כמה עולה חברת ניקיון בתים

ניקיון דירות, בתים פרטיים ובתי עסק אינו חייב להיות שירות יקר.

זהו שירות חשוב שיכול לשרת את אלו הזקוקים לעזרה בשמירה על תחזוקת הבית השוטפת.

מחפשים שירות ניקיון דירות ומעוניינים לדעת מה טווח המחירים? נענה על השאלות החשובות ונסקור את עיקרי הדברים שיש לדעת לפני הזמנת שירות ניקיון בתים.

 

מה המרכיבים שמשפיעים על המחיר?

ישנם מגוון גורמים המשפיעים על מחיר השירות הניתן על ידי חברת ניקיון בתים:

גודל הבית:

בניקיון בתים גודל הנכס מחושב לפי מספר החדרים. ככל שבנכס יותר חדרים כך מחיר הניקיון עולה.

 

סוג הנכס:

לרוב בית פרטי יהיה גדול יותר מדירה בבית משותף (גם במקרים שמספר החדרים בהם שווה). לכן, ברוב המקרים עלות ניקיון בית פרטי תהיה גבוהה יותר מאשר עלות ניקיון דירה.

 

עומס בנכס:

בתים מרוהטים ומלאים בחפצים דורשים עבודת ניקיון מסורבלת יותר. על כן, שירות כזה יהיה יקר יותר מאשר ניקיון בית ריק.

 

רמת הניקיון:

ניקיון יסודי יהיה יקר יותר מאשר ניקיון כללי.

 

פוליש:

הזמנת שירות פוליש לרצפות תייקר את המחיר הסופי של השירות.

 

מיקום:

ישנן חברות ניקיון זמינות ברחבי הארץ. עם זאת, ייתכן שחברות מסוימות יגבו מחיר נוסף עבור נסיעות ליעדים מרוחקים.

 

מה טווח המחירים עבור ניקיון בתים?

עלות של ניקיון בתים על ידי חברה מקצועית משתנה בהתאם למרכיבים שציינו. בנוסף, החברות השונות עשויות להציע מחירים שונים בהתאם לשיקולים נוספים שלהן. טווח מחירים נפוץ עבור ניקיון כללי של דירה מרוהטת עם 2 חדרים הוא 400 – 1,200 ₪. עבור דירה דומה שאינה מרוהטת, מחיר הניקיון נמוך יותר בכמה מאות שקלים. במידה ומעוניינים להוסיף עבודת פוליש המחיר הסופי יעלה בכ-200 ₪. כאמור, ככל שבנכס יותר חדרים, כך מחיר הניקיון גבוה יותר. ניקיון דירה מרוהטת בעלת 4 חדרים עולה בין 1,000-2,100 ₪. בנוסף, ישנו שירות של ניקיון חלונות ותריסים בלבד. שירות זה עולה כמה מאות שקלים, ומשתנה בהתאם לגודל הנכס.

 

מדוע מומלץ להזמין חברת ניקיון מקצועית?

חברת ניקיון מקצועית, בשונה מעוזרת בית או מניקיון עצמאי על ידי דיירי הבית, מציעה שירות יסודי ואיכותי. חברות הניקיון משתמשות בחומרי ניקוי ובמכשור מקצועי המביא לרמת ניקיון גבוהה מאוד, שקשה להגיע אליה לבד. במידה וניקיון הבית חשוב לכם, ואתם מחפשים שירות שיכול להביא לתוצאות יוצאות דופן, שירות ניקיון בתים עשוי לספק אתכם מאוד.

 

לסיכום

שירות ניקיון מקצועי יכול לחסוך לדיירי הבית זמן ומאמץ רב. עובדי הניקיון בחברות השונות מנוסים ויכולים לגרום לבית להיות היגייני ונעים למחייה. אמנם הזמנת שירות שכזה כרוכה בהוצאה כספית, אך זו אינה חייבת להיות גבוהה במיוחד. ישנן מגוון חברות הקיימות בשוק המציעות מחירים אטרקטיביים לקהל הרחב.

 

אנשי ניקיון

אולי תאהבו גם:

כמה עולה בנייה ירוקה

נתחיל ממה היא בנייה ירוקה. בנייה ירוקה היא בנייה שמטרתה לשמור על הסביבה. משלב התכנון והבנייה ועד השימוש עצמו במבנה הכל מתוכנן ונבנה באופן ידידותי

קרא עוד »
כמה עולה הובלת מנוף?

ישנן לא מעט חברות הובלה בשוק, מובילים מומלצים ואפילו עצמאיים שעובדים עם טנדר הובלות משלהם. וכשמדובר בשירותי הובלות, כמובן שחשוב לבחור במובילים המקצועיים ביותר אשר

קרא עוד »
כמה עולה שרברב מוסמך?

אומנם זה נכון שבמהלך חיי היומיום אנחנו לא עוצרים וחושבים על החשיבות של מערכת האינסטלציה שיש לנו בבית, אך בפועל זה כן משהו שצריך לתת

קרא עוד »