כמה עולה שעת ייעוץ עסקי?

בעידן של היום שבו התחרות כה גבוהה על מנת להצליח יש  צורך למפות את העסק ולהכיר את המתחרים טוב יותר על ליצור נקודות הבדל בין העסק לעסקים אחרים באותו תחום.

התהליך של ייעוץ עסקי הוא בד בד עם בעל העסק בתהליך זה בונים תוכנית עסקית הכוללת בניית חזון, מציאת קהל היעד ועוד.

רבים חוששים ביותר מהעלות של ייעוץ עסקי במאמר זה נספר בעיקר על המרכיבים של המחיר לשעת ייעוץ עסקי.

 

לוותר על ייעוץ עסקי בגלל כסף

עסקים גדולים מחזיקים יועץ עסקי על בסיס קבוע בחברה ואפילו מספר יועצים הם מבינים כי כל החלטה שגויה יכולה להשפיע על העסק ולכן מעוניינים באדם חיצוני שיעזור להם לקבל החלטות חשובות. לעומתם עסקים קטנים אינם מעסיקים יועץ עסקי למרות שהם נתקלים בקשיים הסיבה  לכך היא כסף.


השקעה בייעוץ עסקי השקעה ארוכת טווח

גם עסקים קטנים הנתקלים בבעיות כספיות צריכים להיות מודעים לכך כי ייעוץ עסקי טוב הוא השקעה לכל החיים. בעזרת הייעוץ לאחר מספר פגישות תוכלו להשיג לקוחות רבים יותר, לתקן טעויות בעסק ולהצליח לחזור אל דרך המלך.

רבים רואים את ההשקעה בייעוץ עסקי כהשקעה משתלמת בוודאי על פני השקעות אחרות בעסק. ללא יעוץ עסקי עלולות השקעות אלו לרדת לטמיון. כדאי להשקיע את הכסף הדרוש לייעוץ עסקי על מנת לקדם את העסק.


כיצד מוערכת שעת עלות ייעוץ עסקי?

ניתן לשער את עלות שעת הייעוץ שמחירה בין 100-300 שקלים גם לעסקים קטנים רבים נוטים להשוות בין שכרם לשעה לשכר היועץ לשעה ולקבל החלטה שלא לבצע את הייעוץ העסקי.

החלטה זו שגויה משום שמחיר עלות הפגישה שהוא יחסית גבוה אינו מכסה רק את עלות הפגישה עצמה אלא היא מכסה את עלות הנסיעה והזמן אותו משקיע היועץ להגיע אל העסק.

שעות העבודה של היועץ אינן מסתכמות בפגישה בלבד אלא הוא יושב במשך שעות רבות במשרדו על מנת לבצע את עבודת חקר שוק, מחקר מתחרים, הכנת תוכנית אסטרטגית ועוד. עלות השעה מדווחת על פי הזמן אותו צריך להקדיש היועץ העסקי.

חשוב להבין כי עלות המחיר משתנה בהתאם לגודל העסק במידה ומדובר בעסק קטן  העלות תהיה 150 ויותר. עסק בינוני יצטרך לשלם 200—700 שקלים ואילו עסק גדול יצטרך לשלם לשעה ראשונה 350- 800  חשוב לחשב את עלות השעה הראשונה כפול מספר שעות השקעה זו כדאית במיוחד אם מדובר ביועץ עסקי מעולה.

לסיכום: במאמר זה מדובר על עלות שעת עסקי של יועץ ניתן להבחין את העלות משתנה בין עסק גדול, קטן ובינוני. העלות לשעה כוללת את זמני הנסיעות ואת השעות המרובות שעל היועץ העסקי להשקיע בין פגישה לפגישה. כדאי להכיר את אייל פז ייעוץ פיננסי

 

מטבעות

אולי תאהבו גם:

מַחסָן
כמה עולה מחסן להשכרה?

הצורך בשטחי אחסון יכול לפגוש אותנו במגוון סיטואציות. בין אם מדובר בתקופה של מעברי דירה, בצורך לאחסן מוצרים עסקיים כל סיבה אחרת שבגינה אנחנו זקוקים

קרא עוד »
ערכת קריוקי עלות שכירות
כמה עולה ערכת קריוקי להשכרה?

  אירוע פרטי הוא הזדמנות מעולה לצאת מהשגרה, לעוף גבוה, לשמוח ולעשות דברים שביום יום שלכם אתם אינכם עושים. אחת האטרקציות הפופולריות והאהובות ביותר היא,

קרא עוד »
תדריך
כמה עולה הדרכת ארגונים?

החלטתם להשתמש במערכת CRM כדי לייעל את קשרי הלקוחות, צורת העבודה והרווחים. מדובר עם זאת במערכת מורכבת ביותר שדורשת הדרכה מפורטת. הכנו לכם מדריך קצר

קרא עוד »
להקים עסק חדש
מהו חוק רישוי עסקים?

מדי יום נפתחים עסקים רבים שמחויבים לרישוי על מנת שלא יסכנו את הקהל הרחב, יהיו למטרד ויקבלו אישור על כך שהם תקינים ומאובטחים בין אם

קרא עוד »