נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.

כמה עולה אתר וורדפרס ומה הסיבה שכולם רוצים לעבור אליו

בבנייה של אתר, הבחירה הראשונה שאנחנו צריכים לקבל היא מה הפלטפורמה שעל גביה נבנה את האתר שלנו. ישנן לא מעט פלטפורמות זמינות, אך אחת הטובות ביותר מבניהן היא כנראה וורדפרס. כאן נספר לכם מה בדיוק כוללת בנייה של אתר בעזרת וורדפרס, למה היא כל כך פופולרית, וכמובן מה המחיר שתעלה לכם בנייה כזו. 

 

וורדפרס

וורדפרס היא פלטפורמה לבניית אתרים. היתרונות המרכזיים שיש לה על פני אפשרויות אחרות הן העובדה שהשימוש בה הוא חינמי, והיא מאפשרת לכל אחד להנות מאתר בחינם. בנוסף, בניית אתרים באמצעותה נחשבת קלה במיוחד, וביחס לפלטפורמות אחרות תוכלו להנות מאתר שבנוי על גביה יחסית מהר. היתרון הנוסף שלה הוא כנראה זה שצריך הכי לעניין אתכם.

אתר וורדפרס

קידום אתרים

בכל תחום יש ברשת כמות גדולה מאוד של אתרים. הסיבה שאתר מסוים הוא זה שעולה לנגד עיננו נובעת מכך שהדירוג שלו גבוה יותר. הדירוג הזה הוא לא דבר קשיח, ובעזרת אנשי המקצוע של https://origodigital.co.il, גם האתר שלכם יוכל לטפס מעלה בסולם הדירוג. גם בהקשר הזה יש לוורדפרס יתרון כיון שאתרים שבנויים בעזרתה נחשבים לכאלו שקלים יותר לקידום.

 

מחיר

כאמור, הבנייה של האתר על גבי וורדפרס יכולה להיות חינמית. עם זאת, בעזרת תשלום ניתן לקבל אפשרויות מתקדמות יותר שיהפכו את האתר שלכם לכזה שנעים יותר לגלוש בו. לאור זאת, השאלה כמה עולה אתר וורדפרס תלויה בכמות הפיצ'רים שעולים כסף שבהם תבחרו להשתמש לטובת האתר שלכם. שיקול נוסף שישפיע על המחיר הוא עד כמה חשובה לכם מהירות גלישה טובה באתר.

אתר וורדפרס

מהירות גלישה

מחקרים רבים מצביעים על קשר הדוק בין מהירות הגלישה שיש באתר לבין מספר השעות וכמות הגולשים שיש בו. ככל שהאתר שלכם יספק לגולשים מהירות גלישה טובה יותר, כך הם יישארו בו יותר זמן. גם ביחס לקידום אתרים, אתר שמספק מהירות גלישה גבוהה זוכה לדירוג גבוה יותר. כדי לקבל מהירות גלישה עליכם לשלם כסף כמובן, ולכן גם זה שיקול שצריך להיכנס לחישוב המחיר.

 

בנייה עצמאית או מקצועית

אחד היתרונות הרבים שיש לוורדפרס על פני פלטפורמות אחרות לבניית אתרים היא היכולת שלכם לבנות אתר בצורה עצמאית, גם אם אתם לא מחזיקים ביותר מידי ידע בתחום. יחד עם זאת, אם אתם ניצבים לפני בנייה של אתר, ההמלצה שלנו היא ללכת על בנייה מקצועית. בסופו של דבר התוצאה שאליה תוכלו להגיע אם בנייה מקצועית שונה בתכלית מזו שאליה תגיעו בנייה עצמאית.

 

לסיכום

בניית אתרים על גבי וורדפרס מאפשרת לכם לבנות אתר במהירות גבוהה יחסית, ובמחיר נמוך, יתר על כן, אתרים שבנויים על גבי וורדפרס נחשבים קלים יותר לקידום. אם אתם רוצים שהאתר שלכם יגיע לרמת חשיפה גבוהה, מומלץ לבנות אותו בבנייה מקצועית עם וורדפרס.

אתר וורדפרס

כמה עולה מעצבת פנים
כמה עולה מעצבת פנים?

בעולם המהיר של היום, תפקידו של מעצב פנים הפך ליותר ויותר חשוב. אמנות עיצוב הפנים כוללת את התהליך היצירתי

צמחים מלאכותיים
כמה עולים צמחים מלאכותיים?

מחפשים דרך טובה לקשט ולשדרג את הבית שלכם אבל במינימום מאמץ? צמחים מלאכותיים יכולים להיות הדבר בשבילכם. במהלך השנים,

תיקון קורקינט חשמלי
כמה עולה לתקן קורקינט חשמלי?

קורקינטים חשמליים זכו לפופולריות עצומה כאמצעי תחבורה נוח וידידותי לסביבה. עם זאת, כמו כל רכב אחר, קורקינטים חשמליים עשויים

כמה עולים תשמישי קדושה
כמה עולים תשמישי קדושה?

חפצים קדושים הם בעלי משמעות רוחנית עמוקה עבור אנשים וקהילות רבות ברחבי העולם. בין אם זה חפץ דתי, פריט

מבנים לתכנון
כמה עולה תוכנה לתכנון מבנים?

תוכנת עיצוב בניין ממלאת תפקיד חסר תחליף בתחום האדריכלות, ההנדסה והעיצוב. כלי תוכנה אלו מאפשרים לאנשי מקצוע ליצור תוכניות