כמה עולה מחסן להשכרה?

הצורך בשטחי אחסון יכול לפגוש אותנו במגוון סיטואציות. בין אם מדובר בתקופה של מעברי דירה, בצורך לאחסן מוצרים עסקיים כל סיבה אחרת שבגינה אנחנו זקוקים לשטח אחסון, חשוב שיהיה לנו מענה איכותי. לא מעט אנשים מוטרדים מהשאלה כמה יעלה להם להשכיר שטח אחסון, ואנחנו כאן כדי לספר לכם על הנתונים שיקבעו את המחיר הסופי שתשלמו על זה.

 

השכרת מחסנים

השכרת מחסנים מאפשרת לנו להנות ממודל מאוד נוח. במקום לקנת מחסן או לשכור דירה דבר שיעלה לנו לא מעט כסף, אנחנו יכולים לפנות לחברה שמשכירה מחסנים ייעודיים במחיר נמוך יותר מאשר השכרה של שטחים אחרים ולקבל חלל שמתאים לאחסון של הציוד שלנו. עם זאת, השאלה המרכזית נוגעת אל עלות מחסנים להשכרה, ולכן חשוב להבין מה יקבע את המחיר הסופי.

השכרת מחסנים

זמן השכירות

הנתון הראשון והמובן מאליו והא זמן ההשכרה. המחיר של ההשכרה נקבע לפי הזמן שלה, וככל שתשכרו ליותר זמן כך המחיר יהיה גבוה יותר. מנגד, ככל שעובר הזמן התעריף היומי או השעתי שאתם משלמים יהיה נמוך יותר, אז כדאי לפנות לחברה שממנה אתם רוצים להשכיר את המחסן כדי לא לטעות בחישוב של הסכום הכולל שאותו תשלמו עבור השכרת המחסן.

 

מיקום שטח האחסון

מומחי נדל"ן נוהגים לומר שהשאלה החשובה ביותר בנדל"ן היא מה המיקום של הנכס. גם כאשר אנחנו מדברים על השכרת מחסנים לשאלה הזו יש הרבה מאוד משמעות. שטחי אחסון במרכז הארץ יהיו יקרים יותר מאשר שטחי אחסון באוזרים מרוחקים יותר. המשמעות המעשית של זה היא שאם אתם זקוקים לשטח אחסון לתקופה ארוכה, כדאי לקחת אותו באזור מרוחק יותר במחיר זול.

 

סוג האחסון

עוד נתון שיש לתת עליו את הדעת הוא סוג האחסון שאתם צריכים. ישנם מוצרים או ציוד שצריכים להיות מאוחסנים בתנאים מסוימים כמו חום מסוים, רמת קור נדרשת או חושך. כל התנאים הללו מובילים למצב שבו לא כל מחסן מתאים לאחסון הציוד שלכם, ולכן אתם מקבלים היצע נמוך יותר של מחסנים, דבר שגורם כמובן למחיר שאותו תשלמו על ההשכרה להיות גבוה יותר.

 

לכו על חברה מקצועית

כאשר אתם מאחסנים ציוד או מוצרים במחסן להשכרה, הדברים שלכם נמצאים תחת אחריות של חברה אחרת. במקרים רבים אתם לא תראו את הציוד שלכם הרבה זמן, ולכן חשוב שהחברה שמבצעת עבורכם את האחסון תהיה חברה מקצועית. בדקו שהחברה מחזיקה בכל הביטוחים הנדרשים ומקפידה על התקנים השונים הנוגעים לאחסון של הדברים שלכם.

 

לסיכום

השכרה של מחסן יכולה לחסוך לנו הרבה מאוד כאב ראש, כאשר אנחנו פשוט מקבלים שטח ייעודי לאחסון של ציוד. המחיר של ההשכרה משתנה לפי תנאי האחסון הנדרשים, המיקום של שטח האחסון עצמו ומשך האחסון. בכל מקרה הקפידו לאחסן את הדברים שלכם רק בידיים של חברה מקצועית ואמינה.

מַחסָן

אולי תאהבו גם:

ערכת קריוקי עלות שכירות
כמה עולה ערכת קריוקי להשכרה?

  אירוע פרטי הוא הזדמנות מעולה לצאת מהשגרה, לעוף גבוה, לשמוח ולעשות דברים שביום יום שלכם אתם אינכם עושים. אחת האטרקציות הפופולריות והאהובות ביותר היא,

קרא עוד »
תדריך
כמה עולה הדרכת ארגונים?

החלטתם להשתמש במערכת CRM כדי לייעל את קשרי הלקוחות, צורת העבודה והרווחים. מדובר עם זאת במערכת מורכבת ביותר שדורשת הדרכה מפורטת. הכנו לכם מדריך קצר

קרא עוד »
להקים עסק חדש
מהו חוק רישוי עסקים?

מדי יום נפתחים עסקים רבים שמחויבים לרישוי על מנת שלא יסכנו את הקהל הרחב, יהיו למטרד ויקבלו אישור על כך שהם תקינים ומאובטחים בין אם

קרא עוד »