נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

כמה עולה בקבוק תרמי ואילו סוגים קיימים?

אנשים רבים רוצים ליהנות משתייה חמה לאורך היום, בכל זמן ובכל מקום, ללא צורך או תלות בקרבה לחשמל ומבלי לבזבז כסף בבית קפה. לכן, בקבוקים תרמיים הפכו לבחירה פופולרית בכל הנוגע לשמירה על משקאות חמים או קרים לפרקי זמן ארוכים. כמה עולה בקבוק תרמי בשוק והאם הוא שווה את ההשקעה? איזה סוג של בקבוק תרמי מומלץ לקנות? לכל הפרטים והמידע, המשיכו לקרוא.

 

ההשקעה הראשונית – האם זה שווה את זה?

במבט ראשון, המחיר של בקבוק תרמי עשוי להיראות גבוה בהשוואה לבקבוקי פלסטיק פשוטים. מחירו של בקבוק תרמי באיכות טובה יכול לנוע בין 80 שקלים ל-150 ואפילו 200 ₪, כשהמחיר משתנה בהתאם למותג ובהתאם לחומר שממנו עשוי הבקבוק ולקיבולת שלו. אבל אם המחיר גבוה, מדוע אנחנו טוענים שבקבוקים תרמיים השקעה משתלמת?

  • חיסכון לטווח ארוך: העלות של בקבוק תרמי עשויה להיראות גבוהה, אבל בטווח הארוך אין ספק שמדובר בהשקעה המוכיחה את עצמה. בקבוקים תרמיים איכותיים יחזיקו לכם מעמד לאורך שנים, בניגוד לבקבוקי פלסטיק חד פעמיים, ובזכותם לא תצטרכו להוציא כסף על שתייה חמה בחוץ.
  • פתרון אקולוגי: אם קיימות חשובה לכם, אתם בטח יודעים שבקבוקי פלסטיק חד פעמיים מזהמים את הסביבה מאוד. לכן, בקבוקים תרמיים הם פתרון אקולוגי וידידותי לסביבה.
  • שתייה חמה או קרה לאורך כל היום: כשאתם משתמשים בבקבוק תרמי, אתם יכולים להישאר רגועים שהטמפרטורה של המשקה שלכם נשארת כפי שהיא לפחות לכמה שעות טובות. גם אם אתם יוצאים מהבית ביום קר במיוחד, הבקבוק ישמור על השתייה שלכם חמה לאורך כל שעות היום.

השקעה התחלתית

אילו גורמים משפיעים על העלות של הבקבוקים התרמיים?

כאמור, בקבוקים תרמיים יכולים לעזור לכם בחיסכון לטווח אורך ויש להם יתרונות הנוגעים לאיכות הסביבה, אבל כשדאי שתביאו גם בחשבון גורמים העשויים להשפיע על עלותם של הבקבוקים עוד לפני שאתם בוחרים את הבקבוק התרמי האידיאלי בשבילכם. דגמים של מותגים בדרך כלל יעלו לכם יותר, אך לעתים קרובות יש להם גם תכונות של איכות כמו בידוד מצוין, עיצובים ארגונומיים ואסתטיקה מושלמת.

 

סוגים של בקבוקים תרמיים

יש סוגים רבים של בקבוקים תרמיים, כל אחד מהם עונה על צרכנים שונים ועל העדפות שונות. תוכלו למצוא בשוק בקבוקי תרמוס מבודדים בוואקום, למשל, וזהו נחשב סוג נפוץ של בקבוק תרמי. כמו כן, יש בקבוקי תרמוס מנירוסטה, שבנויים מפלדת אל חלד ונחשבים לעמידים מאוד. תוכלו למצוא גם בקבוקי תרמוס מצופים זכוכית, אך עליכם להביא בחשבון שהם עלולים להישבר אם לא שומרים עליהם כמו שצריך.

 

לסיכום

אין ספק כי החיסכון לטווח ארוך והיתרונות הסביבתיים הופכים את הבקבוק התרמי לבחירה חסכונית עבור צרכנים רבים. אנחנו מקווים שהמאמר שזה עתה קראתם עשה לכם קצת סדר בכל הקשור לבקבוקים תרמיים.

בקבוק תרמי