נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

כמה עולה הופעת סטנדאפ ועבור אילו אירועים ניתן להזמין סטנדאפיסט?

הופעות סטנד-אפ הפכו לטרנד בשנים האחרונות ומזמן פרצו את גבולות האולמות והמועדונים. כיום אפשר לצחוק מכל הלב גם בימי הולדת, ערבי גיבוש ואירועים פרטיים. אז איזה אירוע אפשר לחגוג עם הופעת סטנד-אפ וכמה זה יעלה לנו?

 

הופעת סטנד-אפ היא אירוע שמכוון למכנה משותף שיש כמעט לכולם: האהבה לצחוק. צחוק מפריש חומרים משמחים במוח, מעודד, מרים את מצב הרוח ומשחרר תחושות מועקה וסטרס ולכן רובם המוחלט של האנשים נהנה ממנו. אמני הסטנד-אפ השונים מביאים סוגים שונים של הומור כך שניתן לבחור הופעה מתוך מגוון רחב של סגנונות ולהתאים אותה לאופי הקהל. בנוסף, ישנם לא מעט אמני סטנד- אפ המעבירים סדנאות או מופע עם ערך מוסף כפי שניתן לראות כאן https://standupcomedy.co.il.

בסדנה המשתתפים פעילים, לומדים קצת בעצמם על סטנד-אפ ועל הדרך להצחיק אחרים והיא מומלצת יותר לערבי גיבוש בצוותים המכירים אחד את השני או בקרב משפחה/ חברים. לגיבוש צוותים חדשים או בחגיגת יום הולדת בה מגיעים חברים ממעגלים שונים, מומלצת יותר הופעה "מובנית", שלא תביך את המשתתפים.

 

אז כמה זה עולה?

המחיר של הופעת סטנד-אפ של אמן בתחילת דרכו נע באיזור ה-1000 ₪ אך המחיר עשוי להשתנות לפי מספר גורמים:

מספר משתתפים

מספר המשתתפים ומיקום האירוע הנגזרים ממנו משפיע על מחיר ההופעה. הופעה ביתית תהיה, מן הסתם, זולה יותר במחיר הגלובלי שלה אך במידה ויש השתתפות של המשתתפים בעלויות ייתכן ויהיה יותר משתלם לארגן הופעה למספר משתתפים גדול יותר. מצד שני, בהופעות גדולות מצטרפות הוצאות של שכירות מקום ההופעה, תאורה והגברה כך שכדאי לקחת הכל בחשבון לפני.

 

אורך ומבנה הופעה

הופעה סטנדרטית נמשכת בין שעה לשעה וחצי. הופעות ארוכות יותר לרוב יהיו משולבות בסדנת סטנד אפ , אמנות חושים או אמנות אחרת ולכן המחיר יעלה. יש לציין שאמנם הופעה קצרה יותר תוזיל עלויות אך רק עד גבול מסויים שכן עדיין ישנן הוצאות קבועות (נסיעות, תאורה, הפקה).

 

ותק האמן

אמנים צעירים הנמצאים התחילת דרכם נוטים לגבות מחיר נמוך יחסית על מנת להגדיל את החשיפה שלהם. המחיר הנמוך גורם ליותר מקומות להזמין אותם וכך השם שלהם עובר מפה לאוזן והם זוכים לחשיפה הולכת וגדלה המתבטאת גם ברשתות החברתיות. החסרון באמן מתחיל הוא הסיכון: יתכן שהוא מצחיק ויעביר ערב בלתי נשכח וייתכן שהערב יהיה בלתי נשכח כי זה יהיה כשלון קולוסיאלי. אמנים מנוסים יותר הם אמנם יותר "בטוחים" מבחינת החוויה אך המחירים הולכים ועולים ככל שהאמן מפורסם יותר.

בשורה תחתונה, ערבי סטנד-אפ הם דרך נהדרת לגבש, לשמח ולחבר בין חברים, קולגות, בני משפחה או בני זוג רק מומלץ לבדוק מראש את כל המשתנים סביב התקציב המיועד.

תיהנו 😊

כמה עולה הופעת סטנדאפ ועבור אילו אירועים ניתן להזמין סטנדאפיסט

למה אוטומציות חשובות לעסק שלך
למה אוטומציות חשובות לעסק שלך?

אוטומציה עומדת כאבן יסוד בסביבה העסקית העכשווית, ומציעה שפע של יתרונות החיוניים לעסקים מכל הסוגים והגדלים. החשיבות של אוטומציה