נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

עורך דין רשלנות רפואית מומלץ

גיליתם כי הרופא שלכם התרשל בתפקידו לשמור על בריאותכם או על בריאות יקיריכם? אל תישארו לבד עם המצוקה והתסכול, פנו עוד היום אל עורך דין רשלנות רפואית מומלץ על מנת לבדוק את כל ההתנהלות הרפואית שננקטה על ידי הרופא במקרה שלכם, ולבחון האם ניתן להגיש תביעה בגין רשלנות לבית המשפט. זכרו, כאשר אתם מגישים תביעת רשלנות מוצדקת נגד גורם רשלני, אתם לא רק דואגים לפיצוי שיעזור לכם לכסות את כל ההוצאות הכספיות שנגרמו לכם אלא גם דואגים לסלק מן המערכת נושאי משרות שאינם מכבדים את מעמדם ואינם פועלים במקצועיות להגנה על בריאות המטופלים שבאחריותם.

 

מהי רשלנות רפואית?

לפני שאתם רצים להגיש תביעת רשלנות רפואית צריך לזכור שלא כל כישלון של פרוצדורה רפואית או תוצאות לא רצויות ייחשבו לרשלנות לשמה. רשלנות רפואית הינה מונח מעט מעורפל אשר קובע כי במקרה כזה וכזה, סביר היה כי תתבצע פעולה או לא תתבצע פעולה על מנת שלא לגרום נזק למטופל. כל מקרה של רשלנות רפואית נבחן לגופו, ומתבצעת בדיקה מעמיקה של כל הפעולות הרפואיות שננקטו על מנת לקבוע בסופו של דבר האם הרופא או איש הצוות הרפואי נקט במידת הזהירות הדרושה וביצע את עבודתו מבלי לסטות מן התקנות או הנהלים המקובלים במקצועו. לדוגמא, רופא אשר לא מאבחן בזמן מחלה קשה למרות סימנים קליניים ברורים להימצאותה עשוי לגרום להתדרדרות קשה במצבו של המטופל שלו, ולכן במקרה שכזה ייתכן והוא יואשם ברשלנות רפואית. לעומת זאת, סיבוך רפואי נדיר בניתוח פשוט שהתרחש חרף פעילות ללא רבב של צוות חדר הניתוח עשוי שלא להיחשב לרשלנות רפואית למרות שנגרם נזק נרחב למטופל. על מנת לענות על השאלה האם מדובר ברשלנות רפואית או לא, חשוב לפנות לעורך דין בקיא ומיומן לרשלנות רפואית.

 

כיצד ניתן לקבוע רשלנות רפואית?

על מנת להוכיח רשלנות רפואית יש להציג בפני בית המשפט ראיות חד משמעיות כי הרופא המואשם ברשלנות לא פעל באופן סביר ומקובל בתחום שלו, חרג מנהלים ומתקנות או לא נקט בזהירות המתבקשת כדי למנוע מן המטופל שלו חולי וסבל. הדוגמא הטובה ביותר לכך הינה רופא אשר קורא בדיקות רפואיות של מטופל, רואה את החריגות בתוצאות, מקל בהן ראש, אינו מפנה את המטופל לבדיקות נוספות ועקב כך מצבו הרפואי של המטופל מתדרדר עד להחמרה קשה במצבו, מצב שיכול היה להמנע בקלות אילולא הקל הרופא ראש במצבו ושולח אותו לבדיקות מעמיקות יותר או רושם לו תרופות נכונות. דוגמא טובה נוספת הינה רישום לא תקין של תרופות אשר לא רק שלא מועילות אלא גם מזיקות, שגיאה במינון או במתן התרופה, או כל דבר אחר אשר גרם נזק למטופל בשל החלטה שגויה ולא נכונה של הרופא שלא התאימה לרקע הרפואי שלו ולמצבו.

 

איך בוחרים עורך דין רשלנות רפואית מומלץ?

אחת המשימות הקשות ביותר עבור נפגעי רשלנות רפואית היא לבחור את עורך הדין המתאים ביותר לטיפול במקרה שלהם אשר יוביל את התביעה שלהם לתוצאות הטובות יותר וישיג עבורם פיצוי הולם שמשקף את היקף הנזק שנגרם להם כתוצאה מן הרשלנות. משרד עורכות הדין חדיד הלד הינו בעל נסיון רב ומוניטין בטיפול בתביעות רשלנות רפואית מכל הסוגים ומכל התחומים, עם הצלחות מוכחות בבית המשפט. במידה וגם אתם או יקיריכם נפלתם קורבן לרשלנות רפואית, אל תהססו, פנו עוד היום למשרד עורכות הדין חדיד הלד ותוכלו גם אתם לסגור מעגל, להוציא את הצדק לאור ולדאוג לכיסוי כספי לכל הוצאותיכם הרפואיות שנגרמו עקב הרשלנות.

עוד רפואי

מהם השלבים של הוצאת פטנט על מוצר
מהם השלבים של הוצאת פטנט על מוצר?

הוצאת פטנט על מוצר היא תהליך חשוב עבור יזמים וממציאים המעוניינים להגן על הקניין הרוחני שלהם. פטנט מעניק לבעליו זכות בלעדית לייצר, לשווק ולמכור את המוצר למשך תקופה מוגדרת, בדרך כלל 20 שנה. בכדי לקבל פטנט, יש לעבור מספר שלבים מרכזיים הכוללים בדיקת ישימות, הגשת בקשה, בחינה ואישור הפטנט.   בדיקת ישימות וחיפוש פטנטים קיימים השלב הראשון בתהליך הוצאת פטנט הוא בדיקת ישימות של המוצר. יש לוודא כי המוצר עומד בקריטריונים הבאים: המוצר חדשני, אינו מובן מאליו עבור בעל מקצוע בתחום, ויש לו יישום תעשייתי. לאחר מכן, יש לערוך חיפוש פטנטים קיימים במאגרי מידע בינלאומיים כדי לוודא שלא קיים פטנט דומה. אם נמצא פטנט דומה,