נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

כמה עולים משחקי קופסה ואילו סוגים קיימים?

מחליטים לבלות יחד כל המשפחה? רוצים לשחק עם חברים? ישנם משחקים שתמיד ירתקו וילהיבו אתכם, בחרו ממבחר משחקי קופסה. זאת דרך נהדרת לבלות, ליהנות ולפתח מיומנות. משחקי קופסה מגיעים במגוון רחב של סוגים, שמתאימים לכל גיל, תחומי עניין רבים, ודרגות קושי שונות. במאמר זה נפרט את טווח המחירים, הסוגים העיקריים, ואת היתרונות הרבים שהם מציעים.

 

אילו משחקי קופסה קיימים?

משחקי קופסה הם משחקים שמגיעים באריזה פיזית, בדרך כלל כוללים לוח, כלי משחק ומדריך כללי. ישנם סוגים רבים של משחקי קופסה, שיתאימו לכל אחד בכל גיל, ורמות קושי. ישנם משחקי אסטרטגיה מורכבים, משחקי מזל, משחקי חשיבה, משחקי ידע. דוגמאות למשחקי קופסה ידועים הם שחמט, מונופול, רמיקוב, שח-מט, דמקה, סולמות ונחשים, רולטה, טאקי, מבוכים, פאזלים, דומינו, זיכרון, קלפים ועוד. מחפשים משחק קופסה? באתר קידלי צעצועים לילדים תמצאו מגוון גדול לכל גיל.

משחקי לוח

 

היתרונות של משחקי קופסה

למשחקי קופסה ישנם יתרונות רבים, הם תורמים לפיתוח מיומנויות רבות ושונות, כמו חשיבה לוגית, פתרון בעיות, זיכרון, ריכוז. כאשר מחליטים לשחק במשחקי חברה, זה מאחד ומשמח את כל בני המשפחה ו/או חברים, וזאת דרך נהדרת לבלות ביחד וליצור קשרים, וזיכרונות. אפשרי להעשיר את הידע שלכם במגוון תחומים כמו בגיאוגרפיה, מדע, היסטוריה ועוד. והכי חשוב תוך כדי משחק נרגעים, שוכחים מבעיות היום יום, ובעיקר נהנים ומבלים יחדיו.

 

כמה עולים משחקי קופסה?

טווח המחירים של משחקי קופסה רחב מאוד, ויכול לנוע בין עשרות שקלים למאות שקלים. המחיר מושפע מגורמים רבים, גודל המשחק, איכות החומרים, יצרן המשחק וסוג המשחק, משחק פשוט לילדים או משחק מורכב למבוגרים.

צעצועים לילדים

 

ההבדל בין משחק מחשב לקופסה

משחקי מחשב ומשחקי קופסה מציעים דרכים שונות למשחק, בידור, הנאה ופיתוח מיומנות. העולם הוירטואלי מול העולם הפיזי. ההבדל הכי בולט הוא הסביבה בה משחקים. משחקי מחשב נכנסים לעולם הוירטואלי על גבי מסך המחשב ו/או הטאבלט. ומשחקים באמצעות עכבר, מקלדת או בקר. ניתן לשחק במגוון רחב של תחומים הרפתקאות, יריות, משחקי אינטרנט שניתן לשחק עם שחקנים מכל רחבי העולם.

לעומת זאת משחקי קופסה מתקיימים פיזית סביב השולחן או הרצפה. השחקנים משתמשים ברכיבים פיזיים, כמו קלפים, קוביות, דמויות משחק ולוח המשחק. סוגי המשחק הינם יותר משחקי חברה, ידע, מדע, יצירה ועוד. ותורמים לפיתוח חשיבה, זיכרון, עבודת צוות, ופתרון בעיות, והכי חשוב תקשורת פיזית ישירה, וקשר עין בין כל השחקנים.

 

לסיכום

עולם משחקי הקופסה הינו עולם עשיר, מגוון ומרתק. ניתן למצוא משחקים המתאימים לכל גיל ובמגוון גדול של תחומים. טווח המחירים נע מעשרות ועד מאות שקלים. המחיר מושפע מגורמים רבים, גודל וסוג המשחק, איכות החומרים, ועוד. אל תוותרו שחקו במשחקי קופסה, והיכנסו להרפתקה ולחוויה מהנה.

שולחן או רצפה