כמה עולה איתור נזילות בבית פרטי?

בית זה הכי בעולם. אין על בית. מקום להרגיש אהוב. להרגיש בנוח, מוגן, בטוח ויבש. חוץ ממקרים מסויימים.  כמו למשל במקרה של נזילות. נזילות זה עסק לא נעים, בכלל. המקום הבטוח שלכם הופך לפחות בטוח ומוגן. ונדרשת עבודה של תיקון. בשביל זה נדרש קודם לאתר את הנזילה, שלא תמיד ברור מאיפה היא יוצאת.

בדיוק בשביל של יש מומחים לאיתור נזילות, שמגיעים אליכם הביתה כדי לתקן את הנזילה ולשמור על הבית שלכם יבש ומוגן. מתי צריך להזמין, כמה זה יעלה לכם ולמה? במאמר הבא.

 

ממה מושפע המחיר?

נתחיל בלענות ממה המחיר לא מושפע.

 

המכשירים

לכאורה היינו חושבים שמה שמשפיע הכי הרבה על המחיר אלו מכשירי העזר שהמאתר משתמש בהם בתהליך, בהתאם לעלויות שיש לו מהן. אולי זה יפתיע אתכם, אבל מחיר איתור נזילה בבית פרטי דווקא לא מושפע מהמכשירים בהם נעשה שימוש. נדרשת הבנה של תהליך איתור הנזילה.

המכשירים המוכרים לנו כמו מצלמה תרמית וסיב אופטי הם לא הכרחיים עבור מאתרי הנזילות, אך הם רק מהווים אמצעי סיוע. המטרה היא שמאתר הנזילות יספק לכם תשובה לשאלה "איפה הנזילה נמצאת", ולא משנה באיזה מכשירים מאתר הנזילות צריך להשתמש לשם כך.

איתור נזילות זה תהליך שמשתנה מאד מפעם לפעם ובהחלט לא עקבי. יש פעמים שהמאתר יכול לבוא לבית ויהיה לו מזל וימצא ישר את הנזילה, ויש פעמים שיצטרך לעבוד שעות רבות בתהליך האיתור , הזמן הוא לא פקטור של הנסיון.

 

גודל הבית

מחיר איתור הנזילה גם לא מושפע מגודל הבית. היות ומדובר באיתור שנמצא באיזור מסויים ולא בסקירה של כל הצנרת בבית.

מה כן קובע את המחיר ?

בעיקר מה שמשפיע על המחיר הוא הניסיון של מאתר הנזילות ואיכות הציוד שיש לו.

 

מחיר איתור נזילה בבית

הטווח הוא של 1,300-1,800 שקלים, לא כולל מע"מ.

 

מחיר איתור נזילה בגינה

איתור נזילה בגינה לרוב יעלה יותר מאשר איתור נזילה בבית. איתור נזילה בגינה סטנדרטי יתומחר בטווח של 1,700-2,100 ש"ח + מע"מ. ויתבצע בעזרת חיישני גז. במקרה שהבית נמצא במרחק של יותר מ-70 מטר משעון הגז כנראה תצטרכו להוסיף עוד כמה מאות שקלים, מפני שהמאתר יצטרך להשתמש בכמות גדולה יותר של גז.

 

מה כלול במחיר איתור הנזילה?

בדיקה של בעיות באיטום, בדיקת לחץ מים בבית, בדיקה של מערכות המים החמים הקרים ובדיקת מערכת הדלוחין. למעשה, המחיר שאתם משלמים כולל בדיקה של כלל המערכות הנמצאות בקרבת מוקד נזילה שאולי עלולות לגרום לה.

 

ומה קורה אם המאתר לא מצליח לאתר את הנזילה?

במקרה כזה אין שום סיבה שתשלמו מעבר למחיר ביקור. חשוב לסכם זאת מראש עם מאתר הנזילות כדי למנוע אי נעימויות. לסיכום, יש גורמים רבים מהם מחיר תיקון נזילות בבית לא מושפע. הוא מושפע מנסיון המאתר ואיכות המכשירים, יש לבחור בקפידה מאתר נזילות מומחה (כמו איתור נזילות משה שליו).

 

כלי עבודה

אולי תאהבו גם:

ציפור
כמה עולה רשת להרחקת יונים

יונה היא חיה הנפוצה מאוד באזורי מגורים המאופיינים בבנייה לגובה. מקום המגורים הטבעי של היונה הוא העץ, אולם בשל הדמיון בין מאפייני בניין מגורים למאפייניו

קרא עוד »
4 יתרונות לריסוס ביתי

היכרות עם מאפיינים שונים של ריסוס ביתי עוזרת להבין מה היתרונות שלו ביחס לאלטרנטיבות. במאמר הבא נסביר איך זה בא לידי ביטוי מבחינת אפקטיביות, חיסכון

קרא עוד »