נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

סיאליס למכירה – כל מה שצריך לדעת

אין חולק על כך שפגיעה באיכות חיי המין משפיעה על איכות החיים הכללית של הגבר הסובל מתופעת אין אונות כזו או אחרת, ויחד אתו גם בת הזוג. בעיות אלו, הנובעות בדרך כלל מסיבות פיזיולוגיות ופסיכולוגיות כאחת, משפיעות באופן טבעי גם על הפן המנטלי.

אך אין כל סיבה להרים ידיים או לאבד תקווה. כיום יש מגוון תרופות המציעות פתרון איכותי וללא תופעות לוואי ברוב המוחלט של המקרים. אחת מהן היא סיאליס.

 

מהי סיאליס?

סיאליס היא אחת התרופות האפקטיביות לבעיות תפקוד מיני הכוללות אין אונות ושפיכה מהירה או מוקדמת. החומר הפעיל המצוי בסיאליס נקרא טדלפיל, והוא פועל בדומה לסילדנפיל, החומר המצוי בוויאגרה, על בסיס מנגנון הרחבת כלי הדם והזרמה מוגברת של דם לאזור איבר המין.

היא מתבססת על שילוב של הרפיית השרירים ובו זמנית הגדלת התפוקה של כלי הדם באזור הפין, מה שמשפר משמעותית את יכולת הזקפה של הגבר. ניתן למצוא סיאליס למכירה באתרי אינטרנט מורשים וללא מרשם במידה ומדובר בגרסה הטבעית של התרופה.

 

מינון מומלץ

כאשר אנו מדברים על מינון מומלץ לסיאליס, חשוב להבין כי יש שני מינונים אפשריים. אם מדובר במינון נקודתי, מומלץ על טבלייה אחת של 10-20 מיליגרם, של טבליה אחת, בטווח זמן של עד חצי שעה לפני מועד קיום היחסים. במידה ומדובר בבעיה מתמשכת המצריכה טיפול ארוך טווח, מומלץ מינון מצומצם יותר, של 2.5-5 מיליגרם. בשל השפעתה ארוכת הטווח של הסיאליס, אין ליטול יותר מטבלייה אחת ביום, ומומלץ לצרוך אותה באותה שעה בכל יום.

 

הגרסה הטבעית

לסיאליס יש מספר גרסאות, ביניהן זו המתבססת על חומרים טבעיים בלבד, הנקראת ויטאליס. היא זמינה ללא מרשם ובמספר אתרי אינטרנט, אולם חשוב למצוא אתר מהימן ומקצועי שאמינותו אינה מוטלת בספק. ניתן להשיג ויטאליס בחבילות של 15 או 30 טבליות, כאשר המחיר בהתאם.

 

ההבדל ביחס לוויאגרה

ההבדל המשמעותי ביותר בין הסיאליס לוויאגרה נעוץ בראש ובראשונה במשך ההשפעה. סיאליס מסייעת לשיפור איכות הזקפה והתפקוד המיני בטווח של עד 36 שעות מנטילת התרופה, וכאמור מתחילה להשפיע בטווח של עד חצי שעה מנטילתה. כך ניתן לשמור על ספונטניות ואין דחף ליטול אותה רק בסמוך לקיום המגע המיני, וזו גם הסיבה שאין ליטול יותר מטבליה אחת פעם ביום.

 

נתונים נוספים שחשוב לדעת

בטרם תרכשו סיאליס למכירה ברשת או בבית המרקחת, חשוב לדעת מספר נתונים בנוגע לתרופה:

  • מדובר בתרופה נוחה למדי אשר נספגת בדם ולכן ניתן לצרוך במקביל אליה אלכוהול ואין כל הגבלה של מזון בסמוך לנטילת סיאליס.
  • חל איסור מוחלט להשתמש בתרופה זו במידה והמשתמש הפוטנציאלי סובל מבעיות של לחץ דם נמוך או גבוה, מחלות לב, כליות, כבד ואף מחלות עיניים.
  • התרופה אינה נועדה להגביר את החשק המיני בקרב גברים, אלא פועלת להזרמת הדם בלבד ותורמת לשיפור הזקפה.
  • התרופה עשויה לסייע במקרים מסוימים לאלה הסובלים מהגדלה שפירה של הערמונית.

 

הגרסה המשופרת של ויאגרה

בסופו של דבר, אפשר לומר בפה מלא שסיאליס היא המילה האחרונה בתרופות לשיפור חיי המין וטיפול בבעיות אין אונות, זקפה או שפיכה מהירה. עצם העובדה שזמן ההשפעה שלה חוצה את טווח 24 השעות, הופך אותה לאטרקטיבית ויעילה למדי. אולם כמו בכל נטילת תרופה, בין אם היא ללא מרשם ובין אם לא, חשוב לשים לב לכל האזהרות וליטול אותה במינון המומלץ על ידי הגורמים המקצועיים המיועדים לכך. סיאליס למכירה באופן מקוון עשויה לשים סוף לתסכול המצטבר הנובע מבעיות בחיי המין.

רקדן מסיבות
כמה עולה רקדנית למסיבה?

רקדנית בהחלט יכולה לשדרג מסיבת רווקים, אבל היא דורשת היערכות מראש מבחינת התקציב. רוצים לחסוך בעלויות ועדיין להבטיח חוויה

כמה עולה שיחה עם סוכן 7XL
כמה עולה שיחה עם סוכן 7XL?

אם אתם צריכים להתייעץ עם סוכן 7XL, חשוב לנסות לאתר יועץ המספק שירות ייעוץ ללא התחייבות. במילים אחרות, בדרך