כמה עולה ברזנטים ורשתות צל?

ברזנטים הם יריעות בד חזקות שניתן להשתמש בהם לחיפוי סככות, ברכות, פרגולות, סוכות לחג הסוכות ולכל מיני שימושים בעולם החקלאות.

בנוסף, רשתות צל יכולות לשמש אתכם בדיוק לאותם הדברים.

אם אתם מחפשים פתרון למרפסת של הבית שלכם ברזנטים או רשתות צל יכולים לפתור את הבעיה – הם נוחים, יפים, קלים להתקנה ולא יקרים.

ניתן לרכוש אותם בחנות או באינטרנט, בצבעים שונים ובגדלים שונים.

 

איך בוחרים ברזנט או רשת צל?

כדאי שתענו לעצמיכם על כמה שאלות –
1. מה הגודל שאתם צריכים ?
2. האם הברזנט יהיה לכם נוח לשימוש ?
3. האם הוא יפה בעיניכם ?
4. האם הוא משמש למה שאתם צריכים – הגנה מפני גשם או עמידות בפני שמש. למידע על מתפרת ברזנטים מקצועית.

 

האם אפשר להתקין את הברזנט או רשת הצל לבד ?

אם יש לכם ידיים טובות ולי תוכלו לבצע את המלאכה בצורה טובה, אך באופן כללי עדיף להזמין איש מקצוע. כיום יש המון חברות או אנשים פרטיים שיוכלו להתקין לכם את הברזנט בצורה טובה ומקצועית, אם השקעתם כבר בברזנט – תשקיעו גם בהתקנה שלו. כמו כן, התקנה טובה שומרת על הברזנט חזק ועמיד לאורך זמן.

 

עלות 

המחיר תלוי בכמה משתנים – החברה שהזמנתם בה, גודל הברזנט ואיכותו. המחירים מתחילים בערך מ- 15 ₪ למטר רבוע לברזנט ובין 5 ל- 10 שקלים לרשת צל, כמו שאמרנו זו לא הוצאה גדולה. החברות השונות מציעות מחירים שונים לפי איכות המוצרים שלהם והצבעים של הברזנט. לא תמיד החברה היקרה יותר היא האיכותית יותר, כדי לבחור חברה טובה תסתכלו בהמלצות ולא במחירים. שירותי התקנה יעלו את המחיר, אבל כדאי לכם להשתמש בהם.

 

רוכשים בחנות או באינטרנט ?

עדיף להזמין ברזנט דרך האינטרנט מכמה סיבות

  1. סקר שוק בלחיצת כפתור – באינטרנט תוכלו לוודא שאתם קונים את המוצר הזול ביותר והאיכותי ביותר על ידי סקר שוק נוח – פשוט תדפדפו בין החברות. ברחוב סקר השוק דורש הליכה מרובה ולא בכל מקום יש בהכרח את החברות הטובות.
  2. זול יותר – הזמנה באינטרנט היא זולה יותר.
  3. מתי שנוח לכם – בקניות ברשת אתם לא צריכים להתחשב בזמני החנות, אלא רק בזמנים שלכם. האתרים פתוחים 24 שעות ביממה.

 

לסיום 

רכישת ברזנט או רשת צל דרך האינטרנט היא פעולה נוחה וקלה ביותר. עדיף לרכוש מוצרים באינטרנט מאשר בחנות. ברזנטים ורשתות צל אינם יקרים ויכולים לשמש אתכם לצרכים רבים. בשביל להזמין ברזנט או רשת צל חשבו על הצבע והגודל שאתם רוצים והתייעצו עם איש מקצוע. מחירים גבוהים לא מעידים בהכרח על איכות המוצר, כדאי לכם להסתכל בהמלצות על החברה ולא על המחירים. מוזמנים להיכנס לאתר וליהנות ממוצרים איכותיים.

 

בד קשיח

אולי תאהבו גם:

רהיט
כמה עולות שידות?

כשאתם מחליטים לקנות שידות לבית שלכם, חשוב לקחת בחשבון את התקציב שאתם מוכנים להקדיש לכך וכן את התכונות שאתם צריכים שהשידה תענה עליהן. מחיר שידות

קרא עוד »
חלל ביתי
כמה עולה מטבח בהתאמה אישית?

המטבח הינו החדר המרכזי בבית ואחד הגורמים העיקריים להתנהלות של הבית הסובבת סביבו: הכנת האוכל, זמני הארוחות, האווירה שהוא מייצר לבני המשפחה. חשוב מאוד להתאים

קרא עוד »
שלוש שטיחים
כמה עולה שטיח שאגי מודרני לבית

בשנים האחרונות שטיח שאגי מודרני לבית מופיע בכל מקום: בחללי עבודה משותפים, במשרדים, בגני ילדים, בבית הספר, בבתים פרטיים, ואפילו בכמה מבין תכניות הטלוויזיה הנצפות

קרא עוד »