כמה עולות עדשות מגע

עולם עדשות המגע עבר שינוי משמעותי בשנים האחרונות.
בין אם כמות ההחלפות שלהן, או דווקא ברמת השימור.
המהפכה של עדשות המגע רק התחילה – וממש לא כדאי לכם להישאר מאחור.

לא כמו פעם, רוב עדשות המגע שתמצאו היום בשוק ישמשו אתכם לשימוש קצר בלבד.
הן ייקראו עדשות חד פעמית. מעבר להן, ישנן עדשות מגע לשימוש יותר רחב והן נקראות עדשות מגע חודשיות, מי שממש מבין בכל העולם – בטוח שמע גם על עדשות "קבועות" או בשמן השני – "שנתיות"
אגב, עוד מידע ומחירים מעודכנים באתר אופטיסטור.

 

עולם מבעד לעדשה

אין ספק שעולם העדשות עשה שינוי משמעותי בשנים האחרונות,
אחד הדרכים שהשתנו והפכו נוחות יותר הוא אופן הרכישה. בשנים האחרונות (ובעיקר אחרי 2020) אנו עדים ליותר ויותר צרכנים שמעדיפים בסופו של דבר לקנות את עדשות המגע באינטרנט בניגוד לחנויות הרגילות.
דוגמא מובהקת אומנם לא קשורה לעולמות האופטיקה אבל היא בעולם הביגוד .
חברת "אורבניקה" הותיקה החליטה לסגור את החנויות שלה ברחבי הארץ ולהסתמך על מכירה אינטרנטית בלבד (!!) זהו אכן מהלך אמיץ מצד החברה אבל נראה שהיה מאחוריו המון היגיון.
כמובן שיש עוד צד, של לקוחות נאמנים שמעדיפים להגיע לחנות ולהנות מחווית הרכישה המסורתית.
יש כאלה שיורדים לאילת במיוחד עבור רכישה ללא מע"מ, או כאלה שנהנים מעסקאות חצי שנתיות שקשורות לעדשות מגע. סתם לידע כללי- זה יכול לחסוך לכם מאות שקלים.

 


עדשות מגע- איזה הכי כדאי לי?

אז גם אם כבר החלטתם מה הכי טוב עבורכם – אם יומיות או קבועות.
עכשיו מתחיל לו המשחק האמיתי, והוא כמובן לבחור מבין סוגי הפירמות הקיימות בשוק.כל רשת אופטיקה שמכבדת את עצמה יכולה להציע לכם עדשות שונות, ברמות שונות ובמחירים שונים, בואו נעשה קצת סדר.
ברשת חנויות אופטיסטור תוכלו להנות משלל סוגי עדשות בכל הגוונים, וממחירים נוחים לכל כיס.
האתר מעוצב כך שחוויית הקנייה גובלת בשלמות, ברחבי האתר תוכלו למצוא עדשות יומיומיות, עדשות קבועות וכן גם עדשות "למתקדמים".
שימו לב שמחירי העדשות המופיעים באתר הן לא מה שיהיו בחנויות ולפעמים יש הבדל של עד 30% במחיר העדשה. עוד משהו חשוב שכדאי לשים לב אליו, הבדל המחיר ברכישת קופסא אחת בודדת ומחיר אותה קופסא במסגרת רכישת עסקה שנתית.
בנוסף, שימו לב שאת רוב העדשות בסקירה ניתן לקבל גם עם תיקון צילינדר ואתן חלקן אפילו ניתן לקבל כעדשות מולטיפוקל.
מולטיפוקל אגב זה סוג עדשה המתאימה לכמה סוגי פעולות. העדשה בנויה כך שישנו הבדל בין צידה העליון לצידה התחתון ויוצרת מעבר נוח בעין בין שני הצדדים.
עדשת מולטיפקול נחשבת לעדשה איכותית ביותר בשוק האופטיקה ומחירה יכול לנוע בין 1000 ₪ לעדשה הזולה ויכול להגיע לפעמים גם עד למחיר של 8000 ₪ לעדשה היקרה.

 

קופסת עדשות

אולי תאהבו גם:

רופא ושן
כמה עולה השתלת שיניים?

השתלת שיניים היא תהליך שדורש תשומת לב מצד מי שבוחר לעבור אותו – בחירת הרופא, בחירת סוג השתלים, מועד תהליך ההשתלה וכמובן התקציב. המחיר של

קרא עוד »
כמה עולה ניתוח לייזר לעיניים ראשית
כמה עולה ניתוח לייזר לעיניים

עבור רבים מאיתנו, החלום להיפטר ממשקפי הראייה התחיל ממש מאותו הרגע בו הרכבנו אותם בפעם הראשונה. החדשות הטובות הם שבימינו ניתוחי לייזר עשויים לפטור אותנו

קרא עוד »
כמה עולה ניתוח הגדלת חזה
כמה עולה ניתוח הגדלת חזה

בשנים האחרונות ניתוחים קוסמטיים הולכים וצוברים פופולריות ואנשים רבים מתעניינים בהליכים האסתטיים השונים שעשויים לסייע להם להרגיש טוב יותר עם גופם. ניתוחי הגדלת חזה הם

קרא עוד »