נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.

כמה עולה עמדת טעינה לרכב לבית משותף

בתקופה האחרונה ניתן לראות בכבישי ישראל יותר ויותר רכבים חשמליים. בעוד שתדלוק ברכבים רגילים יכול להתבצע לעיתים רחוקות יותר, את הרכב החשמלי אנחנו צריכים להטעין בתדירות גבוהה יותר, מה שמוביל לדרישה להתקנת עמדות טעינה לאותם רכבים. בבתים משותפים התקנה של עמדה כזו יכולה להיות מעט מורכבת, וכאן נספר לכם על המחיר שלה. 

 

עמדת טעינה לרכב חשמלי

טעינת רכב חשמלי היא מה שיאפשר לכם באמת להנות מרכבים בסגנון הזה. בלי עמדת טעינה בבית, תצטרכו להיות תלויים כל הזמן בעמדות טעינה בחוץ שלמרבה הצער בישראל עוד לא קיימות בהיקף נרחב. בניגוד לחניה פרטית שבה אתם תלויים רק בעצמכם, בהתקנה של עמדת טעינה לרכב חשמלי בבית משותף צריך לעבוד גם מול השכנים.

עמדת טעינה לרכב

בדיקה מול השכנים

עוד לפני שאתם פונים לחברה מקצועית שתבצע עבורכם את ההתקנה, עליכם לבדוק מול השכנים בבניין את היחס שלהם לעמדה. בדקו מה אחוז הרכבים החשמליים בבניין, וכמה דיירים הולכים להשתמש בעמדה באופן קבוע. רק אחרי שתקבלו הסכמה, ולו הסכמה חלקית של הדיירים תוכלו לפנות לחברה מקצועית כדי שהיא תתקין לכם עמדה.

 

סקירה מקצועית של השטח

השלב השני הוא זה שבו מגיע איש מקצוע לבניין שלכם ובודק את תנאי השטח. קצת קשה לדבר על המחיר של העמדה לפני השלב הזה כיון שלפעמים יש קשיים לא צפויים שאותם ניתן לראות רק אחרי הבדיקה הזו. הטכנאי יבדוק את התשתית הקיימת, ויראה אלו שינויים יש לעשות כדי לבנות עמדה שתהיה נוחה לשימוש עבור מספר רב ככל הניתן של דיירים מהבניין.

במהלך הבדיקה הזו הטכנאי גם יוכל לגבש הצעת מחיר שתהיה מדויקת יותר, לאור הממצאים שאותם הוא בדק. חשוב להבין שכמעט כל מצב גם אתם תוכלו להנות מעמדת טעינה לרכב חשמלי אצלכם בבניין, השאלה היחידה היא כמה עבודה נצטרך לעשות בדרך לשם.

עמדת טעינה לרכב

התקנה מקצועית ותמיכה

אחרי שתקבלו את הצעת המחיר, הגיע הזמן לבצע את ההתקנה בשטח. ההתקנה נעשית על ידי צוות מומחים שידאגו שהעמדה שלכם תעבוד היטב עם כמה שפחות תקלות.

 

השוואת מחירים

אחרי שקיבלתם הצעת מחיר תוכלו לבצע השוואת מחירים, אולם חשוב לזכור שלאיכות של העמדה יש חשיבות גדולה יותר מאשר המחיר. התקנה של עמדת טעינה כוללת עבודה עם חשמל, ולכן אסור לכם להתפשר על בטיחות העבודה, גם אם זה אומר שהמחיר יהיה קצת יותר גבוה.

 

לסיכום

התקנה של עמדת טעינה לרכבים חשמליים בבית משותף נועדה לאפשר לכם להנות מתחנת טעינה פרטית, בלי להיות תלויים כל הזמן בתחנות הטעינה שפזורות ברחבי הארץ. המחיר של העמדה יקבע רק לאחר שטכנאי מקצועי יגיע לבניין שלכם, יבדוק את השטח ויבין מה נדרש כדי להתקין אצלכם עמדת טעינה. תוכלו לבצע השוואת מחירים בין הצעות שונות, אבל אל תוותרו על האיכות.

עמדת טעינה לרכב

כמה עולה מעצבת פנים
כמה עולה מעצבת פנים?

בעולם המהיר של היום, תפקידו של מעצב פנים הפך ליותר ויותר חשוב. אמנות עיצוב הפנים כוללת את התהליך היצירתי

צמחים מלאכותיים
כמה עולים צמחים מלאכותיים?

מחפשים דרך טובה לקשט ולשדרג את הבית שלכם אבל במינימום מאמץ? צמחים מלאכותיים יכולים להיות הדבר בשבילכם. במהלך השנים,

תיקון קורקינט חשמלי
כמה עולה לתקן קורקינט חשמלי?

קורקינטים חשמליים זכו לפופולריות עצומה כאמצעי תחבורה נוח וידידותי לסביבה. עם זאת, כמו כל רכב אחר, קורקינטים חשמליים עשויים

כמה עולים תשמישי קדושה
כמה עולים תשמישי קדושה?

חפצים קדושים הם בעלי משמעות רוחנית עמוקה עבור אנשים וקהילות רבות ברחבי העולם. בין אם זה חפץ דתי, פריט

מבנים לתכנון
כמה עולה תוכנה לתכנון מבנים?

תוכנת עיצוב בניין ממלאת תפקיד חסר תחליף בתחום האדריכלות, ההנדסה והעיצוב. כלי תוכנה אלו מאפשרים לאנשי מקצוע ליצור תוכניות