נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

כמה תשלמו על כרטיסים להופעות?

אחת מצורות הבילוי האהובות ביותר היא הופעות. זאת דרך לראות את המוזיקאים האהובים עליכם מבצעים את הלהיטים שלהם, או להכיר להקות חדשות שלא הייתם שומעים בשום דרך אחרת. המוזיקה החיה מאפשרת לכם להרגיש את המנגינות והמילים בצורה שונה מזו שבתוך האוזניות שלכם.

אם אתם רוצים להגיע להופעה – אתם צריכים קודם כל לרכוש כרטיסים, והמחירים שלהם יכולים להשתנות בהתאם לגורמים שונים. במאמר זה נבחן את הגורמים הללו כך שתכירו טוב יותר את תחום תמחור הכרטיסים.

 

הפופולריות של האומנים

אחד הגורמים המשפיעים ביותר בקביעת מחירי כרטיסים להופעות הוא הפופולריות של המופיעים. ככל שמדובר בלהקות מפורסמות עם קהל מעריצים רב יותר ותהודה בינלאומית, כך מחיר הכרטיסים יהיה גבוה בהתאם. מעריצים מוכנים לשלם לעיתים קרובות סכומים גבוהים כדי לראות את המוזיקאים שהם מעריצים על הבמה, וככל שיש ביקוש- כך הגורמים הרלוונטיים מתמחרים בהתאם.

הפופולריות של האומנים

הזמן שקניתם את הכרטיס

המון פעמים יש הנחות מכירה מוקדמת להופעות- שלאחריהן מחיר הכרטיסים עולה. אבל אנחנו פה לספר לכם שאפשר למצוא מחירים משתלמים מאוד בעת חיפוש כרטיסים להופעות ברגע האחרון. אז גם אם לא הספקתם למכירה המוקדמת או שאתם ספונטניים- אפשר למצוא מבצעים שווים לאומנים האהובים ביותר.

 

מקום המופע

למיקום של המופע יש השפעה על המחיר. ככל שהאולם או המתחם גדולים יותר ועם קיבולת רבה יותר, כך המחירים יהיו גבוהים יותר. אי אפשר לצפות לשלם אותו דבר על הופעה אינטימית בבר ליד הבית ובפארק הירקון עם אלפי אנשים…

מקום המופע

מושבים

בהופעות רבות ניתן לרכוש כרטיס במושבים שונים. ככל שהמושב יהיה קרוב יותר לבמה, כך המחיר של הכרטיסים יהיה בהתאם- מאחר ואתם משלמים על חוויה טובה ומשתלמת יותר. אבל גם למושבים מרוחקים יש את היתרונות שלהם, והם גם מאוד ידידותיים לאלה שיש להם תקציב נמוך.

 

חבילות vip

יש מופעים שונים שמציעים חבילות vip, גולדן רינג ועוד. מדובר בכרטיס שאליו מצורפים שירותים נוספים, כמו כניסה מוקדמת לאירוע, שתייה חינם ועוד. אלה מושלמים עבור מי שרוצים לחוות את החוויה האולטימטיבית, אבל כמובן שמגיעים עם תג מחיר גבוה יותר מהכרטיסים הבסיסיים.

 

משך המופע

מופעים ארוכים יותר מצריכים הרבה יותר משאבים והרבה יותר זמן מהאמן עצמו ומההפקה, ולכן הם בדרך כלל יתומחרו גבוה יותר. אבל אין ספק שהופעה של שעתיים תהיה חוויה אחרת מהופעה של 40 דקות, ועל כן אנשים רבים מוכנים לשלם מחיר גבוה יותר על הכרטיסים.

 

אז כמה זה עולה באמת?

טווח המחירים של הופעות חיות משתנה מאוד בהתאם לגורמים השונים. הופעות של להקות קטנות ומקומיות יכולות לעלות באזור ה-100 שקלים, בעוד הופעות בינלאומיות יכולות להגיע גם ל-700 ש״ח. כרטיסים ברגע האחרון יכולים להעניק לכם הנחה של חמישים אחוז ואף יותר.

כמה תשלמו על כרטיסים להופעות

כמה עולה לעצב בית חדש

עיצוב בית חדש הוא תהליך מורכב, עמוס ולעיתים מלחיץ וארוך במיוחד. רדי לעשות אותו בחכמה, מבלי להפריז בהוצאות, ולקבל