כיצד ניתן לקבל כרטיסי תדלוק עבור חברות?

חברות רבות בשנים האחרונות מקנות לעובדיהן כרטיס תדלוק לתדלוק חופשי ומהיר מטעם החברה. הקניית כרטיס תדלוק לעובדי החברה מהווה צ'ופר והטבה אמתית ונוחה שיוצרת אצל העובדים תחושת סיפוק ונוחות מרבית. חברות רבות כבר נוהגות כך מתוך אמונה שקבלת כרטיס התדלוק תהפוך את העובדים למרוצים ונאמנים וכך גם לעובדים שיפיקו עבודה מיטבית ויעילה יותר.

כרטיס התדלוק מתאים גם לחברות קטנות וגם לחברות גדולות כך שמתאים לכל מתעניין. לפניכם כל הפרטים על איך ניתן לקבל כרטיסי תדלוק עבור העובדים בחברה.

 

מהו כרטיס תדלוק?

כרטיס תדלוק הוא כרטיס מגנטי ממש כמו כרטיס אשראי, אך של דלק. הכרטיס מאפשר תדלוק מהיר בלי צורך בתהליך התשלום שלעיתים מאריך ומעכב את התדלוק. בגלל נוחיותו נחשב הכרטיס לעדיף ומקל יותר מן התשלום הרגיל והקונבנציונלי בתחנת הדלק.

כרטיס התדלוק מתאים גם ללקוחות פרטיים וכן גם לחברות ועובדיהן, מנהג שהופך נפוץ יותר ויותר בשנים האחרונות בשל היתרונות הרבים שמשפרים את סיפוק עובדי החברה וכך את יעילותם ונאמנותם. לקבלת מידע אודות כרטיסי תדלוק לחברות לחץ כאן.

 

כרטיס תדלוק קיים בשתי צורות אותן חשוב להכיר

 

כרטיס פתוח

בכרטיס התדלוק שהינו כרטיס פתוח, אין הגבלה בכמות התדלוק והכסף בו השתמשו מהכרטיס. בסוף כל חודש, הסכום משתכלל ונגבה אצל הלקוח או החברה בצורה מרוכזת.

 

כרטיס נטען

בכרטיס תדלוק שהינו כרטיס נטען הלקוח או האחראי בחברה טוען מראש את הכרטיס בסכום לבחירתו לתקופת זמן בה בוחר.

 

מה הן האופציות ברכישת כרטיסי תדלוק עבור חברות?

 

רכישת כרטיס פרטי של תחנת דלק מסוימת

כיום כמעט כל תחנת דלק מציעה כרטיס שונה משלה שמתאים לתדלוק בסניפיה בלבד. כדי לרכוש כרטיס כזה יש צורך ליצור קשר עם חברת הדלק ולבדוק מה התנאים והעלויות של כרטיסי התדלוק שהיא מציעה.

 

כרטיסים של חברות חיצוניות

ניתן לרכוש עבור החברה גם כרטיסים אוניברסאליים שמוצעים על ידי מגוון חברות חיצוניות שיצרו הסכמים עם מספר של חברות דלק יחדיו. כרטיס תדלוק כזה יתאים לרוב למספר חברות דלק ופעמים רבות יעניק הנחות מסוימות ודילים משתלמים יותר מהצעת חברת הדלק הפרטית עצמה.

 

מה היתרונות בכרטיסי תדלוק?

  1. ניתן להגביל את הסכום – ניתן להטעין את הכרטיס מראש וכך להגביל את כמות הכסף שניתן להוציא בו. יתרון זה מאפשר התנהלות כלכלית מפוקחת, שכן ניתן להטעים בתקציבים קבועים ומרוכזים.
  2. שימוש נוח המאפשר חיסכון בזמן – השימוש בכרטיס פשוט ונוח, והוא חוסך זמן רב של תהליך התשלום והכנסת פרטי המשלם.
  3. לעיתים ניתן לקבל הנחה בעלויות – בהסכמים מסוימים עם חברות הדלק או עם החברות החיצוניות, מקבלים אחוז הנחה מסוים וקבוע. הסכם כזה בטווח הארוך מביא לחיסכון משמעותי בהוצאות השגרתיות על הדלק.
  4. כרטיסי התדלוק מתאימים לכל לקוח ועסק – הכרטיסים ניתנים לרכישה גם עבור חברות גדולות הרוויות בעובדים וגם עבור ברות קטנות ואף באופן פרטני.
שימוש בכרטיסי תדלוק
שימוש בכרטיסי תדלוק

אולי תאהבו גם:

שטיפת גאנט
כמה עולה מכונת שטיפה לרכב

החלטתם לפתוח עסק של שטיפת מכוניות לרכב ואתם זקוקים למכונת שטיפה שתשמש אתכם על מנת שעבודתכם תיראה יותר נקייה ואיכותית. אבל לפני שפותחים עסק צריך

קרא עוד »
כלי תחבורה
כמה עולה קלנועית זוגית?

הכל על קלנועית זוגית. קלנועית היא למעשה סוג של כלי רכב ממונע קטן מימדים אשר אינו מגיע למהירויות גבוהות ולכן גם אסור להעלות את הקלנועית

קרא עוד »
כמה עולה מצבר לרכב

אין ספק כי רכב הוא חובה בישראל אך אין גם ספק שאנו לא יכולים להתעלם מן העלויות שמגיעות עם הרכב. קודם כל העלויות הברורות ביותר

קרא עוד »
הגה
כמה עולה ניסאן קבסטאר?

כאשר אנו מקבלים החלטה אנו חייבים לבחון אותה לעומק וזאת בכדי להבטיח כי ההחלטה תהיה הטובה ביותר שיש. בין היתר אנו חייבים אבל חייבים לבחון

קרא עוד »
כמה עולה צמיג חדש לרכב ראשית
כמה עולה צמיג חדש לרכב

אין ספק כי מי שהמציא את הגלגל עשה לאנושות שירות גדול. אך למרות שמדובר בהמצאה פרהיסטורית, את העדות לחשיבות הרבה של המצאה זו ניתן למצא

קרא עוד »
כמה עולה מצבר חדש לרכב ראשית
כמה עולה מצבר חדש לרכב

מי מאיתנו שחוו את החוויה המפוקפקת של רכב שהפסיק להניע יכולים להבין את החשיבות הרבה שיש בהתקנה של מצבר חדש ואיכותי ולא יתפתה בקלות למחיר

קרא עוד »