כמה עולה מחסן פאנל מבודד

מחסן פאנל מבודד הוא אחד מפתרונות האחסון הכי מומלצים שקיימים כיום בשוק.

מעבר לכך שהוא לא יצריך ממכם הקמה מאוד מורכבת, הוא גם יוכל לספק לכם הגנה מקסימלית מפני חדירת מים ולחות.

אם אתם מעוניינים למצוא את פתרון האחסון האידיאלי, השורות הבאות נכתבו עבורכם.

צריכים פתרון אחסון לגינה שלכם או לגג והמרפסת, אבל לא מעוניינים להתעסק עם הקמת מחסן מאד מורכבת? אם ככה, אנחנו מזמינים אתכם להכיר מגוון מחסנים שונים, שבדרך כלל גם לא יצריכו ממכם אפילו היתר בניה. אחד מפתרונות האחסון המומלצים בשוק הוא, מחסן פאנל מבודד. תוכלו לאחסן בו ציוד עדין ורגיש, ספות, שטיחים, כלי עבודה ועוד. אם ככה, כמה עולה התקנה של מחסן עם פאנל מבודד? הנה כל המידע לפניכם, נתחיל עם המחירים של המחסנים האלו.

 

כמה עולה מחסן עם פאנלים מבודדים?

מחסנים עם פאנלים מבודדים, מחירם הממוצע בשוק הוא כ-3,000 ₪ ומעלה. מאחר שמדובר בפתרון אחסון אפקטיבי ויעיל יותר מפתרונות אחסון אחרים, המחיר שלו בדרך כלל יהיה גבוה ממחסנים אחרים. יחד עם זאת, כשלעצמו, הוא לא נחשב פתרון אחסון מאוד יקר. אם אתם מעוניינים להתקין מחסן פאנל מבודד, צריך לקחת בחשבון גם את עלות ההתקנה עצמה.

בעוד שחלק מהמשווקים ימכרו מחסן פאנל מבודד במחיר הכולל הרכבה והתקנה, במקרים אחרים תצטרכו להוסיף תשלום על ההתקנה של המחסן. יהיה חשוב לוודא מראש בדיוק על מה אתם משלמים, כמה עולה המחסן, כמה עולה ההתקנה וכדומה.

 

כמה זמן נמשכת התקנת מחסן פאנל מבודד?

תוך כמה זמן אפשר להתקין מחסנים עם פאנלים מבודדים? ובכן, זה תלוי במספר פקטורים. למשל, בתנאי הקרקע ותנאי מזג האוויר, במומחיות של אנשי המקצוע, באיכויות חומרי הגלם ועוד. בפועל, אפשרי להתקין את המחסנים האלו גם תוך יום עבודה אחד.

אם אתם צריכים התקנה של מחסנים רבים (כמו למשל שימוש בתור מיני-מכולות), יהיה כדאי לקחת בחשבון כמה ימי התקנה. בשורה התחתונה, התקנת מחסנים אלו תמיד תהיה מהירה יותר מהקמה של מחסני בטון. מעבר לכך, רוב מחסני הבטון יצריכו ממכם היתר בנייה, מה שמחסנים עם פאנל מבודד בד"כ לא מצריכים.

 

מי מתקין ומקים מחסני פאנלים מבודדים?

המחסנים עם הפאנל המבודד מייצרים עבורכם פתרון אחסון עמיד בפני מי גשמים ולחות. ובכדי שאכן תהנו מהיתרונות של הפאנל המבודד, יש צורך להתקין נכון ובצורה מקצועית את המחסן. לרוב, החברה המשווקת תוכל להתקין עבורכם אותו.

אם אתם יודעים כיצד להתקין בעצמכם את המחסן עם הפאנל המבודד, אתם יכולים לחסוך כמה מאות שקלים על ההתקנה. יחד עם זאת, חשוב לוודא שאתם אכן מכירים את תהליכי ההקמה. אם תשברו חלקים, לא בטוח שהאחריות תכסה את זה.

 

מפעל

אולי תאהבו גם:

רהיט
כמה עולות שידות?

כשאתם מחליטים לקנות שידות לבית שלכם, חשוב לקחת בחשבון את התקציב שאתם מוכנים להקדיש לכך וכן את התכונות שאתם צריכים שהשידה תענה עליהן. מחיר שידות

קרא עוד »
חלל ביתי
כמה עולה מטבח בהתאמה אישית?

המטבח הינו החדר המרכזי בבית ואחד הגורמים העיקריים להתנהלות של הבית הסובבת סביבו: הכנת האוכל, זמני הארוחות, האווירה שהוא מייצר לבני המשפחה. חשוב מאוד להתאים

קרא עוד »
שלוש שטיחים
כמה עולה שטיח שאגי מודרני לבית

בשנים האחרונות שטיח שאגי מודרני לבית מופיע בכל מקום: בחללי עבודה משותפים, במשרדים, בגני ילדים, בבית הספר, בבתים פרטיים, ואפילו בכמה מבין תכניות הטלוויזיה הנצפות

קרא עוד »