כמה עולה ליצור מחשבון אחוזים לאינטרנט

מחשבון אחוזים הוא פונקציה שימושית וחשובה שאנשים רבים משתמשים בה על מנת להבין את המשמעות של כמות אחוזים משלם.

יכולות להיות לכך השפעות ושימושים רבים – החל ממבצעים, אחוזי ריבית, חלק יחסי של בחינה מהציון הסופי ועוד המון דוגמאות אחרות.

המשמעות של קיומו של מחשבון אחוזים כחלק מאתר הוא שתהיה משיכה רבה של אנשים שונים לאתר על מנת להשתמש בשירותי מחשבון האחוזים. כמובן שלזרימה גדולה של אנשים לאתר אינטרנט ישנן משמעויות כלכליות שאם מנתבים אותן נכון יכולות להיות משמעותיות.

 

איך מחשבון אחוזים עובד

הפונקציה של מחשבון אחוזים היא פשוטה – נותנים את כמות האחוזים, מזינים את השלם והמחשבון נותן את התוצאה של החלק היחסי לפי האחוזים. משום שמדובר בפעולה מתמטית פשוטה יחסית – ניתן בקלות להזינה במחשבון רגיל, אך ישנם אנשים שמעדיפים את התשובה המלאה באמצעות מחשבון ייעודי, למשל ניתן לבצע חישוב פשוט באתר קולק.

משום שמדובר בפעולה פשוטה יחסית, המהלך התכנותי של המחשבון עצמו הוא פשוט יחסית – מה שהופך את התכנון למהיר וזול. עם זאת, ניתן להוסיף פונקציות רבות למחשבון האחוזים על מנת להפוך אותו לפונקציונאלי יותר ומעוצב באופן יפה במיוחד.

 

פונקציות מיוחדות

על מנת להפוך את המחשבון לאטרקטיבי יותר ניתן להוסיף פעולות הקשורות לחישוב אחוזים אך באופן ייעודי יותר לפעולות מסוימות – למשל לחשב את דמי הריבית או התשואה מקרן פנסיה ולהכפיל את התשואה החודשית במספר שנים, או לחשב את החלקים היחסיים של בחינות לציון סופי.

האפשרויות שנוספות למחשבון האחוזים מאפשר להזמין אנשים רבים יותר לאתר ולבצע בו פעולות שברמה המתמטית פחות אינטואיטיביות להם או שהן מורכבות ממספרים יחסית גדולים, אך שגם בהם ניתן לבצע חישוב באתר מייקרוסופט. ההוספה של פונקציות כאלו מגדילה את כמות האנשים שנכנסים ומבדלת את המחשבונים השונים זה מזה.

 

המחירים

כאמור, המחירים של ייצור מחשבוני אחוזים משתנה מאוד. לעיתים, מרבית העלות תהיה בעיצוב הגרפי של צורת המחשבון או בפונקציות המיוחדות ולא הפונקציה הבסיסית, שכן זו קלה מאוד לבנייה, דבר שהופך את עלות הייצור לזולה יחסית.

עניין נוסף שמשפיע מאוד על המחיר של המחשבון הוא האם זוהי הפעולה היחידה שניתן לבצע באתר או שמדובר בפונקציה שמצטרפת ממילא לאתר קיים. משום שהעלויות לבנייתו של אתר ייעודי שונה מהוספה של תוכן לאתר.

כמובן שאם זהו הדבר היחיד שיופיע באתר אז מדובר בעלויות יקרות יותר של בנייה אתר ובתוכו את המחשבון. אך גם כאן – השאלה היא באילו דברים מעוניינים לייחד את מחשבון האחוזים על פני מחשבונים אחרים.

לכן, העלות יכולה לנוע ממאות שקלים לאלפים בודדים במידה וישנו הצורך להקים אתר מעוצב מאפס – בתלות במאפיינים הייחודיים שמעוניינים לשים באתר. כאמור, המחשבון יכול להיות מאוד פשוט ויחסית יותר מורכב.

 

מטבעות וכלי חישוב

אולי תאהבו גם:

כמה עולה יועץ השקעות פרטי
כמה עולה יועץ השקעות פרטי

יועצי השקעות הם אנשים המקצועות הפיננסיים, והם אלו שיישבו אתכם בנוגע לתיק ההשקעות שלכם. כמו כל איש מקצוע אחר בעולם, גם יועץ השקעות פרטי יגבה

קרא עוד »