נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

כמה עולה קורס גאמא סייבר מבית אדי בירשצקי ומה הוא כולל?

קורס גאמא סייבר מבית אדי בירשצקי הוא קורס מקיף בזום, המכשיר אנשי מקצוע בתחום הגנת הסייבר ליחידה הצבאית 8200. הקורס פותח על ידי אדי בירשצקי, מומחה בתחום הסייבר ומטרתו להקנות לבוגריו את הידע והמיומנויות לעבור את מבחני המיון של יחידת 8200. כמה עולה הקורס ומה הוא כולל – על כך במאמר הבא.

 

מה כולל קורס גאמא סייבר?

הקורס נלמד ב-19 מפגשים בזום כאשר כל מפגש עורך 3 שעות ומומלץ להיות בעל ידע במחשבים. הקורס כולל תרגולים מעשיים והתנסות מעשית בסימולציות סייבר. הנושאים הנלמדים בקורס כוללים, בין היתר:

  • מערכות הפעלה -הבנה מעמיקה של מערכות הפעלה נפוצות, כגון git ו-Linux .
  • תוכנות בסיסיות כמו JAVA.
  • הבנת פונקציות ביניהן פונקציות רקורסיביות.
  • תכנות קודים והתנסות מעשית.
  • תכנות מתקדם.
  • הכנה לסדנה מעשית.
  • רשתות.
  • בניית שלד לפרויקט
  • הכנה לראיונות ולמבחני המיון ביחידת 8200 כולל הבנה מעמיקה על מבחני הדפר.

קורס סייבר

כמה עולה הקורס?

מחיר קורס גאמא סייבר מבית אדי בירשצקי הוא אטרקטיבי יותר מקורס סייבר שמציעות חברות שונות ובו מלמדים מיומנויות סייבר. באופן כללי, המחיר של קורסי סייבר נעים בין 20,000 ש"ח ל-30,000 ש"ח. לעומת זאת, אדי בירשצקי מציע לימודים לצורך הכנה מדויקת למחלקת הסייבר ב-8200 ומלמד כיצד להתקבל ליחידה, מאחר ומדובר במבחנים מאוד קשים. לפיכך, מומלץ לבדוק את המחיר העדכני על ידי השארת פרטיכם באתר האינטרנט של אדי בירשצקי – https://8200university.co.il.

 

האם הקורס שווה את המחיר?

הקורס מיועד לאנשים המעוניינים לפתח קריירה בתחום הגנת הסייבר. הוא מעניק לבוגריו ידע ומיומנויות כיצד להתקבל ליחידת 8200 היוקרתית ממנה יוצאים רבים לשוק האזרחי עם ניסיון וידע הנדרשים בשוק העבודה התחרותי. חשוב לשקול היטב את הצרכים והיכולות האישיות שלכם לפני ההרשמה. יחד עם זאת, אם אתם רוצים להתקבל ל-8200, זו תהיה הדרך הטובה ביותר עבורכם.

 

מה עדיף – קורס גאמא סייבר המכין ל-8200 או קורס סייבר כללי?

ישנם קורסים רבים העוסקים בגאמא סייבר, אך הם מאוד כלליים ואינם מתמקדים במה שחשוב באמת. בקורס של אדי בירשצקי לומדים כל מה שצריך בצורה מעמיקה כדי לעבור את מבחני הקבלה והראיונות האישיים ב-8200. במילים אחרות, לא תצטרכו לשנן מושגים, אלא תקבלו ידע שיסייע לכם בתהליך הקבלה ל-8200. ודאו שהקורס מכסה את הנושאים שמעניינים אתכם ושהוא מתאים ליעדים שלכם. בנוסף, קראו חוות דעת של אנשים שהתנסו בקורס על מנת לקבל מושג טוב יותר על איכות הלימודים.

 

סיכום

קורס גאמא סייבר מבית אדי בירשצקי הוא קורס מקיף ומומלץ לאנשים המעוניינים להתקבל ליחידת 8200 בתחום הגנת הסייבר ולעבור את המבחנים בשלום. הקורס מעניק לבוגריו ידע ומיומנויות הנדרשים ליחידה ומשם ועד לאחר השחרור, הדרך קצרה לשוק העבודה התחרותי.

קורס גמא סייבר

למה אוטומציות חשובות לעסק שלך
למה אוטומציות חשובות לעסק שלך?

אוטומציה עומדת כאבן יסוד בסביבה העסקית העכשווית, ומציעה שפע של יתרונות החיוניים לעסקים מכל הסוגים והגדלים. החשיבות של אוטומציה