נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

כמה עולה הזמנת גיפטקארד אונליין?

מחפשים לתת מתנה יצירתית ולא יודעים איך להתחיל? שוברים את הראש איזה שי לחג להעניק לעובדים שלכם? יש לנו את הפתרון המושלם בשבילכם! גיפטקארד, או בעברית – שובר מתנה, הוא הפריט המושלם להעניק בתור מתנה מפנקת לאנשים החשובים לכם שתתן להם את חופש הבחירה להשתמש בו באיזו דרך שהם רוצים. אם זה לא מספיק, אפשר להקל את המלאכה אפילו יותר על ידי הזמנה של גיפטקארד באונליין ולהנות ממחירים ששוברים את השוק! 

 

גיפטקארד? מה זה בכלל?

למי מאיתנו לא יצא להיות בסיטואציה בה אנחנו צריכים לקנות מתנה לחבר, בן משפחה או לעובדים שלנו ופשוט לא הצלחנו לחשוב משהו טוב מספיק, עד שלבסוף נאלצנו להתפשר על מתנה בנאלית ובינונית? ובכן, בדיוק בשביל בעיות מהסוג הזה, הומצא הגיפטקארד! גיפטקארד, המוכר בישראל גם בתור שובר מתנה, הינו שובר המקנה סכום כספי מסוים אותו ניתן לפדות במגוון עצום של רשתות בקטגוריות שונות.

בעולם הדיגיטלי בו אנו חיים, הגיפטקארד אינו חייב להגיע בתור שובר או כרטיס פיזי, וניתן להעניק אותו באופן דיגיטלי ונוח לשימוש כך שלא נצטרך להיסחב איתו בארנק ולחשוש שיעלם או יאבד.

ניתן להעניק גיפטקארד עבור מגוון עצום של קטגוריות מפנקות, החל מביצוע קניות ברשתות מובילות, דרך ארוחות מפנקות במסעדות יוקרה ואפילו עד לחופשות מטורפות! הרעיון הכללי, הוא שבעצם במקום שתצטרכו לשבור את הראש מה האדם לו אתם מעניקים את המתנה ירצה יותר, אתם נותנים לו את חופש הבחירה איך, איפה ומתי הוא מעוניין לפדות את הגיפטקארד. אנו ממליצים להתרשם ממגוון הקטגוריות המוצעות אצל אתר הזמנת גיפט קארד.

 

מה היתרונות בהענקת גיפטקארד כמתנה?

כפי שציינו למעלה, הענקת גיפט קארד בתור מתנה מאפשרת לנו לתת לאדם לו אנו מעניקים לבחור באיזו מתנה הוא מעוניין לקבל. דבר זה בא לכדי ביטוי בצורה יעילה במיוחד כאשר אנו מעוניינים להעניק מתנה למספר אנשים, כמו עובדים בחברה שלנו למשל. כך, נוכל להעניק לכל אחד מהם גיפט קארד במחירים משתלמים במיוחד ולתת להם להנות ממתנה שווה שלא היינו יכולים לרכוש עבור כל אחד מהם בנפרד.

כמו כן, ניתן להעניק גיפט קארד המאפשר רכישה במגוון עצום של קטגוריות, כך שזכות וחופש הבחירה של האדם לו אנו מעניקים את המתנה נשמרת ומאפשרת לו לבחור בעצמו במתנה אותה היה מעוניין לקבל יותר מהכל.

יתרון בולט נוסף של הגיפט קארד הוא ההנחות המשמעותיות הנלוות לשימוש בו. לרוב, השימוש בהטבות של הגיפט קארד יאפשרו לנו להנות ממוצרים ושירותים במחירים זולים משמעותית ממה שמוצע על ידי החברות עצמן.

 

שורה תחתונה – כמה תעלה לנו הזמנת גיפטקארד באינטרנט?

התשובה לשאלה הזו אינה חד משמעית, כיוון שהעלות של הגיפטקארד תושפע בסופו של דבר מסכום הכסף אותו אתם מזינים בשובר עצמו. עם זאת, חשוב לציין שקיימות הנחות שוות במיוחד לרכישה של מספר שוברים או על ידי הפקדת סכומים מעל 500 שקלים בשובר.