נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

כמה עולה לעשות פרויקט עיצוב פנים הכולל אנימציה בתלת מימד?

עם התקדמות הטכנולוגיה של המאה ה-21, תחום עיצוב הפנים הפך למהיר וקל יותר באמצעות אנימציה בתלת מימד המסייעת לתכנון ועיצוב של בית, משרד או כל מבנה אחר. המאמר יפרט כמה עולה לעשות פרויקט עיצוב פנים הכולל אנימציה בתלת מימד.

 

מהי אנימציה תלת מימד בעיצוב פנים?

הדמיות ואנימציה בתלת מימד הן שיטות טכנולוגיות לתכנון ועיצוב אדריכלי של כל מבנה באשר הוא ולהן יתרונות שהבולט מבניהם הוא דיוק. כלומר, זהו ייצוג דיגיטלי שמסייע לראות את העיצוב כפי שיתקבל לאחר סיום הפרויקט עוד לפני שהפרויקט התחיל. בנוסף, זהו מודל המקל על עבודתם של האדריכלים ומעצבי הפנים, בין אם מדובר על בתים, משרדים, מבנים ציבוריים ובין אם על סביבה עירונית, נופים ותשתיות.

מהי אנימציה תלת מימד בעיצוב פנים

היתרונות של אנימציה תלת מימד

כאמור הפונקציה הדיגיטלית של אנימציה בתלת מימד מאפשרת דיוק אך לא רק. כאשר מתבוננים על המודל ניתן לבחון אותו מכל זווית ולרדת לפרטים הנמצאים בכל אחד מהחדרים, התשתיות והקומות. בנוסף, בוחנים כיצד העיצוב ישתלב בתוך הסביבה שבה נמצא המבנה בכל הנוגע לאסתטיקה או לעמידות של חומרי הבניין. לקוח שמגיע למעצב הפנים יוכל לראות את העיצוב הראשוני, לשנות או לאשר את התכנון ולא משנה באיזה שלב העיצוב של הפרויקט.

 

כמה עולה לעשות פרויקט עיצוב פנים עם אנימציה בתלת מימד?

הדמיית אנימציה בתלת מימד לפרויקטים בדירות או בתים תעלה בין 1,800-2,500 ₪. אם מדובר על עיצוב חיצוני ההדמיה תעלה בין 2,500-3,500 ₪. הדמיית פנים למבנים מסחריים או לבתי מלון ובנייני מגורים תעלה בין 2,000-3,000 ₪ והדמיית הסביבה החיצונית תעלה בין 2,500-4,000 ₪.

אם יש צורך בהדמיית אנימציה למוצר ספציפי מסוים בעיצוב פנים המחיר הוא כ-1,000 ₪. לפיכך, כל פרויקט לגופו מחושב על פי צרכי הלקוח. בהרבה מן המקרים כאשר מתכננים למשל עיצוב של מטבח חדש מקבלים את ההדמיה באנימציה ללא עלות אם מזמינים לבסוף את המטבח. אם לא מזמינים יש לשלם על ההדמיה.

כמה עולה לעשות פרויקט עיצוב פנים עם אנימציה בתלת מימד

סידור האלמנטים העיצוביים בחלל הבית

אחת מהפונקציות החשובות של אנימציה בתלת מימד היא לאפשר למעצב הפנים לדמות כיצד יראה חפץ או אלמנט בנייה מסוים בחלל הבית או במרחבו. ככל שההדמיה מדויקת יותר כך ניתן לדמות את העיצוב בצורה שתימנע בעיות בהמשך. זאת אומרת שעל ידי הדמיית אנימציה בתלת מימד ממזערים סיכונים שעלולים להיגרם בפרויקט ולהביא להוצאות כספיות לא מתוכננות ומעבר לכך לגרום שהפרויקט יצא לפועל באופן הטוב ביותר.

 

לסיכום

כאשר מבצעים הדמיית אנימציה בתלת מימד בשלב הראשוני של הפרויקט יכולים לחסוך לא מעט כסף על תכנון לקוי או פגמים אחרים בעיצוב. למשל, תכנון חדר אמבטיה עם שירותים צריך להיות מתוכנן כך שהמקלחון לא יהיה צמוד לאסלה ודלת חדר האמבטיה לא תפריע למיקום האסלה. יש לחשב בדייקנות את המרווחים בין הכלים הסניטריים. כאשר מבצעים הדמיית אנימציה בתלת מימד ניתן לתכנן זאת בקלות.

כמה עולה לעשות פרויקט עיצוב פנים הכולל אנימציה בתלת מימד

כמה עולה לעצב בית חדש

עיצוב בית חדש הוא תהליך מורכב, עמוס ולעיתים מלחיץ וארוך במיוחד. רדי לעשות אותו בחכמה, מבלי להפריז בהוצאות, ולקבל