו גורמות לאנשים רבים, גדולים וקטנים, להזמין קוסם

קרא עוד »