נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

כמה עולה להתקין עמדת טעינה לרכב חשמלי ומהם היתרונות?

מספר העסקים ובתי האב שמתקינים עמדות טעינה לרכב עלה באופן ניכר בשנים האחרונות. עובדה זו הובילה אותנו לבדוק את הנושא מקרוב, כדי להבין מהן הסיבות שהובילו לדבר. נזמין אתכם להישאר כאן ולגלות את המסקנות שריכזנו בנושא. בשורות הבאות נציג בפניכם את העלויות העדכניות של ההתקנה והיתרונות הבולטים שגורמים לשכנים, הקולגות והחברים שלכם לבצע את ההתקנה.

 

העלויות משתנות מהתקנה אחת לאחרת

חשוב שתדעו שמחירי ההתקנה של עמדת טעינה חשמלית לרכב משתנים מלקוח אחד לאחר. שכן, יש תנאים מסוימים שעשויים להעלות את המחיר הבסיסי. מדובר בתור התחלה במיקום של ארון החשמל. נסביר שהתקנה של עמדות טעינה שנמצאות במרחב רב מארון חשמל, עשויות לעלות לכם מעט יותר. שכן, תרחיש שכזה מצריך הוספה של כבל חשמלי שיחבר בין עמדת הטעינה לארון החשמל. העלות הממוצעת של כבל זה נעה סביב 150 ₪ למטר. המחיר עשוי לעלות במקרים שבהם יש צורך בהרמת ריצוף (450 ₪ למטר) או חפירה באדמה (180 ₪ למטר).

 

הסכום הממוצע שאתם צפויים לשלם

הגיע הזמן להכיר בעלות הממוצעת של התקנת עמדת טעינה בסיסית לרכב. בירור שערכנו בנושא העלה שמדובר בסכום שנע סביב ה – 1,200 ₪. מרבית החברות יספקו לכם כבל באורך 10 מטר בהצעת מחיר זו. לצד זאת, תקבלו גם התקנה של מפסק תלת פאזי ומפסק פקט. שימו לב, תוכלו ליצור קשר עם נציג מטעם חברת electropark במידה ולא תסתפקו במידע כללי. שכן, זה ימסור לידיכם הצעת מחיר מדויקת שתואמת לצורך.

חשמלאי מתקין מטען EV ביתי

יתרון ראשון – טעינה מלאה בכל נסיעה

אי אפשר לעסוק ביתרונותיה של התקנת עמדת טעינה בבית או במשרד, מבלי לציין את הנסיעה הרגועה שתחוו בכל פעם מחדש. שכן, השימוש בעמדת טעינה זו תאפשר לכם לצאת לדרך בידיעה שהרכב טעון במלואו, כך שלא יהיה צורך בעצירות באמצע הדרך שיעכבו אתכם.

 

יתרון שני – חיסכון משמעותי בהוצאות

כידוע, מחירי הדלק מאמירים מיום ליום. עובדה זו גורמת לישראלים רבים לשלם כסף רב על הנסיעות שלהם. התקנה של עמדת טעינה לרכב חשמלי תאפשר לכם לנסוע ברכב מתקדם שיחסוך לכם כסף רב. שכן, ההוצאות על הטעינה החשמלית נמוכות בהרבה בהשוואה להוצאות של רכבים שנוסעים על דלק. רגע לפני סיום המדריך, נציין שיתרון זה יכול להיות משמעותי במיוחד עבור אנשים שמתגוררים בבתים משותפים. שכן, אלה יכולים לחלוק בעמדת הטעינה ובעלות של ההטענה.

 

השורה התחתונה

יש יתרונות רבים שבאים לידי ביטוי בהתקנת עמדת טעינה חשמלית לרכב. בשלב זה אתם מכירים בהם מקרוב ויודעים שהעלויות של עמדת טעינה לרכבים חשמליים משתנות מלקוח אחד לאחר. מדריך זה הציג בפניכם את העלות הממוצעת, כך שברור לכם שתצטרכו לפנות לחברה מומלצת בתחום, כדי שזו תעביר לידיכם הצעת מחיר מסודרת.

מהנדס מתקין מטען EV ביתי