כמה עולה אומן חושים למסיבת רווקות

מסיבת רווקות נועדה לציין את הפרידה הרווקות בצורה כיפית וחווייתית. אנשים רבים בוחרים להזמין למסיבה זו אומן חיצוני, על מנת להפוך את המסיבה למשהו מיוחד ושונה. מופע של אומן חושים הינה דרך מצוינת לחגוג את מסיבת הרווקות שלכם בצורה מלהיבה, מרגשת, מצחיקה וחווייתית.

 

אומן חושים או קוסם מה ההבדל?

החלוקה המקובלת גורסת כי קוסם מבצע תרגילים באמצעות חפצים שונים כגון קלפים, כדורים, מפיות, מטבעות וכדו', ואילו אומן חושים מתמקד בתחום המנטלי – תודעה, מחשבה, פסיכולוגיה וכדו'.
ניתן לראות כי שני התחומים הללו חופפים במידה רבה, ועל כן מקובל מאד למצוא אומן חושים אשר הוא גם קוסם, או קוסם אשר הוא גם אומן חושים.

 

אומן חושים מתאים למסיבת רווקות?

כל אומן חושים מקצועי מחזיק ברשותו תרגילים רבים ומגוונים לכל אירוע או מסיבה. אומן חושים טוב מסוגל להתאים את תרגיליו לנסיבות האירוע אליו הוא הוזמן, וליצור הופעה בלתי נשכחת לכל המשתתפים – גדולים וקטנים כאחד.

 

כמה עולה להזמין אומן חושים

מחירו של אומן החושים תלוי בגורמים רבים, כגון רמת הביקוש של האומן, מועד ההופעה, כמות המשתתפים וכדו'. מחירה הממוצע של הופעה נע בין 2,500 ₪ ל-4,500 ₪, אולם הדבר תלוי בגורמים רבים, ומומלץ לפנות ישירות לאומן על מנת לקבל הצעת מחיר מדויקת עבורכם.

 

מה עומד מאחורי מחירו של אומן החושים?

אומן חושים מקצועי נדרש לשנים רבות של אימון ותרגול, נוסף על שנות הלימוד הבסיסיות. תרגילים איכותיים עלולים לעלות כסף רב, וישנם מוצרים יקרים ומכשירים שונים, אשר עולים כסף אף הם. בנוסף לכך, אומן החושים נדרש ללמוד ולהתפתח באופן יום יומי, על מנת לתרגל טכניקות חדשות ותרגילים חדשים בכדי להרחיב את סל הכלים שלו.

 

איך בוחרים אומן חושים?

בכדי להתרשם מאיכותו של אומן חושים, יש לבחון הופעות קודמות שלו. נסו לבדוק האם האומן מצליח להתחבר לקהל, עומד מולו בנינוחות, מצחיק, מבצע תרגילים בצורה מקצועית וכדו'.
בנוסף, ניתן להתרשם מיכולתו של אומן החושים על ידי קריאת ביקורות והמלצות של אנשים אחרים. נסו לחפש ביקורות המתייחסות לנסיבות דומות לשלכם (אומן חושים אשר היה מצוין ביום הולדת של ילדים, לא בהכרח יהיה מוצלח במסיבת רווקות).

 

האם כדאי לבחור את אומן החושים הכי זול?

כמובן שזו שאלה התלויה בתקציב העומד לרשותכם, אולם יש לדעת כי אומני חושים אשר מציעים את עצמם במחיר נמוך, על פי רוב, הינם מתלמדים אשר מנסים לצבור ניסיון במה על חשבונכם. לשיקולכם.

 

מה כוללת הופעה של אומנות חושים?

אומנות חושים כוללת בתוכה מגוון רחב מאד של תרגילים, וכל אומן לוקח את התחום לכיוון שונה מחביריו. עם זאת, ישנם מספר תרגילים בסיסיים אשר ניתן למצוא בכמעט כל הופעה של אומן חושים, כגון קריאת מחשבות של משתתפים מהקהל, עירפול זיכרון, הזזת חפצים בכוח המחשבה, תקשורת טלפתית ועוד.

להזמנת אמני חושים:

https://admagic.co.il

https://www.mxgems.com

https://yaron-mind.co.il

קוביית קסם

אולי תאהבו גם:

ציוד קודש
כמה עולה טלית לחתן לחתונה?

היום המרגש הולך ומתקרב, והחתונה שלכם כבר בפתח? אחרי שסגרתם אולם, שמלה, צלם ומוזמנים – הגיע הזמן לפינישים הקטנים. אחד הדברים שנהוג בקרב כלות יהודיות

קרא עוד »
כמה עולה טקס גילוי מצבות
כמה עולה טקס גילוי מצבות

כחלק מן התהליך והמנהגים שמקיימת המשפחה והקרובים לאחר פטירת יקירם, נהוג לבצע טקס גילוי מצבות. במהלך הטקס עולים המשפחה והאוהבים של הנפטר כדי לגלות את

קרא עוד »
תמונה
כמה עולה מדבקות שם?

מדבקות שם הפכו להיות בין הדברים הפופולריים והנחוצים ביותר לאירועים שמחייבים בתוכם את האורחים להתרועע ולהכיר אחד את השני. אתם יכולים לחשוב מהכותרת שזה נושא

קרא עוד »
כוס
כמה עולה קוסם למסיבת רווקות

הביקוש למופעי קוסמים באירועים הפרטיים רק הולך וגובר ואין ספק שזוהי עלייה מרגשת מאוד לתחום שעד לאחרונה היה מעט אנונימי. תכנון אירועים הינו מלאכה לא

קרא עוד »
כמה עולה קוסם ייחודי ליום הולדת

הזמנת מופעי קוסמים לימי הולדת הינה תופעה ההולכת וצוברת תאוצה בשנים האחרונות. חוויית המסתורין והריגוש המתלווים למופעים אלו גורמות לאנשים רבים, גדולים וקטנים, להזמין קוסם

קרא עוד »