נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

כמה עולה קנאביס רפואי עד הבית

קנאביס רפואי יכול לעזור בטיפול של בעיות רפאיות רבות ומשמש גם להקלת כאבים. בעבר היה שה מאוד להשיג רישיון לצריכת קנאביס אך כיום ניתן להשיגו יחסית בקלות ולקבל משלוח של קנאביס עד פתח הבית. הנה הסבר קצר על קנאביס, כיצד ניתן להשיג אותו וכמה זה עולה.

 

צמח הפלא

קנאביס הוא צמח שמאז ומעולם נחשב לצמח פלא ושימש להכנת שמנים, תרופות וטקסים דתיים. בנוסף, שימש צמח הקנאביס לשימושי פנאי ושעשוע ונאסר, במדינות רבות שימוש מעין זה נחשב לפסול והוצא מחוץ לחוק. בשנים האחרונות בישראל הועברה תקנה לפיה שימוש בקנביס לצורכי פנאי לא יגרור עבירה פלילית.

 

קנאביס רפואי

הקנאביס כאמור שימש משחר ההיסטוריה גם לטיפול במחלות ובתסמינים שונים הודות לסגולות הרבות שיש לצמח. ה קנאביס רפואי ניטל בצורות שונות החל בעישון הצמח או בהפקת שמנים מן הצמח וכלה באפיית עוגות המכילות את הצמח.

בין היתר נעשה שימוש בקנביס לטיפול בבחילות והקאות, איידס, הקלה בטיפולי כימותרפיה ועוד. שימושים נוספים של הצמח מצויים במחקר מתמיד וחברות רבות עוסקות בייצור הצמח והפקדת תרופות ממנו.

 

הקנאביס הרפואי בישראל

קנאביס רפואי בניגוד לקנאביס שנצרך לצורכי פנאי מאופיין בכמות גבוהה של חומר פעיל CBD. ישנם זנים שונים של קנאביס רפואי והמתאימים למטרות טיפול שונות. בנוסף, הקנאביס הרפואי נצרך בכמות מדודה לפי הוראותיו של רופא המתאים את הכמות לבעיה הספציפית שיש למטופל.

על מנת לצרוך קנאביס רפואי יש לקבל רישיון, בישראל יש כ-80000 בעלי רישיון לקנאביס רפואי הבעיות הרפואיות בגינן ניתן לקבל רישיון לקנאביס הן: פוסט טראומה, קרוהן, סרטן איידס ועוד.

 

שירות עד הבית

מכיוון שנעשתה רפורמה בשוק הקנאביס הרפואי בישראל החלו לייצר כמויות דולות יותר של מוצרי קנאביס ומנעד השירותים שניתנים בתחום גדל משמעותית.

גם איכות השירותים והמוצרים השתפרה מאוד וניתן להשיג את הקנאביס הרפואי עד בית הלקוח בהזמנה מראש תוך זמן קצר. היתרונות בשירות עד הבית ברורים – ניתן למצוא בקלות באתר את המוצרים הנדרשים ולא צריך לבזבז זמן יקר בהגעה לחנות או בהמתנה בתור.

 

המחירים

ניתן לקבל מגוון של מוצרים כמשלוח קנאביס רפואי עד הבית. בין היתר ניתן למצוא שמנים וגליליות מכל זני הקנאביס והמשלוחים מגיעים לכל רחבי הארץ.

הזמנה של מוצר נאביס ממוצע תעלה לכם כ-200 שקלים עבור המוצרים הזולים יותר ויכולה להגיע עד כ-350 שקלים עבור המוצרים האיכותיים ביותר. מדובר במחירים השווים לכל כיס במיוחד לאור העובדה שבשוק הפרטי המחירים גבוהים בהרבה.

 

סיכום

סם הקנאביס משמש למטרות רפואיות רבות ולהקלת תסמינים מזיקים וכאב. בישראל חלה רפורמה בשוק הקנאביס ומומלץ לצרוך אותו ברישיון רפואי. בשוק קיימות חברות שמציעות מגוון מוצרי קנאביס במשלוח עד הבית ובמחירים נוחים לכל כיס של בין 200- 350 שקלים.

רקדן מסיבות
כמה עולה רקדנית למסיבה?

רקדנית בהחלט יכולה לשדרג מסיבת רווקים, אבל היא דורשת היערכות מראש מבחינת התקציב. רוצים לחסוך בעלויות ועדיין להבטיח חוויה

כמה עולה שיחה עם סוכן 7XL
כמה עולה שיחה עם סוכן 7XL?

אם אתם צריכים להתייעץ עם סוכן 7XL, חשוב לנסות לאתר יועץ המספק שירות ייעוץ ללא התחייבות. במילים אחרות, בדרך