נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

כמה עולה לקדם את העסק שלך?

כל אחד מאתנו רוצה לקדם את העסק שלו על הצד הטוב ביותר. שכן, זה ידוע שהליך קידום מיטבי יאפשר להגיע לקהל היעד בקלות ויעלה את הכנסות העסק. עובדה זו הובילה אותנו לבדוק מהן העלויות שתתבקש לשלם על הליכי הקידום השונים, כדי שתוכל להכין את הכיס מראש ולבחור באפשרות המתאימה ביותר מכל הבחינות.

 

הידעת? המחירים משתנים בהתאם לקריטריונים

מחירי הקידום של כל עסק משתנים בהתאם לקריטריונים שונים, לדוגמא:

  • גודל העסק
  • סוג התמחור (שעתי, חודשי או לפי פרויקט חד פעמי)
  • ניסיון של חברת הקידום

חשוב שתכיר במידע זה, כדי שתדע לבקש הצעת מחיר שתתבסס על הפרטים האלה.

הידעת המחירים משתנים בהתאם לקריטריונים

המחירים של קידום אתרים

חברות לקידום אתרים מציעות בדרך כלל חבילות חודשיות שיאפשרו לך לקדם את האתר על בסיס קבוע, כדי שתוכל להיות בטוח שהוא יוצג בתוצאות החיפוש הראשונות של גוגל. בדקנו את הנושא וחזרנו עם טווח עלויות ממוצע שצפוי להשתנות מחברה אחת לאחרת:

  • העלות של חבילת קידום בסיסית תעלה בין 1,600 ₪ ל – 2,100 ₪
  • העלות של חבילת קידום בינונית תעלה בסביבות 2,100 ₪ ועד 2,600 ₪
  • חבילת קידום חזקה במיוחד תעלה בסביבות ה – 4,600 ₪

ראוי לציין שבחירת החבילה המתאימה לעסק שלך צריכה להתבצע תוך התייעצות עם גורם מוסמך. נמליץ לשוחח עם נציג מטעם חברת קידום מומלצת שיעניק לך את המידע הדרוש. למידע נוסף לחץ כאן ותגיע באופן מידי לנציג מוסמך.

 

המחירים של קידום ברשתות חברתיות

כידוע, ניתן לקדם את העסק באמצעות פרסום ברשתות החברתיות (טיקטוק, פייסבוק, אינסטגרם ועוד). בדומה לקידום אתרים, גם כאן המחירים עשויים להשתנות בהתאם לסוג החבילה הנבחרת. בירור שערכנו העלה שהתשלום עבור מודעות לפי קליקים צפוי לעלות בין 20 ₪ ל – 120 ₪ ביום. פרסום שמותאם לקהל יעד מסוים צפוי לעלות בין 30 ₪ ל – 140 ₪.

המחירים של קידום ברשתות חברתיות

טיפ חשוב לסיום: קחו בחשבון שהזול הוא היקר

יש היצע רחב של מקדמי אתרים שמציעים את מרכולתם ברחבי הרשת. אלה צפויים להציג בפנייך חבילות זולות למדי שיגרמו לך לבחור בהן על פני המתחרים. אנחנו כאן כדי להדגיש שראוי להימנע מבחירה בחבילות זולות אלה. שכן, הן עשויות לעלות לך ביוקר.

המקדמים ה"טריים" לא יודעים בהכרח איך לקדם את העסק שלך, בגלל שאין להם מספיק ניסיון. עדיף להתחייב לחברה מוסמכת בתחום שתבצע את כל ההליכים המקצועיים (לדוגמא, הליכי אופטימיזציה) שיקדמו את האתר שלכם בכל פלטפורמה שהיא.

 

השורה התחתונה  – אל תסתכל בקנקן

העלות של קידום העסק בפלטפורמות שונות צריכה להתבצע מבלי לתת תשומת לב רבה למחיר. שכן, מדובר בהליך שצריך ליישם אותו במקצועיות רבה. מי שיבחר לשלם מעט מאוד צפוי לקבל תמורה גרועה. לעומת זאת, מי שיבחר לשלם מחיר שתואם לשוק, יוכל לקבל קידום מקצועי שיביא לתוצאות הדרושות.

כמה עולה לקדם את העסק שלך