כמה עולה משרד להשכרה בתל אביב?

כמה עולה משרד להשכרה בתל אביב? העיר ללא הפסקה שמחירי הנדל"ן בה עולים כל העת מציעה שפע של משרדים להשכרה, בטווח מחירים רחב שמאפשר גמישות והתאמה לצורך שלנו.

 

איך נקבע המחיר של משרדים להשכרה?

מחיר למ"ר

כמו בכל נדל"ן להשכרה, גם המחיר של משרדים להשכרה נקבע פר מטר רבוע. חשוב להבין שטווח המחיר למ"ר הוא רחב מאוד. כשמדובר על משרדים בתל אביב, יש משרדים שהמחיר פר מ"ר הוא כ-60 ש"ח ואפילו פחות, ויש משרדים שהמחיר למ"ר נושק ל-200 ש"ח ומעלה.

 

גודל המשרד

בסופו של דבר המחיר הסופי לחודש נקבע בהתאם לגודל המשרד. נשים לב שבגלל הטווח הרחב של מחירים למ"ר, לא תמיד משרד שמושכר במחיר גבוה יותר הוא בהכרח גדול יותר! כלומר המחיר הוא תוצאת המכפלה של שני הפרמטרים – מחיר למ"ר X גודל המשרד.

 

גורמים נוספים המשפיעים על מחירי השכירות של משרדים בתל אביב

אז מה הופך משרד אחד ליקר יותר (יחסית לגודלו), ומשרד אחר לזול יותר? בין הגורמים הבולטים שמשפיעים על מחירי המשרדים להשכרה בתל אביב נמנים: 1. מיקום המשרד 2. שנת הבנייה של המבנה

  1. שיפוץ ותחזוקה ו-4. נגישות ובולטות.

 

1.    מיקום המשרד

נכון, ישראל היא שכונה אחת גדולה, אבל בתוך השכונה הזאת קיימת מדינת תל אביב. העיר השנייה בגודלה בארץ שמשתרעת על פני 52 מ"ר, תתי אזורים, רחובות ושכונות שפניהם שונים מאוד. גם אזורי המסחר המרכזיים בעיר מתחלקים לאזורים מרכזיים יותר ופחות, חדשים יותר ופחות ומבוקשים יותר ופחות. בין השאר, יש רחובות וצמתים בעיר שנושקים לכביש איילון ולתחנות הרכבת בתל אביב. מיקומים אלו אטרקטיביים במיוחד. לצד זאת, גם קרבה לנקודות סחר אסטרטגיות כמו הבורסה מהווה יתרון שמקפיץ את מחירי השכירות.

 

2.    שנת הבנייה של המבנה

ידוע מראש: מחיר השכירות של משרד שהוא חלק מבניין חדיש – אחד מאותם עשרות מגדלים המציפים את תל אביב בשנים האחרונות, גבוה לאין ערוך ממחיר השכירות של משרד בבניין תל אביבי ישן משנות ה-70.

 

3.    שיפוץ ותחזוקה

ובתוך הבניינים הישנים יותר – יש משרדים שחודשו ושופצו, הותקנה בהם צנרת חדשה, הרצפות הוחלפו והתשתיות חוזקו. במשרדים אלה נמצא לרוב גם מזגנים, שקעים נגישים ושאר בונוסים של מבנה משופץ. על משרד כזה נשלם שכירות גבוהה יותר.

 

4.    נגישות ובולטות

ולבסוף, בכל בניין יש את המשרדים שפונים לרחוב ואלו שלא; בכל רחוב יש את הפינות הבולטות ביותר ואלו שפחות. בקיצור, מדובר גם כן בסוגיה של מיקום אך ברמה הספיציפית יותר. ככל שהמשרד נגיש ובולט יותר – זה יתבטא במחיר.

לסיכום, משרדים להשכרה בתל אביב יש בשפע, מה שצריך זה להיות ערוכים עם תקציב מתאים ולבחון מה משמעותי בשבילנו במיוחד – משרד יפה וחדש או מיקום בולט ואטרקטיבי.

משרד להשכרה

 

אולי תאהבו גם:

הדברת פשפש המיטה
כמה עולה הדברת פשפשים

פשפשים ידועים כמזיקים מעיקים ביותר שקשה מאוד להיפטר מהם. עובדה זו גורמת לרבים לערוך חיפוש מקיף אחר בעלי מקצוע שיודעים לבצע את העבודה במחיר הטוב

קרא עוד »
אופניים לילדים
כמה עולה אופניים לילדים?

כמו כל דבר, גם לאופני ילדים היום יש קטגוריות שונות וסוגים שונים המתאימים לאופי שונה של רכיבה של ילדכם. אופני ילדים הם אחד מהזיכרונות ילדות

קרא עוד »
סקי מים
כמה העלות של סקי מים בכנרת?

אין הרבה חוויות מהנות כמו סקי מים וווייקבורד, המהווים שניים מסוגי הספורט הימי הפופולריים ביותר. כל מי שעשה סקי מים, ווייקבורד או וויקסרף לפחות פעם

קרא עוד »
דִירָה
סננס – חוויית עיצוב אחרת

רשת סננס לעיצוב הבית היא הרשת לקנייה מקוונת הגדולה והמגוונת ביותר. ברשת תוכלו למצוא את כל הטרנדים האחרונים בעיצוב, רעיונות מקוריים ופריטים איכותיים במחירים אטרקטיביים.

קרא עוד »
תחליף ויאגרה טבעי
תחליף ויאגרה יעיל וטבעי

ויאגרה היא אחת התרופות המוכרות ביותר בעולם לפתירת בעיות עוררות מינית אצל גברים. למרות התפוצה הרחבה שלה, יש לה גם חסרונות מסוימים שניתן לפתור באמצעות

קרא עוד »
גלקסי חדש
כמה עולה גלקסי חדש?

מעוניינים לרכוש סמארטפון חדש? איפה רוכשים, כמה עולה והאם ניתן לצאת מזה בזול? כל השאלות שרציתם ולא רציתם לשאול בכתבה הבאה שלפניכם. רכישת מכשיר טכנולוגי

קרא עוד »
home accessories
כמה עולים אביזרים שווים לבית?

מאז ומתמיד היה ריהוט ומוצרי השלמה לבית, אך בשנים האחרונות, גוברת תשומת הלב לעיצוב ואבזור הבית באביזרים שימושיים ודקורטיביים שמקפיצים את הבית בכמה רמות למעלה.

קרא עוד »