נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

כמה עולה מסיבת רווקים בתל אביב?

לא צריך לערוך מחקר אקדמי מעמיק, כדי לדעת שבתל אביב מתקיימות מדי יום מסיבות רווקים מושקעות במיוחד. שכן, מדובר בעובדה ידועה ומוכרת. הנושא הפחות מוכר נוגע לפן הכלכלי שמעניין רבים מהגולשים שלנו.

אם אתם תוהים איך אנחנו מודעים לנושא, נסביר שקיבלנו עשרות הודעות מצד העוקבים שלנו שביקשו לדעת כמה תעלה להם הפקה של מסיבה בעיר הכי מעניינת בארץ. הישארו אתנו ותגלו את כל הפרטים החשובים על העלויות השונות.

 

העלויות של מסיבת רווקים משתנות בהתאם לקריטריונים שונים

בירור שערכנו בנושא העלה כי טווח המחירים של מסיבות רווקים הינו רחב מאוד. שכן, העלויות של ההפקה כולה צפויות להשתנות בהתאם לקריטריונים הבאים:

  • האזור בעיר שבו תתקיים המסיבה
  • המועדון שבו תתקיים המסיבה
  • השירותים הנוספים שייבחרו על ידי מפיקי המסיבה

חשוב מאוד שתכירו בקריטריונים אלה, משום שהם יכולים להוזיל או לייקר את מסיבת הרווקים שתפיקו בסופו של דבר.

מפלגה

כך תוכלו לדעת מה העלות המדויקת של המסיבה

אם תרצו לקבל הצעת מחיר על מסיבת רווקים בתל אביב, עליכם ליצור קשר עם מועדון אהוב ולהחליט מה תרצו להוסיף לאירוע. יש מי שבוחרים למשל להוסיף בר אלכוהול ובר מתוקים. בעוד אחרים מעדיפים להזמין חשפניות תל אביב ולשדרג את האירוע בכמה רמות. לאחר שתערכו רשימה מסודרת של כל השירותים הללו, תוכלו ליצור קשר עם האחראיים על כל אחד מהם, לקבל הצעת מחיר ולראות אם זו עומדת ביכולת הכלכלית שלכם.

 

תתמקדו באיכות ולא בעלות

ארגון של מסיבת רווקים מצריכה התמקדות באיכות האירוע ולא בעלויות. הרי התמקדות בעלויות עלולה להביא בסופו של דבר לקיום אירוע בינוני ומטה. נוכל להציג כדוגמא את המועדונים שנמצאים באזורים שכוחים בתל אביב. מי שבוחר לקיים שם אירועים, צפוי למצוא את עצמו משלם סכום נמוך, אך מבלה באזור מרוחק מהמרכז. התמקדות באיכות לעומת זאת, תוביל להפקת אירוע מושלם ובלתי נשכח.

עֲלוּת

ובכל זאת, כמה תשלמו בערך על מסיבת רווקים?

שיחות שערכנו עם מועדונים, ברי אלכוהול וספקים שעובדים בתל אביב והסביבה, גרמו לנו להבין שהפקה של מסיבת רווקים מושלמת תעלה לכם לא פחות מ – 7,800 ₪. ראוי לציין כי מדובר כמובן בסכום כולל שמתחלק בין כל באי האירוע. עכשיו אתם יודעים שאם תרצו לדעת כמה בערך תשלמו, תצטרכו רק לחלק את מספר המוזמנים בסכום שצוין לעיל.

 

השורה התחתונה

עכשיו אתם יודעים שהעלויות של מסיבות רווקים בתל אביב תלויות בבחירות שלכם. שכן, אלה משתנות בהתאם לקריטריונים שונים שהוצגו בתחילת המדריך. בשלב זה נותר לכם להחליט איך תרצו שתיראה המסיבה שלכם ולשוחח עם ספקים שיסייעו לכם בהפקת האירוע. אנחנו נאחל בהזדמנות זו שתפיקו מסיבה בלתי נשכחת, מבלי להסתכל על כל שקל, פשוט כי זה הורס את הכיף.

מסיבת רווקים