נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

כמה עולה ספייטק ואיך זה עובד

סייפטק הינה חברת פתרונות סינון בטכנולוגיות מתקדמות עבור קהלים כמו החברה החרדית שמעוניינת בשילוב הטכנולוגיה יחד עם ערכי הצניעות.

חרדים רבים משתמשים או מעוניינים להשתמש בטלפון החכם ובאפשרויות שהוא מעניק אך להגביל את החשיפה לתכנים בהם הם לא מעוניינים. איך עושים זאת?

 

תוכנת סינון לרשת

תוכנת הסינון של סייפטק יושבת על המכשיר ולא על הרשת כמו בחברות אחרות, היא פועלת על כל המכשיר – אפליקציות ואתרים וחוסמת את התכנים הלא הולמים בשיטות שונות על פי רמת ההגנה שנבחרה. רמת ההגנה תקבע אם המשתמש יכול לגלוש באתרים ואפליקציות מסוימות אך בכל רמת הגנה תוכנת הסינון תדאג לכך שתכנים לא הולמים כמו הלבשה תחתונה, פורנוגרפיה וכו' לא יגיעו למסך של הטלפון המוגן.

 

 

כמה תוכנת סינון עולה?

את תוכנת הסינון ניתן להתקין כמעט על כל סוגי הטלפונים והמחשב, על כך ניתן לקרוא עוד כאן https://www.safe-tec.co.il התקנה ראשונית למחשב ולטלפון חכם תעלה 99 שקלים ולאחר מכן מנוי חודשי לטלפון חכם יעלה כ 29.90 שקלים לחודש ועלות מנוי חודשי לתוכנת סינון למחשב תהיה 40 שקלים לחודש.

 

איך זה עובד?

לאחר התקנת התוכנה המשתמש יידרש להזין קוד שהתקבל למכשיר וישר לאחר מכן התוכנה תתחיל לרוץ, תחסום את הערוצים הנבחרים על פי רמת ההגנה ולא תאפשר לתכנים לא הולמים על פי הועד הרבני המאשר להופיע על גביי מסך הטלפון המוגן.

 

מהן רמות ההגנה?

סייפטק מציעה שלוש רמות הגנה שהם – רק מה שצריך, הכל חסום חוץ ממה שפתוח והכל פתוח חוץ ממה שחסום. רמות ההגנה מסודרות לפי חומרת המגבלות שהן מחילות על המשתמש. בחלק מהמסלולים ניתן לבחור בין מסלול כשר למסלול גמיש שישנה מעט את ההתנהלות של המשתמש מול הטלפון החכם שלו.

 

מסלול כשר או גמיש

מסלול כשר או גמיש זה כמובן לבחירת המשתמש ורוכש המנוי, המסלול הכשר הינו מפוקח על ידי הועד הרבני והוא אינו ניתן לשינוי או סיוג מכל צורה ובו יותר שימוש וגלישה באפליקציות ואתרים שנקבעו ברשימת הועד. המסלול הגמיש מעניק את אותה רמת הגנה וסינון תכנים לא הולמים אך ניתן לשנות ולסייג בו אפליקציות ואתרים שונים שאינם נמצאים ברשימת הוועד אך הם חיוניים למשתמש עבור פנאי, עבודה, תעסוקה וכו'.

 

איך בוחרים את המסלול המתאים

את המסלול המתאים לכל אחד חשוב לבחור על פי צרכים ודרישות של המשתמש מהטלפון החכם שלו ממש כמו בכל קניית טלפון חכם או מכשיר אחר, יש להבחין לאילו שימושים הטלפון יידרש וכמובן צמיד אפשר לנסות, לבטל ולשנות את המנוי.

 

לסיכום

סייפטק מעניקה פתרון מעולה לחברה החרדית שמחפשת את השילוב בין ערכיה החזקים לבין הטכנולוגיה שמשתלטת את חיי היום יום שלנו וכבר כמעט בלתי אפשרי לנהל חיים ללא טלפון חכם ביד.

כמה עולה סמרטפון כשר?
כמה עולה סמרטפון כשר?

בעידן הדיגיטלי בו אנו חיים, לכל אחד יש סמרטפון, אפילו לילדים קטנים. הסמרטפון הפך להיות מכשיר צמוד שמלווה אותנו