נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

כמה עולה משקה אלכוהול איכותי בחנות

קנייה של משקאות אלכוהוליים צריכה להיעשות בחוכמה, תוך בירור מעמיק אודות המחירים שמוצעים בחנויות השונות. כדי להקל על מי מכם שמתכננים לקנות משקאות אלכוהוליים איכותיים, יצאנו לבדוק את העלויות השונות של משקאות. הישארו אתנו ותגלו כמה אתם צפויים לשלם על המשקאות האיכותיים ביותר שנמצאים בחנויות.

 

מי סייעו לנו בכתיבת המדריך?

את המדריך הנוכחי בחרנו לכתוב תוך סיוע מצד גורמים חיצוניים. מדובר באנשים שיודעים דבר או שניים על רכישה של אלכוהול איכותי. אם אתם תוהים במי מדובר, אז נציין בפניכם שאלו אנשים שחיים אלכוהול ויושבים כמה פעמים בשבוע בביתם עם קוקטייל או משקה אלכוהולי איכותי. הגענו אליהם לאחר שפרסמנו פוסט בקבוצת חובבי אלכוהול בפייסבוק. זו ההזדמנות להודות לאלו שסייעו לנו ומסרו לנו את העלויות השונות. שכן, בזכותם, מדריך זה רואה אור.

 

אז כמה עולה ליקר איכותי?

עבור מי מכם שנכנסים אל חנות אלכוהול רק במטרה לקנות ליקר, דעו שערכנו בירור מעמיק עבורכם. גילינו שמחירי הליקרים משתנים מאחד לשני. על ליקר פלרנום מוזהב למשל, אתם צפויים לשלם בסביבות ה – 130 ₪ במבצע. על טובי 60 שנחשב לליקר איכותי ביותר, אתם צפויים לשלם בסביבות ה- 100 ₪. ראוי לציין כי את הליקרים ואת כל שאר המשקאות האיכותיים תוכלו להזמין עד הבית. שכן, יש לא מעט חנויות שמציעות אלכוהול משלוחים   עד פתח הדלת שלכם.

 

כמה אתם צפויים לשלם על וודקה?

אם אתם חובבי הוודקה, אתם צריכים לדעת שיש לא מעט מבצעים בחנויות השונות וכדאי לערוך בירור מעמיק והשוואות. מצאנו למשל את הבמוביי המוכר ב – 189 ₪ שאחד מהגורמים שסייע לנו בכתיבת המדריך קנה במבצע. לעומת זאת, היו מי ששילמו עליו 200 ₪ ויותר, אז דעו שיש מה לערוך השוואות. על וודקה סטולי בטעמים שונים אתם צפויים לשלם בסביבות ה – 75 ₪ ויותר, תלוי בטעם.

 

כמה תשלמו על וויסקי?

אי אפשר לכתוב מדריך על אלכוהול איכותי ולא לכתוב על וויסקי. מחירי הוויסקי כידוע נעים מסביבות ה – 200 ₪. מצאנו שאתם תשלמו 250 ₪ על סקאפה סקירן סינגל מאלט. על וויסקי ניקה טאקאטסורו פיור מאלט תשלמו 360 ₪ ועל דלמור סיגר – מאלט אתם צפויים לשלם כ – 689 ₪.

 

אל תתפשרו על איכות

ראוי לציין כי קנייה של אלכוהול איכותי צריכה להתבצע תוך בירור מעמיק אודות החנות הנבחרת. שכן, אם אתם רוצים לדעת שאתם קונים אלכוהול איכותי באמת, עליכם לקנות אותו בחנות מומלצת. אם אינכם מכירים אחת כזו, דעו שאתם יכולים לחפש חוות דעת בפלטפורמות הבאות:

  • פייסבוק
  • גוגל
  • אינסטגרם

 

לסיום

עד כאן המדריך המקיף שאפשר לכם לדעת כמה עולים משקאות אלכוהוליים איכותיים בחנות אלכוהול. כעת, כשיש לכם את המידע, נותר לכם רק לערוך חיפוש ולמצוא את המשקה האהוב עליכם.

כמה עולה לעצב בית חדש

עיצוב בית חדש הוא תהליך מורכב, עמוס ולעיתים מלחיץ וארוך במיוחד. רדי לעשות אותו בחכמה, מבלי להפריז בהוצאות, ולקבל