כמה עולה אינטרקום IP ומה יתרונותיו?

מערכת האינטרקום כבר מזמן אינה זרה לנו, בין אם אנו גרים בבית פרטי או בבניין מגורים, ברגע שיש ברשותנו את מערכת האינטרקום אנחנו מרגישים בטוחים הרבה יותר.

כעת, הגיע הזמן לשדרג את אבטחת הבית אף יותר.

גם אם ברשותכם בית פרטי, וגם אם אתם מתגוררים בבניין – חשבו כמה פעמים בשבוע מגיעים אנשים לביתכם, או לבית העסק שלכם?

המערכת מאפשרת לנו לשלוט באנשים שנכנסים למתחם שלנו, ובכך אנו משיגים גם בקרה מצד אחד, וגם בטיחות ואבטחה מהצד השני. אולם, בשנים האחרונות, עולם מערכות האינטרקום השתדרג והתקדם מאוד, וכעת כדאי שנכיר את הדגם החדש והמבוקש ביותר – אינטרקום IP.

 

מה זה אינטרקום IP ומהם יתרונותיו?

אינטרקום IP  הוא אינטרקום אשר מתחבר ישירות לראוטר. את האינטרקום ממקמים בדרך כלל על השער או ממש בסמוך לדלת, ובאמצעות כבל רשת הוא מתחבר לראוטר הביתי שלכם.

תוך שניות בודדות, תקבלו גישה לאפליקציה דרך הסמארטפון או הטאבלט שלכם, תורידו את האפליקציה ולאחר מכן תוכלו לתפעל אותה בקלות.

כלומר, ברגע שהלקוח, האורח, השליח, הטכנאי, או כל אדם אחר לצורך הדוגמא, אשר לו אתם מצפים, יגיע – תפתחו את האפליקציה ותראו את האדם שעומד מבעד לשער הבית או לדלת, לדבר איתו בשיחת ווידיאו ולאחר מכן להחליט האם לפתוח את הדלת ולתת לו להיכנס.

אינטרקום IP מתחבר לרשת האלחוטית ולכן גם אם אינכם נמצאים בבית או בבית העסק, תוכלו לראות מי נמצא מחוץ לדלת.

מובן שמי שמחזיק בקוד, יוכל להיכנס מייד. לרוב מערכות האינטרקום תוכלו לחבר בין 6 – 12  משתמשים סך הכול, שיוכלו להתקין את האפליקציה ולפתוח את הדלת.

 

כמה עולה אינטרקום IP?

כמו בכל מוצר, גם מערכות האינטרקום מרובות ומגוונות, ישנם דגמים רבים אשר מציעים יתרונות שונים.

לדוגמא, מערכת אינטרקום IP פשוטה, בעלת מצלמה פשוטה, קודן ואפליקציית שליטה לטלפון הנייד שלכם, תנוע בין 1,500 ₪ ל – 2,000 ₪ .

מומלץ להצטייד במערכת משודרגת, היא אמנם תעלה לכם קצת יותר, אך תציע יתרונות רבים ומגוונים.

לדוגמא, מומלץ לרכוש מערכת IP  אשר לא תכלול רק מצלמה פשוטה, קודן ואפליקציה – ישנם דגמים אשר מציעים מצלמה פנוראמית, ושבב קורא תגי קרבה, בנוסף לקודן ולאפליקציה הנשלטת באמצעות הנייד.

מצלמה פנוראמית מציעה כמובן בטיחות מקסימאלית, שכן היא תאפשר לכם לראות הרבה יותר טוב.

תגי קרבה מצוינים לשימוש במשרדים, כך רק מי שיחזיק תג קרבה יוכלו להיכנס למשרד, וכך תוכלו להיות בבקרה בקלות.

מערכות אינטרקום IP בדגמים מתקדמים יותר, ינועו בין 3,500 ל – 4000 ₪.

לסיכום, אנו ממליצים לכם לבחון את מגוון מערכות האינטרקום מסוג IP, אנו ממליצים על אינטרקום איכותי תוצרת Doorbird – אינטרקום תוצרת גרמניה מעוצב בפאנל נירוסטה בעל אחריות לאורך זמן. כל הפרטים באתר Doorbird.

 

מערכת שמע

אולי תאהבו גם:

רהיט
כמה עולות שידות?

כשאתם מחליטים לקנות שידות לבית שלכם, חשוב לקחת בחשבון את התקציב שאתם מוכנים להקדיש לכך וכן את התכונות שאתם צריכים שהשידה תענה עליהן. מחיר שידות

קרא עוד »
חלל ביתי
כמה עולה מטבח בהתאמה אישית?

המטבח הינו החדר המרכזי בבית ואחד הגורמים העיקריים להתנהלות של הבית הסובבת סביבו: הכנת האוכל, זמני הארוחות, האווירה שהוא מייצר לבני המשפחה. חשוב מאוד להתאים

קרא עוד »
שלוש שטיחים
כמה עולה שטיח שאגי מודרני לבית

בשנים האחרונות שטיח שאגי מודרני לבית מופיע בכל מקום: בחללי עבודה משותפים, במשרדים, בגני ילדים, בבית הספר, בבתים פרטיים, ואפילו בכמה מבין תכניות הטלוויזיה הנצפות

קרא עוד »