נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

כמה עולה שירות של עיצוב בלונים?

יש שלל דרכים מהנות לשדרג את האירוע שלכם, ואחת מהן היא להוסיף עיצובי בלונים מיוחדים לחלל. הדבר יכול להתאים למגוון אירועים משמחים, ממסיבת יום הולדת ועד לחתונה. אז אם אתם שוקלים שירות של עיצוב בלונים לאירוע המתקרב שלכם, כדאי שתדעו כמה בדיוק זה עולה. במאמר זה נפרט על הגורמים השונים שמשפיעים על העלויות כך שתוכלו לבצע את ההחלטה שלכם.

 

סוג עיצוב הבלונים לאירועים

קודם כל, חשוב להבין איזה סוג של עיצובי בלונים ישנם. שירות עיצוב בלונים מציעה לכם מגוון אפשרויות יצירתיות שיתאימו לסוגים שונים של אירועים ונושאים. תוכלו למצוא קשתות של בלונים שאפשר להעמיד בכניסה לאירוע. מדובר בתפאורה מושלמת לצילומים. גם זרי בלונים צבעוניים יכולים לשמש כקישוט משמעותי בחלל שלכם. ניתן לתלות בלונים על הקירות והתקרה בעיצוב מיוחד שיתאים לנושא האירוע. קיימים גם עיצובים של פסלי בלונים- פסלים שמורכבים מבלונים שונים שהופכים לתמונה שלמה ומהממת. אפשר להכין גם קיר בלונים שלם שעל הרקע שלו תוכלו להצטלם עם האורחים. הבלונים יכולים להיות בצבעים חלקים או עם הדפס וכיתוב מיוחדים. אתם יכולים לבחור סוג אחד של עיצוב או לשלב בין כמה שונים לאפקט מקסימלי.

עיצוב בלונים לאירועים

 

איזה גורמים משפיעים על העלות של שירותי עיצוב בלונים?

לא כל עיצוב בלונים יעלה אותו דבר. הנה כמה מהגורמים שישפיעו על העלות הסופית:

  1. סוג האירוע: העלות תשתנה בהתאם לסוג האירוע וההיקף שלו. חתונה גדולה ואירועי חברה ידרשו עיצובים משוכללים ומשודרגים יותר, שיעלו יותר מעיצוב בלונים אינטימי למסיבת יום הולדת קטנה.
  2. התאמה אישית: ככל שהעיצוב מורכב יותר ודורש התאמה אישית מיוחדת יותר, כך זה יעלה יותר- מאחר והעיצוב עצמו ייקח יותר זמן.
  3. מספר הבלונים: כמות הבלונים שתשמש בעיצוב תשפיע ישירות על המחיר. זה מתייחס גם לכמות הבלונים בעיצוב אחד וגם לכמות הבלונים סך הכל לכל האלמנטים השונים שבחלל.
  4. התקנה: יש עיצובים שאפשר לשלוח כמו שהם ופשוט להניח במקום, וכאלה שיצריכו מאומן הבלונים לבצע התקנה במקום- דבר שיהיה כרוך בעלות נוספת.

 

שירותי עיצוב

 

אז כמה זה עולה?

כפי שציינו, העלויות יכולות להשתנות מאוד בהתאם למה שאתם בוחרים לאירוע שלכם. ניתן להגיד שבממוצע שירות עיצוב בלונים יכול לעלות בין 300 ש״ח לעיצובים פשוטים ומינימליסטיים ועד ל-1000 ש״ח ויותר עבור העיצובים הגדולים והמורכבים. בכל מקרה, יש לקיים שיחה מקדימה עם אמן הבלונים ולקבל הצעת מחיר מותאמת לצרכים הספציפיים שלכם.

 

לסיכום

שירותי עיצוב בלונים הם דרך נהדרת וייחודית לשדרג את המראה של חלל האירוע שלכם. יש סוגים שונים של עיצובי בלונים שניתן להתאים אישית לאירוע. העלויות של שירותי עיצוב בלונים משתנות בהתאם לגורמים כמו סוג העיצוב, מורכבות וכדומה. כדאי להתייעץ עם איש מקצוע כדי לקבל הערכה מדויקת של המחיר הסופי.

התאמה אישית

כמה עולה לעצב בית חדש

עיצוב בית חדש הוא תהליך מורכב, עמוס ולעיתים מלחיץ וארוך במיוחד. רדי לעשות אותו בחכמה, מבלי להפריז בהוצאות, ולקבל