כמה עולים כדורים נגד פרעושים?

אם אתם מגיעים הביתה ורואים את הכלב שלכם מתגרד וסובל אז אתם בטח מבינים שיש לו פרעושים. אנחנו יודעים מה אתם עובדים, חוזרים הביתה מאוחר מהעבודה, הולכים להתקלח, מתיישבים מול הטלוויזיה והכלב שלכם מסיט את תשומת ליבכם אל הגירודים הבלתי פוסקים שלו. שמתם שהוא סובל ואתם חושבים שזה סיפור גדול. הפרעושים מתרבים במהירות רבה ויכולים להגיע למקומות נוספים בבית.

 

מה פרעושים עושים ואיך אפשר להימנע מהם?

יש הרבה אפשרויות ודרכים לטפל בפרעושים של הכלב שלכם, אבל חשוב לנו להגיד שמלבד מוצרים לכלבים שמונעים פרעושים כמו כדורים או תכשירים נוספים, חשוב לשמור על אורח חיים נקי ומסודר לכלב שלכם ובאורך החיים שלכם בבית ביחד עימו.

 

פרעושים – הסיוט של כל כלב והבעלים שלו

פרעושים הם חרקים קטנים וטורדניים מאוד. הם חיים בטבע בתצורה טפילית. הם ניזונים מדם ולכן חייבים לצרוך אותו מבעל חיים אחר. לרוב מדובר בבעלי חיים שנמצאים חשופים בטבע, אולם גם לכלבי הבית שלכם הם יצליחו להגיע דרך טיול בפארקים או בגינה. הם קופצים לפרווה הנעימה של הכלב שלכם ומסתתרים בתוכה. הם מוצצים את דמו, מגרדים לו ומציקים לו.

 

מה ההשפעות העיקריות של פרעושים על הכלב שלכם?

בפרווה הסבוכה והנעימה של הכלב שלכם הם מתחילים להתרבות בקצב מהיר ובתוך תקופת זמן קצרה הם יכולים להתרבות ולהתפשט אליכם הביתה ובטח על גוף הכלב שלכם. מלבד לתופעת הגירוד המעצבנת שמפריעה לכלב שלכם לישון ומטרידה אותו, העקיצות של הפרעושים יכולות לזהם את הדם שלכם ולגרום להופעת אלרגיות, הידבקות במחלות ווירוסים שונים שקשה להיפטר מהם.

אז בואו נדבר על כדורים נגד פרעושים

 

כיצד ניתן לטפל בפרעושים בצורה יסודית ויעילה?

הטיפול בפרעושים צריך להתבצע במספר מישורים: טיפול באזור הרביצה העיקרי של הכלב, טיפול בגוף הכלב עצמו, טיפול בריהוט ובמצעים, ביצוע שאיבה וניקיון לשאר הבית.

  • הטיפול בכלב צריך לכלול כדורים נגד פרעושים, רחיצה פעם בשבוע והברשה יסודית של הפרווה שלו.
  • הטיפול באזור הרביצה יתבצע באמצעות כיבוס המיטה, השמיכות, המזרן ואולי אפילו כדאי להתייחס לבובות הפרווה שלו.
  • טיפול בסביבת הבית: מומלץ לבצע שאיבה יסודית ומקיפה של הספה, המיטה, הוילונות, הכיסויים של המצעים וכיסויי הספות אם יש. מומלץ גם להמשיך ולהיות ערים לעוד אזורים של הבית שיכולים להיות בהם פרעושים כמו סלי כביסה, ארונות, מפות שולחן וכו'.
  • חשוב לשמור על שגרת בית נקייה ולשאוב את הבית לעיתים תכופות יותר עד לחיסול הפרעושים מהסביבה.

 

האם כדורים נגד פרעושים באמת עובדים?

בוודאי! הכדור אפקטיבי מאוד ומה שהוא עושה בפועל הוא מעביר חומר דרך מערכת הדם של הכלב מה שגורם לפרעושים שניזונים מהדם שלו למות מהרעלה. הם בטעם של בשר או חטיף טעים אחר.

 

לסיכום

הטיפול בפרעושים קשה ומייגע אבל אפשר להיפטר מהם! הודות לכדורים המיוחדים נגד פרעושים אתם יכולים להיות בטוחים שהכלב שלכם יהיה נקי בעוד מספר ימים. הדבר הכי חשוב הוא לשמור על סביבה נקיה וסטרילית לכלב שלכם ולדאוג שהפרעושים כבר הספיקו להשתלט על הבית יושמדו גם הם!

בהצלחה(:

כדורים

 

אולי תאהבו גם: