נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

כמה עולה לתקן מחשב מרחוק

תקלה במחשב היא דבר שיכול לשבש את השגרה שלנו בצורה משמעותית. במקום לבזבז את הזמן שלכם ולחכות שיתקנו לכם את המחשב, תוכלו לחבר אליו טכנאי מרחוק.

 

תיקון מחשב מרחוק

תיקון מחשבים מרחוק הוא פתרון שנועד למקרים בהם יש תקלה במחשב שניתן לפתרון באמצעות חיבור מרוחק למחשב. החיבור נעשה רק על פי הסכמה שלכם, כאשר הטכנאי שולח בקשה מהמחשב שלו להתחבר אליכם. לאחר החיבור הטכנאי יוכל לעבוד על המחשב שלכם בצורה מרוחקת, ואם אפשר הוא גם יפתור את הבעיה.

 

מה המחיר של התיקון

לאור העובדה שתיקון מחשב מרחוק בדרך כלל מועיל בבעיות פשוטות, המחיר שלו נמוך יותר מאשר מחיר של תיקון תקלות אחרות. המחיר הממוצע עבור תיקון מחשב מרחוק הוא כ100 ₪, אם כי זמן עבודה ארוך יכול להעלות את המחיר. זכרו שבתיקון מרחוק אין תשלום על רכיבים חדשים כיון שכל העבודה של הטכנאי נעשית רק על התוכנה של המחשב, ללא גישה לרכיבי החומרה שיש בו.

תיקון מחשב

מה היתרונות של תיקון מרחוק

מלבד העובדה שמבחינת מחיר התיקון מרחוק יהיה זול יותר מאשר תיקון של המחשב במעבדה או בביקור של טכנאי אצלכם בבית, יש עוד שני יתרונות לתיקון מרחוק על פני תיקון רגיל. היתרון הראשון הוא בכך שהמחשב נשאר תחת הידיים שלכם, ובכל רגע אתם רואים מה בדיוק קורה איתו. בנוסף, תיקון של מחשב מרחוק הוא חסכוני יותר מבחינת זמן כיון שאתם לא צריכים לצאת מהבית.

 

מתי תיקון כזה אפשרי

למרות כל היתרונות שיש לתיקון מחשב מרחוק, לא תמיד הפתרון הזה יהיה אפשרי. כדי לתקן את המחשב מרחוק יש צורך להתחבר אליו, מה שאומר שהמחשב צריך לעבוד ושחיבור הרשת שלו צריך להיות תקין. בקשת ההתחברות של הטכנאי מגיעה דרך הרשת, ובלי שהמחשב מסוגל לקבל אותה לא ניתן יהיה לתקן אותו מרחוק. בנוסף, תקלות בחומרה של המחשב גם הן לא ניתנות לתיקון כזה.

מתי תיקון כזה אפשרי

על מה חשוב להקפיד

כאשר אתם מבצעים תיקון של המחשב מרחוק, יש שני דברים שחשוב להקפיד עליהם. הדבר הראשון הוא על האמינות של הטכנאי. העובדה שאתם מחברים את הטכנאי למחשב שלכם מאפשרת לו לעשות כרצונות בתוך המחשב, ולכן חשוב לבחור בטכנאי אמין שאפשר לסמוך עליו. בנוסף, כדאי גם להבין מה בדיוק הטכנאי עושה במהלך התיקון כדי שבפעם הבאה תוכלו לעשות את זה לבד.

 

לסיכום

כאשר יש לנו תקלה במחשב, יש מקרים בהם ניתן לפתור את התקלה בלי לצאת מהבית על ידי חיבור של טכנאי מרחוק. החיבור נעשה באמצעות הרשת לאחר אישור שלכם והוא יעניק לטכנאי שליטה מרחוק על המחשב כך שיש תקלות שהוא יוכל לפתור. כאן סיפרנו לכם על היתרונות של תיקון מחשב מרחוק, על מה חשוב להקפיד בתיקון כזה ובאלו תקלות לא ניתן להשתמש בו.

לתקן את המחשב מרחוק