נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

כמה עולה מצלמה תרמית?

מצלמה תרמית נחשבת לציוד הכרחי שצריך להיות בכל תיק של אינסטלטור ומאתר נזילות. אם אתם עוסקים בתחום או מתכננים להקים עסק בתחום זה, כדאי שתדעו את העלויות של המצלמה התרמית וכל המידע שנוגע לזה. שכן, כך, תוכלו להכין את עצמכם יותר טוב להמשך הדרך. כדי להקל עליכם, יצאנו לבדוק את כל הפרטים וחזרנו עם המידע שאתם צריכים לדעת מקרוב.

בואו ותשמעו איך השגנו את כל הפרטים על העלויות

רגע לפני שנציג בפניכם את כל המידע שאספנו בנוגע לעלויות של מצלמה תרמית, עליכם לדעת כי המדריך הנוכחי נכתב לאחר שפנינו אל מי שרכשו אותה בחצי השנה האחרונה. היה לנו חשוב לאגד את המידע העדכני ביותר. לכן, היה לנו ברור שנפנה אל מעל ל – 50 איש וכך עשינו. פרסמנו פוסט בנושא בקבוצת פייסבוק וביקשנו לקבל מידע מהימן אודות העלויות של המצלמה. כך בעצם, חסכנו לעצמנו חיפוש מעייף ברחבי חנויות שונות וגם, הצלחנו להשיג לכם את טווח המחירים העדכני ביותר.

 

כמה עולה מצלמה תרמית E54?

המצלמה התרמית שנמצאה כנפוצה ביותר היא מצלמת E54, מצלמה שיכולה לשמש גם לביוב. בדומה למצלמות אחרות, גם זו מאפשרת לראות אם ישנה נזילה בקיר מבלי לשבור מרצפות וקירות. העלות של המצלמה הזו מתחילה ב – 1600 ₪ והיא עשויה להגיע גם למחיר של – 2,400 ₪. הכול תלוי במבצעים וחנות שבה אתם קונים את המצלמה. שימו לב – אם אתם מעוניינים במצלמה זו צרו קשר לייעוץ אישי עם מומחה בתחום לפני הרכישה.

 

כמה עולה מצלמה תרמית TG165?

מצלמה תרמית מדגם זה נחשבת גם כן לנפוצה יחסית. הרבה אנשים ציינו כי הם רכשו אותה לאחרונה לאחר שקיבלו המלצות ממומחים בתחום. העלות של מצלמה זו מתחילה בסביבות ה – 2,500 ₪ והיא עשויה להגיע גם ל – 4,000 ₪.

 

מה המסקנה שלכם מהמדריך הנוכחי?

עכשיו, אחרי שקראתם את העלויות השונות של המצלמות התרמיות, אתם וודאי מבינים שמדובר בעלויות משתנות. מצלמה אחת יכולה לעלות לכם מחיר מסוים בחנות אחת ובאחרת, היא יכולה לעלות 1,000 שקלים יותר. לכן, אתם צריכים לשים לב שאתם עורכים בירור מקיף לפני הרכישה.

אם יש לכם דגם מסוים שאתם רוצים לקנות, תצאו לבדוק תחילה מה העלויות שלו בכל חנות. קנייה נכונה של מצלמה תרמית יכולה לחסוך לכם מאות שקלים, ואם אתם עוסקים בתחום האינסטלציה, אתם כנראה תצטרכו לקנות גם ציוד נוסף. כך שהטיפ  הנוכחי יקל עליכם לא מעט.

 

כמה מילים לסיום

עד כאן המדריך שהציג בפניכם את העלויות של 2 מצלמות תרמיות נפוצות. כעת, ידוע לכם כי עליכם לערוך בירור מקיף אודות העלויות המשתנות בחנויות שונות. כך שאנו מאחלים לכם שתערכו את הבירור המעמיק ביותר, זה שיאפשר לכם לבחור את המצלמה האיכותית ביותר במחיר הטוב ביותר.