כמה עולה ציוד וריהוט למספרות ואיך כדאי לבחור

ציוד למספרות הינו ציוד יקר, ובו זמנית חייב להיות גם ציוד איכותי מחומרי גלם טובים.

בעולם כמו שלנו ישנם אינספור זיופים, ומוצרים ה: ״מתחקים״ למוצרים האיכותיים ובכך מוליכים שולל הרבה אנשים.

בשביל לבחור נכונה את הציוד למספרה שלנו, עלינו לקבל על עצמנו את העובדה כי למחיר כאן אין שום תוקף.

זה יעלה לכם ביוקר, אך עם זאת – תקבלו הערכה מקרב לקוחותיכם והמלצותיכם רק תעלנה ותגדלנה.

 

עניין זה קצת מבלבל

אז החלטתם שאתם פותחים את המספרה החלומית שלכם, זו שחלמתם עליה במשך זמן מסוים וזו שלמדתם עבורה. אך הפתיחה עצמה ועצם הלוגיסטיקה – כרוכה בהמון תהיות ולבטים. אחת מהן היא השאלה איך לבחור את הציוד שאנו רוצים למספרה. יש שיאמרו שעדיף לקנות ציוד ביד שנייה כל עוד הוא עומד בתקן הנדרש, ועליכם לוודא שהציוד נראה טוב, איכותי ולא מוזנח.

יש שיאמרו, שהעדיפות היא לקנות באינטרנט בשל פערי תשלום מסוימים, באינטרנט לרוב הקנייה תהיה יותר זולה וממוקדת, ניתן לחפש בתיבת החיפוש ולמצוא הכל לפי קטגוריות האתר. ניתן למצוא בקלות ציוד מספרות לגבר בצורה יעילה, עם המותגים הכי נמכרים כיום בעולם ועם שירות וייעוץ אישי.

 

העלות – היא ללא ספק בתחרות

עלות המוצרים יכולה להיות מאוד זולה, ומצד שני מאוד יקרה. אנו בדרך כלל מתלבטים בשאלה האם לקנות מותג מפורסם, או שמא לקנות את הציוד הפשוט יותר ללא מיתוג יקר. המחיר משתנה מחנות לחנות, ומאתר לאתר. שכן לכל אחד המבצעים והיתרונות שלו. ראו דוגמה, כסא למספרה יכול לעלות בין 400₪ לבין 4,000₪ . הכל תלוי בסוג הבד, בריפודו, וכמובן במיתוג שלו.

ראוי לציין כי בסופו של דבר אם התקציב שלכם דל, ניתן להתחיל בציוד זול יחסית אך לא זול משמעותית, שכן לשם פתיחת מספרה חדשה או לחידושה, נדרש ציוד שהלקוח יעריך וישים לב שהספר משקיע במספרה שלו.

דוגמה נוספת היא- כיורים לחפיפה נעים בין ₪ 1,400-3,950 בממוצע, מחירים לא זולים במאוד. אך כלל זה עובד בכל דבר – אם נרצה תוצאה טובה, נצטרך לשלם ביוקר.

 

בחירת המוצרים

בחירת המוצרים למספרה אינה דבר קל בכלל, ניתן להתייעץ לפני הרכישה עם ספר, שיש בבעלותו מספרה מספר שנים, וידע לעזור לנו בבחירת המוצרים הרלוונטיים, ולהכווין כיצד ניתן לעשות זאת בצורה הוגנת עבורכם, ועבור המספרה. רבים בוחרים ציוד לפי מיתוגו, ולפי המלצותיהם של אנשים לאותו המוצר. ההמלצות חשובות במאוד, שכן כך נדע להעריך את שווי המוצר האמיתי, והאם הוא מייצר רושם בקרב סביבתנו.

 

רכישה טובה דורשת זמן והשקעה

אל תילחצו, שימו לב כי עליכם לסגור את הפן הלוגיסטי הנ״ל כמה שיותר מוקדם, בשביל לא לגרור אותו למועד הסמוך לפתיחת המספרה ולאחר מכן להתבלבל, ולבחור החלטות פזיזות שלא חשבתם עליהן מבעוד מועד.

המלצתי היא – לבדוק מחירים בכל אתר ובכל חנות, לשים לב להמלצות ובעיקר לקבל עצות מבעלי ניסיון.

 

מכונת תספורת

אולי תאהבו גם:

מַחסָן
כמה עולה מחסן להשכרה?

הצורך בשטחי אחסון יכול לפגוש אותנו במגוון סיטואציות. בין אם מדובר בתקופה של מעברי דירה, בצורך לאחסן מוצרים עסקיים כל סיבה אחרת שבגינה אנחנו זקוקים

קרא עוד »
ערכת קריוקי עלות שכירות
כמה עולה ערכת קריוקי להשכרה?

  אירוע פרטי הוא הזדמנות מעולה לצאת מהשגרה, לעוף גבוה, לשמוח ולעשות דברים שביום יום שלכם אתם אינכם עושים. אחת האטרקציות הפופולריות והאהובות ביותר היא,

קרא עוד »
תדריך
כמה עולה הדרכת ארגונים?

החלטתם להשתמש במערכת CRM כדי לייעל את קשרי הלקוחות, צורת העבודה והרווחים. מדובר עם זאת במערכת מורכבת ביותר שדורשת הדרכה מפורטת. הכנו לכם מדריך קצר

קרא עוד »
להקים עסק חדש
מהו חוק רישוי עסקים?

מדי יום נפתחים עסקים רבים שמחויבים לרישוי על מנת שלא יסכנו את הקהל הרחב, יהיו למטרד ויקבלו אישור על כך שהם תקינים ומאובטחים בין אם

קרא עוד »