נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

כמה עולה מוצרים שישפרו את מערכת היחסים שלכם 

ישנם כיום בשוק מאות מוצרים שונים שיכולים לשפר לכם משמעותית את מערכת היחסים בינכם ובין בן/בת הזוג שלכם. אותם המוצרים באים באריזות שונות, גדלים, צורות וגוונים. ישנם מחירים שונים תלוי בסוג המוצר ובאיכותו. מה שבטוח – אם אתם רוצים לשפר את מערכת היחסים שלכם, ישנם מוצרים שבהחלט יבצעו את העבודה הזו בשבילכם. 

 

ויברטור לאישה – יגרום לה להנאה

קודם כל נתחיל במוצר הקלאסי שהוא הויברטור לאישה. בדרך כלל לנשים קשה יותר להגיע לחוויה מינית גבוהה כמו הגברים, ולכן חשוב להקדיש זמן לאישה וכמו כן גם להנגיש לה מוצרים שונים שיכולים להעצים לה את החוויה. ויברטורים למשל, מגיעים בהמון סוגים, גוונים, עוצמות ועוד.

הויברטור יכול לנוע בטווחי המחיר שבין 100 שקלים ועד 600 אפילו, תלוי באיכות. אין ספק שבתור התחלה אין חובה לקנות מוצר יקר ערך, כי ישנה אפשרות שהאישה תהנה ותתרצה גם ממוצר זול יותר ופשוט.

 

מוצרי שליטה – יגבירו את ההצגה

אם אין לכם גיוון במערכת היחסים שלכם ואתם מחפשים כזוג דרך מוצא, חשוב שתדעו שישנם המון פתרונות לכך. אם אתם אוהבים את ההנאה המשותפת, מומלץ לקנות מוצרי שליטה שבאמצעותם, גם הגבר וגם האישה יכולים להנות מההצגה.

אתם יכולים לשחק עמם משחקי תפקידים, כמו שוטרת ופושע, או כמו רופא וחולה, ובכך להעצים את החוויה. מוצרי שליטה יעלו בערך בין 50 שקלים ויכולים להגיע גם ל500. ישנם חבלי קשירה לשני בני הזוג, אזיקים, כיסויי עיניים, מנעול ומפתח ועוד המון פריטים מטורפים.

 

טבעת רוטטת – באורגזמה שולטת

טבעת רוטטת היא פתרון מבריק ומדהים לגברים שלא מצליחים לעכב את הגמירה שלהם וגומרים מהר מאוד, ובכך מפסיקים את פעולת יחסי המין תוך זמן קצר. טבעת רטט מצליחה לעכב את הפליטה ובכך לגרום לגבר להנות יותר, וכמו כן גם לאישה.

מוצר שכזה בהחלט משפר את מערכת היחסים שבינכם, במיוחד אם הגבר מרגיש שלא בנוח כשהוא גומר מהר מידי. המוצר עולה בין ה- 100 שקלים ויכול להגיע גם ל – 800 שקלים.

 

אם המין האוראלי לא עוזר – נסו אנאלי

אחד הדברים שבאמת יכולים לענג את שני הצדדים יחד, הוא ללא ספק מין אנאלי. ישנם אינספור ויברטורים למין מסוג זה, או חומרי סיכה ועוד המון. המין האנאלי גורם להנאה מירבית גם לגבר וגם לאישה. לסוגים שונים של מוצרים שישפרו את מערכת היחסים שלכם, מומלץ לבקר באתר love-pleasure.com ולהתרשם. מוצרים שכאלו מתחילים ב50 שקלים ויכולים להגיע גם ל400-600 שקלים.

 

מערכת זוגית בריאה – עם יחסי מין טובים

אחד הקשיים של זוגות רבים אחרי קשר של כמה שנים, הוא שמירה מיטבית על מערכת היחסים בינהם בעיקר בפן האינטימי. לא חסרים מוצרים שיכולים לעזור לכם להעצים את התשוקה מחדש ולהגביר אותה, ובכך לגרום להנאה מחודשת בקרב שניכם.

רקדן מסיבות
כמה עולה רקדנית למסיבה?

רקדנית בהחלט יכולה לשדרג מסיבת רווקים, אבל היא דורשת היערכות מראש מבחינת התקציב. רוצים לחסוך בעלויות ועדיין להבטיח חוויה

כמה עולה שיחה עם סוכן 7XL
כמה עולה שיחה עם סוכן 7XL?

אם אתם צריכים להתייעץ עם סוכן 7XL, חשוב לנסות לאתר יועץ המספק שירות ייעוץ ללא התחייבות. במילים אחרות, בדרך