דלג לתוכן העמוד

פרויקטים מרכזיים

בואו ליטול חלק בחלוקת סלי מזון למשפחות נזקקות לקראת החג

כמדי שנה נערך גמ''ח אחי יעקב להכנת סלי מזון למשפחות נצרכות בבנימין. אנו צריכים את עזרתכם על מנת לתת לכל מי שפונה אלנו סל מזון. יש הרבה משפחות שמחכות להרשם אבל אין לנו יכולת לתת לכולם- בלי עזרה מכם!! על כל 200 שח שיתרמו נוכל לשמח עוד משפחה בראש השנה הקרוב. המשפחה תקבל סל מכובד מאוד בעלות של כ600 שח, תלוי בכמות התרומות שנקבל. הכל עובר נטו למשפחות, חסד אמיתי לשם שמיים. בואו לקחת חלק במצווה החשובה ולשמח משפחות שאין להם במה לקיים את מצוות החג בהידור וברוחב לב. ניתן לראות בקישורים ממה מורכב סל מזון ואיזה שפע גדול באפשרותכם להעניק למשפחות. תבורכו מפי עליון ושתמיד תהיו מן הנותנים- ולא מן המקבלים.

4,350 (11%)
מתוך
40,000
7 ימים נותרו
 
4 תומכים

שדרוג מקווה הנשים בכוכב השחר!

מקוה הנשים הוקם לפני למעלה מ 35 שנה כשגרו בכוכב השחר 30 משפחות. המקוה ישן וקטן ואנו מעוניינים לחדש ולהתאים אותו ל400 המשפחות הגרות היום ביישוב.

2,840 (1%)
מתוך
200,000
-6 ימים נותרו
 
5 תומכים

בואו לעזור לנו לבנות מצפור בארץ המרדפים ע"ש יואל משה ז"ל

נקודת תצפית וזיכרון בכניסה ל"ארץ המרדפים", צמודה לישוב "אלון". תהווה מקום מפגש ללימוד ולטיול, להכרת המורשת ולהפצת ערכים של נתינה וחסד, ליחידים ולקבוצות

19,327 (48%)
מתוך
40,000
69 ימים נותרו
 
62 תומכים

למה לגייס תומכים דרך פרוג'קטור?

אנו עמותה רשומה ללא מטרת רווח! הנותנת אישור לפרויקט ומלווה אותו לאורך כל הדרך - משלב גיוס התרומות ועד שהכסף יתקבל אצלכם בחשבון. את חלק מהפרויקטים אנו אף ממשיכים ללוות גם לאחר מכן.

תפקידנו בפרוג'קטור הוא להוציא את הפרויקט שלך לאור ומכן גם משמעות השם - Projectאור - פרוג'קטור.

אנחנו פה בשבילכם! להבדיל מאתרים אחרים שלוקחים לכיסם נתח גדול מהסכום שגויס, אנו לוקחים רק 5% (ו7% בחו"ל) בלבד לצורך כיסוי עלות אחזקת האתר. הרווח היחיד שלנו הוא לראות את הפרויקט שלכם יוצא לאור.

פרוג'קטור הוא האתר הראשון מסוגו המבצע המרה בין שערי מטבעות שונים ומציג את כל הסכומים באתר במטבע אחד. זאת על מנת להפוך את האתר לידידותי יותר למשתמש ובכך להגדיל את היקף התרומות.

בין היתר, אנו מציעים טיפים וחבילות שיווק ופרסום כדי לעזור לפרויקט שלכם להצליח.

העמותה מלווה על ידי עו"ד ורואה חשבון מוסמך.

קרא עוד

למה לתרום דרך פרוג'קטור?

תרומה באמצעות פרוג'קטור היא תרומה מאובטחת העומדת בתקן אבטחה PCI DSS level-1. פרטיך האישיים נשמרים חסויים ולא מועברים לצד שלישי.

התחרטת? כל עוד הפרויקט פתוח, נחזיר לך את סכום התרומה במיידית וללא שאלות.

כל פרויקט המופיע באתר עבר בדיקה קפדנית וממשיך להיות מבוקר על ידינו עד סוף ביצוע הפרויקט, ובחלק מהפרויקטים - אף מעבר.

מרגע קבלת בקשה לפרסום פרויקט, אנו עושים בדיקה יסודית, מקיפה ומתייעצים עם הגורמים הרלוונטיים על מנת לוודא שהפרויקט הוא אכן ללא מטרת רווח.

העמותה מלווה על ידי רו"ח ועו"ד מוסמך.

קרא עוד
פרוג'קטור - אתר מימון המונים לפרויקטים ללא מטרת רווח

פרויקטים אחרונים