כמה עולה איתור נזילות בצנרת

צנרת בלויה, שחוקה או סדוקה, עלולה לגרום לנזילות שיעלו לכם בהוצאות כבדות כאשר הריהוט נהרס והקירות צוברים עובש וקילוף, ולכן אין להזניח את התיקון שלה.

יחד עם זאת, יש לאתר את מקור הנזילה לפני התיקון.

המאמר יפרט כמה עולה איתור נזילות בצנרת וכיצד הוא נקבע.

 

כיצד נוצרת נזילה רצינית בבית?

שמתם לב שחשבון המים שלכם תפח בחודש האחרון, שהקירות מתקלפים, הפנלים מוציאים שערות לבנות ויש עובש על הקירות? לא טעיתם! יש לכם נזילה. ייתכן ואתם מתגוררים בדירה ישנה בה הצנרת חלודה, סדוקה ומתחילה להתפורר. ייתכן ודוד החשמל שלכם נוזל ואתם לא מגלים מהיכן הנזילה. ייתכן גם שהאיטום בבית חלש ומי הגשמים חודרים ומרטיבים את הקירות. אך במידה והקירות מתקלפים מעל הפנלים והמרצפות משנות את הצבע שלהן לצהבהב מקור הנזילה מהצנרת. עם זאת, הצנרת ארוכה ומחוברת לצנרת של הבניין ולפני שתחליטו להרים את כל הריצוף בבית ולהחליף אותה, מומלץ לאתר את הנזילה באופן ממוקד ולתקן. כך תחסכו עלויות רבות ושיפוץ לא מתוכנן שיעלה לכם הרבה.

 

חברה לאיתור נזילות

הדרך הטובה והחסכנית ביותר היא להזמין חברה לאיתור נזילות כמו איתור ברור שתאתר במהירות ובאופן מדויק את מקור הנזילה ותציע לכם כיצד לתקן אותה. לחברה יש ציוד מיוחד באמצעותו ניתן לגלות את הנזילה וסדר הגודל שלה. כשמאתרים נזילות משתמשים במצלמות טרמיות, רובוטים, סיבים אופטיים, חנקן וכלים נוספים ויעילים. החברה מתאימה את הציוד לסוג הצנרת ולגודל שלה וכך יודעת באיזה מכשיר להשתמש. למשל, מצלמה טרמית יעילה לאיתור נזילות בקירות וריצוף. היא לא רק מצלמת ומגלה את המקום, אלא גם מודדת את הטמפרטורה כדי לדייק במאת האחוזים. עם זאת, גז חנקן יעיל יותר לאיתור נזילה בצנרת חיצונית כי הטווח אליו הוא מגיע רחוק יותר מהמצלמה ואילו סיב אופטי או גלי רדיו יהיו יעילים יותר כאשר מדובר ברצפת בטון.

 

כמה עולה איתור נזילות צנרת

מחיר איתור נזילות בצנרת נקבע על פי סוג הציוד בהתאם לסוג הצנרת והגודל שלה ולכן ניתן לדעת רק כשנמצאים בשטח את המחיר המדויק. עם זאת ניתן להעריך באיזה ציוד מאתר הנזילות משתמש בהתאם למידע שיקבל מכם וכך הוא יגיש את הצעת המחיר. יש לקחת בחשבון שהמחירים בעונת החורף יהיו יקרים יותר מכיוון שהביקוש לאיתורי נזילות גבוה יותר. בנוסף ישנה חשיבות לתדמית של בעל המקצוע. אם מדובר על חברה בעלת מוניטין עם צוות מקצועי, ותיק ובעל ניסיון ברור שהמחיר יהיה יקר יותר מצוות חובבן ללא ניסיון וללא ציוד רב. הציוד של החברה דורש תחזוקה שוטפת וצריך להיות תקין ואיכותי. לסיכום, מומלץ לבקש הצעות מחיר מכמה חברות לאיתור נזילות ולהשוות ביניהם. בנוסף, לא לשכוח לבקש המלצות או לעשות גוגל על החברה באינטרנט.

 

מטבעות

אולי תאהבו גם:

כמה עולה בנייה ירוקה

נתחיל ממה היא בנייה ירוקה. בנייה ירוקה היא בנייה שמטרתה לשמור על הסביבה. משלב התכנון והבנייה ועד השימוש עצמו במבנה הכל מתוכנן ונבנה באופן ידידותי

קרא עוד »
מטבעות
כמה עולה חברת ניקיון בתים

ניקיון דירות, בתים פרטיים ובתי עסק אינו חייב להיות שירות יקר. זהו שירות חשוב שיכול לשרת את אלו הזקוקים לעזרה בשמירה על תחזוקת הבית השוטפת.

קרא עוד »
כמה עולה הובלת מנוף?

ישנן לא מעט חברות הובלה בשוק, מובילים מומלצים ואפילו עצמאיים שעובדים עם טנדר הובלות משלהם. וכשמדובר בשירותי הובלות, כמובן שחשוב לבחור במובילים המקצועיים ביותר אשר

קרא עוד »
כמה עולה שרברב מוסמך?

אומנם זה נכון שבמהלך חיי היומיום אנחנו לא עוצרים וחושבים על החשיבות של מערכת האינסטלציה שיש לנו בבית, אך בפועל זה כן משהו שצריך לתת

קרא עוד »