נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.

כמה עולה תנור ממוצע לבית

סופר ישראלי מוכר כתב לפני כמה שנים ספר ובו הוא ציין כי בכל בית צריכה להיות מרפסת. אם הייתה לנו ההזדמנות לכתוב ספר מצליח, סביר להניח שהיינו בוחרים לומר שכל בית צריך תנור. שכן, התנור מאפשר ליהנות מניחוחות נעימים של חלות לפני השבת וניתן להכין בו כמעט הכול: עוגות, מאפים מלוחים, עוף ודגים. החיבה היתרה שלנו לתנורים, הובילה אותנו לכתוב את המדריך הנוכחי שיציג בפניכם את העלות הממוצעת של תנור לבית. אז תכינו את הכיס ותקראו את השורות הבאות.

 

העלויות של תנורים משתנות בהתאם לקריטריונים

בירור שערכנו בנושא, גרם לנו להבין כי יש טווח רחב מאוד של מחירים לתנורים. גילינו שיש למשל תנורים שיכולים לעלות בסביבות ה – 2,000 ₪ בעוד המחירים של תנורים מתקדמים יותר, צפויים להגיע ל – 10,000 ואף יותר. רגע לפני שנציג בפניכם את המחירים של תנורים והמפרטים שלהם, עליכם לדעת שאלה הקריטריונים שקובעים את המחיר בסופו של דבר:

  • גודל
  • הפונקציות של התנור
  • סוג התנור: מובנה\ רגיל

עכשיו, כשאתם מכירים במידע חיוני זה, אפשר להציג בפניכם את המחירים של תנורים ממוצעים לבית.

עלות תנור ביתי

כמה יעלה תנור משולב של חברת סאוטר?

תנור ממוצע לבית של חברת סאוטר האיכותית, צפוי לעלות לכם בסביבות ה – 2,000 ₪. נציין כי מדובר בתנור עם תא אפייה בגודל בינוני, כלומר, כ – 65.5 ליטר. תנור זה בעל דירוג אנרגטי A שנחשב לטוב ביותר. בנוסף לכך, מותקנים בו חיישני בטיחות בכל המבערים (שכן, הוא כולל גם כיריים גז). הטריקה שלו היא שקטה, כך שתוכלו לסגור אותו גם בזמן שהבייבי ישן ללא חשש. לחצו על הקישור הבא אם תרצו לקרוא פרטים נוספים אודות דגם זה: https://www.soferavi.co.il.

 

כמה עולה תנור מובנה של חברת סימנס?

מי מכם שירצו לקנות תנור מובנה וממוצע, יצטרכו לשלם בסביבות ה – 3,000 ₪. נציין כי מדובר בתנור גדול יותר ביחס לקודמו. שכן, הוא כולל כ – 71 ליטר. השימוש בו נח מאוד וניתן לבחור מבין 9 תוכניות שונות שקיימות בו. הוא מתאים במיוחד לשומרי שבת, בגלל שיש בו תכנית שבת שמאפשרת לחמם את האוכל במקסימום נוחות.

עלות תנור ביתי

כך תבחרו את התנור המושלם עבורכם

בחירה של תנור ממוצע לבית אינה עניין של מה בכך. מדובר בהליך שמצריך היכרות עם הצרכים הבסיסיים שלכם. אנו מציעים לכם לעצור לרגע ולשאול את עצמכם כל מיני שאלות שהתשובות שלהן יכוונו אתכם אל עבר התנור המתאים. אתם יכולים למשל לבדוק אם יש לכם צורך בתנור גדול? האם אתם צריכים תנור עם תכנית שבת? ועוד.

 

לסיום

עד כאן המדריך שהציג בפניכם את המחירים של תנורים ממוצעים לבית. בשלב זה יש בידיכם את כל המידע, כך שנותר לכם רק לבחור את התנור שעונה על כל הצרכים שלכם. נאחל לכם שיהיה בהצלחה!

עלות תנור ביתי

תיקון קורקינט חשמלי
כמה עולה לתקן קורקינט חשמלי?

קורקינטים חשמליים זכו לפופולריות עצומה כאמצעי תחבורה נוח וידידותי לסביבה. עם זאת, כמו כל רכב אחר, קורקינטים חשמליים עשויים

כמה עולים תשמישי קדושה
כמה עולים תשמישי קדושה?

חפצים קדושים הם בעלי משמעות רוחנית עמוקה עבור אנשים וקהילות רבות ברחבי העולם. בין אם זה חפץ דתי, פריט

מבנים לתכנון
כמה עולה תוכנה לתכנון מבנים?

תוכנת עיצוב בניין ממלאת תפקיד חסר תחליף בתחום האדריכלות, ההנדסה והעיצוב. כלי תוכנה אלו מאפשרים לאנשי מקצוע ליצור תוכניות

טרקטורון אקסס
כמה עולה טרקטורון אקסס?

מכורים לשטח ולאדרנלין? לא יכולים לשבת יותר מדי בבית בלי לצאת לטבע הפראי? תמיד חלמתם לרכוש כלי ממונע אבל