נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.

כמה עולה קורס פסיכומטרי איכותי?

מבחן הפסיכומטרי בישראל מהווה דרישת קבלה סטנדרטית לסוגי אוניברסיטאות ומסגרות לימוד שונות, כאשר מחיר קורס פסיכומטרי משתנה בין מכון אחד לשני. כאשר מחפשים אחר מכון פסיכומטרי, חשוב לקחת בחשבון כמה פקטורים במקביל לגורם הכלכלי. 

מלבד בירור לגבי מחיר קורס פסיכומטרי, חשוב לקחת בחשבון את ניסיון המרצים בקורס, את המוניטין של המכון, את היקף הקורס ומה שהוא כולל וכן הלאה. לאחר שמבררים את הפרטים האלו, אפשר לערוך השוואת מחירים בין מכוני קורס פסיכומטרי בסניף ירושלים או בכל אזור אחר. כדי להקל על התהליך ואולי גם להוזיל עלויות, מומלץ לעיין במחירון הבא.

 

האם פסיכומטרי נדרש בכל תחום עיסוק?

ממש לא, פסיכומטרי אינו מצרך אשר נדרש בכל תחום עיסוק שאליו פונים. יחד עם זאת, תפקידים רבים במשק יצריכו תארים אקדמאיים. ואם סטודנטים מעוניינים להוציא תואר אקדמי באוניברסיטה נחשבת, בדרך כלל יהיה צורך להציג תוצאות פסיכומטרי בעת ניסיון קבלה לאוניברסיטה.

בסופו של יום, בימינו אנשים מוצאים את עצמאותם ודרכם הפיננסית בדרכים ושיטות רבות. אין חובה בהרשמה לפסיכומטרי, אבל כדאי לקחת בחשבון, שבתחילת החיים (נניח לפני או לאחר השחרור מהצבא), הרבה יותר קל להתפנות לקורס. בשורה התחתונה, כדאי לנצל את הזמן שיש בגילאים צעירים ואת החוסר במחויבויות שונות כמו משפחה, תחזוקת בית וכו'.

קורס פסיכומטרי

מחירון קורס פסיכומטרי מומלץ לסטודנט העתידי

המחירים הבאים מובאים כהמלצה בלבד, אך חשוב לעיין בהם לפני שנרשמים לקורס פסיכומטרי:

סוג הקורס \ ההוצאה מחיר מידע נוסף
קורס פסיכומטרי כ-4,500 – 9,000 ₪ קרס מקוצר במסגרת הצבא או התיכון יעלה כ-900 – 1,600 ₪.
קורסי פסיכומטרי לחיילים משוחררים כ-3,500 ₪ ומעלה ניתן לנצל את הזכות ע"י שימוש בפיקדון האישי.
קורס פסיכומטרי חוזר כ-50% הנחה ברוב המכונים ניתן לנצל את הזכות במקרה שהתוצאה אינה התוצאה הרצויה.
ערכת ספרים לפסיכומטרי כ-600 – 1,050 ₪ ניתן לרכוש ספרים משומשים (במצב תקין ועם דפים נקיים).

לאחר שמבררים מחירי קורס פסיכומטרי, יש לברר לגבי הרשמה לבחינה הפסיכומטרית במכללת הייקיו או בכל מכללה אחרת בה בוחרים. באופן כללי, ההמלצה היא לבחור במכללה בעלת ניסיון וכזאת שנחשבת מוכרת בארץ.

קורס פסיכומטרי

טיפים לבחירת מכללה לקורס פסיכומטרי

הכנה לפסיכומטרי יכולה להיות מעט מאיימת או מרתיעה, אבל היא לא חייבת להיות משהו שאנשים חוששים ממנו. בסופו של דבר, הכול עניין של בחירה במכללה הנכונה ללימוד הקורס. בשלב הראשון, מומלץ לברר לגבי קורסים מקוונים ותמיכה מקוונת שאפשר לקבל מהמכללה בעת הצורך.

אם בשנים עברו התלמידים היו חייבים להגיע פיזית לתרגול במכון הפסיכומטרי, כיום ניתן לקבל תמיכה אונליין מהמכללה. מעבר לכך, חשוב לקחת בחשבון את המוכנות של המכללה להתמקד בצרכים הספציפיים של כל סטודנט. בעוד שחלק יהיו חזקים במתמטיקה, אחרים יהיו חזקים בלוגיקה וכן הלאה.

קורס פסיכומטרי

תיקון קורקינט חשמלי
כמה עולה לתקן קורקינט חשמלי?

קורקינטים חשמליים זכו לפופולריות עצומה כאמצעי תחבורה נוח וידידותי לסביבה. עם זאת, כמו כל רכב אחר, קורקינטים חשמליים עשויים

כמה עולים תשמישי קדושה
כמה עולים תשמישי קדושה?

חפצים קדושים הם בעלי משמעות רוחנית עמוקה עבור אנשים וקהילות רבות ברחבי העולם. בין אם זה חפץ דתי, פריט

מבנים לתכנון
כמה עולה תוכנה לתכנון מבנים?

תוכנת עיצוב בניין ממלאת תפקיד חסר תחליף בתחום האדריכלות, ההנדסה והעיצוב. כלי תוכנה אלו מאפשרים לאנשי מקצוע ליצור תוכניות

טרקטורון אקסס
כמה עולה טרקטורון אקסס?

מכורים לשטח ולאדרנלין? לא יכולים לשבת יותר מדי בבית בלי לצאת לטבע הפראי? תמיד חלמתם לרכוש כלי ממונע אבל

וויסקי
כמה עולה וויסקי משובח?

וויסקי נחשב לאחד מהמשקאות האלכוהוליים היוקרתיים ביותר, וכולנו מכירים אותו מאזכורים רבים בתרבות הפופולרית. את הוויסקי שותים בכמויות קטנות