נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

כמה עולה לעצב בית חדש

עיצוב בית חדש הוא תהליך מורכב, עמוס ולעיתים מלחיץ וארוך במיוחד. רדי לעשות אותו בחכמה, מבלי להפריז בהוצאות, ולקבל תוצאות מדהימות שישרתו אותנו למשך שנים -חשוב לפעול בצורה שקולה ומחושבת. במאמר זה נסביר לכם איך לעצב בית חדש בצורה חסכונית וחכמה.

 

להרכיב את בית החלומות שלכם

כשאנחנו נכנסים לבית חדש, כל האפשרויות פתוחות בפנינו. הדף חלק לחלוטין ואנחנו יכולים לעשות בו כל מה שרק נרצה. כשאתם בוחרים בסגנון עיצובי לבית חדש, יש לכם את היכולת להרכיב את בית החלומות שלכם ולעצב אותו בדיוק כמו שתמיד רציתם. אל תפספסו את ההזדמנות – הבית שלכם הוא המקום אליו תחזרו בסוף כל יום והוא צריך להיות מרגיע ומהנה עבורכם. עיצוב בית חדש לא חייב לרושש אתכם – יש דרך לעשות זאת בחכמה.

 

איך מעצבים בית חדש באופן חסכוני אך מלא סטייל?

אז איך בעצם מעצבים בית חדש? איך מוזילים את התהליך מבלי להתפשר על איכות וסגנון עיצובי מושלם? כמובן שכל אחד וטעמו שלו, שיגרור הוצאה כזו או אחרת – אך איגדנו עבורכם טיפים לסייע לצמצם בהוצאה מבלי להתפשר על היופי:

עיצוב הבית

מגיעים עם ראש פתוח

חשוב מאוד להגיע לתהליך של עיצוב בית עם כיוון כללי, לוח השראה בו יש תמונות מבתים שגורמים לכם לרצות לגור בהם, סוגים שונים של עיצובי פנים ועוד – אבל בו בזמן, חשוב מאוד להגיע עם ראש פתוח. קחו בחשבון שהדעות שלכם יכולות להשתנות מעט במהלך הדרך, שתמצאו חלופות שיגרמו לכם להרגיש אחרת, והתהליכים האלו תמיד גורמים לשינויים כאלו ואחרים בטעם שלכם. אז תגיעו עם כיוון – אבל אל תהיו סגורים לחלוטין להצעות או רעיונות.

 

משווים מוצרים

דרך מעולה להוריד עלויות כשמעצבים את הבית, בעיקר כשעושים את זה בבית חדש לגמרי, היא להשוות מוצרים. השוואה מעמיקה של המוצרים שאתם מעוניינים לקנות תאפשר לכם לבצע רכישה חכמה יותר, לחסוך עלויות ולהיות מודעים לכל האפשרויות שלכם בעוד מועד.  למשל, מנורה עומדת מנחושת מבית טום האוס לעיצוב הבית, יכולה לעלות 980 ש״ח או הרבה יותר – צריך לדעת לחפש ולהשוות.

 

רוכשים במרוכז

רכישה מרוכזת היא דרך נפלאה לחסוך עוד בעלויות, שכן אם ואנחנו רוכשים מאותה החנות, עלויות רבות של מיסים ודמי משלוח נכסכות מאיתנו. בנוסף לכך, לחנויות שונות, כמו טופ האוס, יש לעיתים מבצעים והטבות ששווה להשקיע בהם מחקר קטן כדי למצוא דברים שווים במחיר מעולה.

 

משקיעים בפריטים לטווח הרחוק

אחד הלקחים הכי חשובים שצריך ללמוד בחיים הוא שההשקעה לטווח ארוך שווה יותר מהכל. בחרו בפריטים איכותיים שישמרו שנים, שיהיו עמידים ואיכותיים, לא יתבלו מהר וישרתו את המשפחה שלכם דורות קדימה. לדוגמא, פריטים כמו מזנון עץ איכותי יכולים לעלות בין 4,990 ש״ח ועד לבערך 6,990 ש״ח. פינות אוכל איכותיות יכולות להתחיל בסביבות 2,100 ש״ח עד בערך 9,990 ש״ח. היופי הוא שפריטים איכותיים באמת, יחזירו את ההשקעה שלהם כי הם יחזיקו שנים רבות.

עלות עיצוב הבית