כמה עולה בממוצע ארונות למטבח?

רכישת ריהוט למטבח, היא אחת ההוצאות הגדולות ומדובר באחד החדרים שהכי יקר לרהט בבית.

זאת מאחר ומעבר למכשירים החשמליים הרגילים שדרושים – מקרר, מיקרוגל, תנור, מיקסרים וכו', יש צורך גם במגוון של ארונות, שיש, שולחן מטבח ושולחן אוכל.

כתוצאה מכך, המטבח הופך לחדר שלא פשוט לרהט.

מבחינת הארונות למטבח, הם יכולים לעלות מעט מאד, אך ארונות איכותיים, שיהיו עמידים לאורך זמן ויהיו הכי בטוחים עבור השהות שלכם בבית, יכולים לעלות כמה אלפי שקלים.

מחירם של ארונות המטבח מגוון ומשתנה בין ארון לארון עקב החומר, המשקל והאלמנטים הייחודיים של כל ארון.

לפניכם כל מה שצריך לדעת על כמה עולה בממוצע ארונות למטבח.

 

על מה צריך לחשוב כשקונים ארונות למטבח?

קניית ארונות למטבח, יכולה להיות קשה, מאחר ומדובר בחדר בבית שכבר הוצאנו עליו כסף רב ברכישת כל המכשירים החשמליים והשיש, שאינם זולים כלל. לכן כשזה מגיע לארונות, אנו רוצים להוציא כמה שפחות, ומעוניינים להבין איזה ארון כדאי לקנות, במחיר המיטבי. לפני רכישת ארונות המטבח ובחירת הדגם והמחיר, חשוב להבין כמה דברים ולהתחשב במספר נקודות, כדי לוודא שהקנייה לא רק זולה, אלא איכותית. לפניכם מספר נקודות לחשוב עליהם לפני בחירת הארונות למבטח:

 

אחסון ומרווח

אחד הדברים החשובים כמובן, הם תמיד לדאוג לכמה שיותר מקומות אחסון ומרווח בארונות המטבח. הארונות הללו הולכים להכיל מספר רב של ציוד – אם זה אוכל יבש, תבלינים וכלים רבים למטבח. כולנו מכירים את התופעה המייסרת, שתמיד אין מספיק מקום אחסון בבית, ותמיד יש צורך לצופף ולהיות מחושבים באחסון הכלים והציוד למטבח. לכן כדי להקל על עצמנו, אחד הדברים החשובים הוא לדאוג לארונות מטבח גדולים וכן עמוקים ככל הניתן, עם שפע חלל לאחסון.

 

עיצוב

כמובן שעיצוב הארונות למבטח הוא קריטי. השקעתם כבר כסף רב בבית ובמטבח, וכדאי להשקיע גם בארונות שיהיו אסתטיים, יפים, וישדרגו את המטבח בעוד רמה עיצובית. המטבח צריך להיות שכיף ונעים לנו להיות בו, לכן דאגו לארגן לעצמכם חלל נוח ואלגנטי.

 

איכות החומרים

ארונות למטבח צריכים להחזיק משקל רב ברוב המקרים, שכן יהיו עליהם הרבה כלים שונים, מיקסרים וכדומה. לכן, דאגו לארונות עמידים, שיעמדו בעומס ולא יהיו דקים מדי.

 

אז כמה עולים ארונות למטבח?

מחירם של ארונות למבטח הוא מגוון מאד, ומשתנה לפי הכמות, העומק והגודל, וכן החומרים מהם הם עשויים. ארונות פשוטים מפלסטיק למשל, יהיו זולים אך ארונות עמידים ויציבים מעץ מלא, יעלו כמובן יותר. לכן המחירים בשוק מציגים אפשרויות שונות לחלוטין, ונעים בין 1200 – 5000 ₪. לפני רכישת הארון, מומלץ כמובן לבצע סקר שוק רחב, ולבחון מספר מקומות כדי להבין האם המחיר שקיבלתם הוא הגיוני, והאם יכולה להיות בשוק עסקה טובה יותר שתחסוך לכם מאות שקלים.

 

מטבח מעוצב

אולי תאהבו גם:

כמה עולה פסנתר כנף לסלון

כבר תקופה שאתם מסתכלים על הסלון שלכם ומרגישים שמשהו חסר בו? חשבתם כבר להזיז את השולחן ולפנות מקום? ביררתם על הזמנה של מנוף הובלה? אם

קרא עוד »
צבעים שונים של מגני שמש
כמה עולה סוככים לבית פרטי

סוכך נחשב לפריט חובה עבור בתים פרטיים רבים. במקרים מסוימים יש צורך בהתקנה של סוכך כדי לאפשר לבאי ויוצאי הבית לעמוד בסמוך לדלת הכניסה מבלי

קרא עוד »
שמש צל
כמה עולה ברזנטים ורשתות צל?

ברזנטים הם יריעות בד חזקות שניתן להשתמש בהם לחיפוי סככות, ברכות, פרגולות, סוכות לחג הסוכות ולכל מיני שימושים בעולם החקלאות. בנוסף, רשתות צל יכולות לשמש

קרא עוד »