נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.

כמה עולה עורך דין תביעת נזיקין

לשאלה כמה עולה עורך דין תביעת נזיקין בדומה לשאלות בנושא מחירים אין תשובה חד משמעית והיא תלויה כמובן בשלבי התהליך שיהיה עליכם לעבור. על מנת לתקצב ולקבוע את גובה שכר הטרחה של עורך הדין צריך להבין אילו סוגי פגישות יהיו לכם בדרך ואילו עבודות הוא יבצע עבורכם.

 

עורך דין נזיקין

לשירותיו של עורך דין נזיקין תזדקקו בכל הקשר של גרימת נזק לכם, או במקרים בהם אתם הייתם אלו אשר גרמו את הנזק. זאת יכול להיות בכל מיני סיטואציות ומקרים וכל עוד אכן נגרם בהן נזק, עלות של עורך דין תביעת נזיקין תהיה רלוונטית אליכם. הנה כמה סיטואציות נפוצות בהן יהיה עליכם לברר כמה עולה עורך דין תביעת נזיקין.

  1. תאונות – יכול להיות מקרה של תאונת דרכים בכביש בה היה נזק לרכב או לגוף אדם וגם לתאונות אחרות כמו תאונות עבודה.
  2. תקיפה ופגיעה מכוונת – כל מיני סיטואציות היכולות להיתפס גם כקיצוניות אך הן קורות כדוגמת תקיפה של אדם במהלך שוד או לצורך פגיעה.
  3. רשלנות – פגיעה וגרימת נזק יכולה להיות לא רק מכוונת או במהלך תאונה אלא גם במקרה שאדם כלשהוא נהג ברשלנות במהלך טיפול או סיוע לאדם אחר לדוגמא רשלנות רפואית או רשלנות של איש מקצוע במתן שירות אשר מאוחר יותר גרם לנזק.

 

מה העלות של עורך דין תביעת נזיקין?

עלויות של עורכי דין נקבעת על פי היקף העבודה כך שלא תמיד תצטרכו לקבל מעורך הדין את כל השירותים שלו ועל כן אין תשובה חד משמעית לשאלה כמה יעלה עורך דין תביעת נזיקין. באם אתם כן רוצים להבין כמה עולה עורך דין תביעת נזיקין, תוכלו לקבל תמונה יחסית על פי מחירון כללי של שירותים ועבודות שעורך דין נזיקין מציע.

סוג עבודה עלות כללית
פגישה אחת כללית 500 – 550 ₪
כתיבת תצהיר או כתב הרשאה 400 – 450 ₪
תביעת נזיקין בסכום מקסימלי של 161,238 ₪ שכר טרחה בשיעור של 15 אחוזים מהסכום הנפסק
עמלה של עורך דין נזיקין ינוע בין 8 אחוזים ל-13 אחוזים על פי התקדמות התיק

 

בירור מחירים

כאמור, לא ניתן לקבוע מראש כמה יעלה עורך דין תביעת נזיקין אך כן חשוב שתבחרו את העורך דין הן לפי המחיר אך הן לפי המלצות ומקרי עבר. בירור המחירים צריך להתמקד הן במחיר של פגישה אחת או הכנת תצהיר מסוים, אך הן באחוז שדורש עורך הדין מתוך הסכום שיפסק ללקוח.

 

טרם בחירת עורך דין או כל איש מקצוע אחר, בצעו סקר שוק על מנת להבין מה המחיר האידיאלי אך אל תוותרו על שירות מקצועי ואמין מאנשי מקצוע מנוסים ובעלי תיקים מוצלחים רבים בעבר.

ספרי משפט ופטיש

כמה עולה עו"ד קניית דירה?

תהליך רכישת דירה כולל מספר שלבים עיקריים, כאשר אחד החשובים מביניהם הוא שלב עריכת הסכם המכר בסיוע עורך דין

כמה עולה תביעת רשלנות רפואית?

תביעות רשלנות רפואית נחשבות למורכבות ועלולות להמשך שנים. בכדי למנוע מתובעים להתמודד עם עלויות כספיות גדולות, ללא קשר להצלחה