נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

כמה עולה ציוד של גידור זמני ומחסומי קהל ומתי תזדקקו לו?

הצורך גידור זמני ומחסומי קהל נחוץ במגוון רחב של מקרים. בשורות הבאות נציג בפניכם את המחסומים הללו מקרוב, נציין את עלותם ונסביר מתי תצטרכו להעמיד אותם, כדי לשמור על תנאי הבטיחות ולעמוד בתקנים הקבועים בחוק. הישארו כאן ותצאו עם כל המידע הנחוץ.

 

המצבים שבהם תצטרכו להחזיק בציוד גידור זמני

בחרנו לפתוח את המדריך בהסבר נרחב אודות הנסיבות שמובילות לרכישה או השכרה של גדרות זמניות. מדובר במקרים שבהם יש צורך בתיחום של שטחים, כדי להרחיק את עוברי האורח. כאשר המצבים הנפוצים ביותר הם אלה:

  • אתרי בנייה: חשוב להציב גדר זמנית, כדי לשמור על חומרי הבנייה וכלי העבודה יקרי הערך מפני פריצה וגניבה. ראוי לציין שמדובר בחוק שמטרתו למנוע פגיעה בעוברי האורח שעשויים להיכנס למקום ולהיפגע
  • אירועים: סביר להניח שראיתם לא פעם את הגידור הזמני בעת הגעה לאירועים שהתקיימו באוויר הפתוח. מדובר בין היתר בהופעות, מסיבות ועוד. המחסומים משמשים בעיקר להכוונת התנועה של הקהל ומניעת כניסה לאזורים סגורים

 

כמה יעלה לכם הציוד? זה תלוי

העלויות של מוצרי גידור זמני ומחסומי קהל משתנים ממקרה אחד לאחר. שכן, המחיר הסופי נקבע בהתאם ל – 2 הפרמטרים הבאים:

  1. סוג הגידור (איכות החומר והמידות שלו)
  2. כמות המוצרים שיוזמנו

נדגיש שרכישה או השכרה של ציוד רב, צפויה להוזיל את העלות הסופית. כאשר השכרה של גדר זמנית בודדה בגובה 2X3 עם רגלי תמיכה וחובקים צפויה לעלות בין 45 ₪ ל – 62 ₪. לחצו כאן ותגיעו לקטלוג של ציוד גידור זמני איכותי במחירים משתלמים: https://out-door.co.il.

מחסומי בנייה

תבחרו חכם – שימו דגש על האיכות

כידוע, מדריך זה מתמקד בעיקר בעלויות של גידור זמני ומחסומי קהל. נושא זה מצריך התמקדות בנקודה חשובה שעליכם לשים עליה דגש רב. מדובר באיכות הציוד שיימסר לידיכם. שכן, זה חייב להיות חדיש ואיכותי, כדי למנוע בעיות בטיחותיות שעשויות לפגוע בעוברי האורח.

 

הדרך המומלצת להשכרה ורכישה של ציוד

אתם לא צריכים לשבור את הראש בשביל לרכוש או לשכור גידור זמני. שכן, יש לא מעט אנשים שעשו זאת לפניכם והם יוכלו להעיד אם החברה שסיפקה להם את הציוד הינה מוכרת ומומלצת או שמא, מדובר בחברה שראוי להימנע משירותיה. תוכלו לקבל את המידע הרלוונטי תוך גלישה ברחבי הרשת וקריאת פוסטים, תגובות והודעות שנכתבו בפורומים וקבוצות פייסבוק.

 

מילים אחרונות לסיום

העלויות של השכרת ציוד לגידור זמני מתחילות ב – 45 ₪ ליחידה והן עשויות לעלות. כעת ברור לכם שתצטרכו לשים דגש על האיכות ופחות על המחיר. זה הזמן לבצע את הבירור הדרוש בנושא שיאפשר לבחור בציוד טוב שיקנה ביטחון לכל הסובבים. נאחל בהזדמנות זו שתבצעו את הבחירה הנכונה שתקנה לכם שקט נפשי לאורך השימוש בפריטים אלה.

מחסומי קהל מוכנים

כמה עולה לעצב בית חדש

עיצוב בית חדש הוא תהליך מורכב, עמוס ולעיתים מלחיץ וארוך במיוחד. רדי לעשות אותו בחכמה, מבלי להפריז בהוצאות, ולקבל