נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

כמה עולים רהיטים בסגנון כפרי ואילו סוגים קיימים?

הסגנון הכפרי נחשב לטרנד עולמי שנוכח בבתים רבים. הביקוש אחר פריטים שמעוצבים בסגנון זה עולה מידי יום והוא גורם לגולשים רבים לחפש אחר מידע בנושא. מדריך זה עולה לאתר כחלק מסדרת מדריכים מקיפה שתציג בכל פעם את העלויות של פריטים מהסגנון האהוב. הפעם נרכז בפניכם את העלויות העדכניות של הרהיטים הנפוצים. הישארו כאן ותגלו את כל המידע שיאפשר לכם לרהט את הבית בסגנון כפרי ובהתאם לתקציב שהגדרתם מראש.

 

עלויות הרהיטים אינן קבועות

עליכם לדעת שהמחירים של רהיטים שמאופיינים בסגנון כפרי משתנים מרכישה אחת לאחרת. שכן, יש כמה פרמטרים שקובעים את העלות הסופית. מדובר לצורך הדוגמא בסוג הרהיט (כיסא בר, שולחן קפה ומיטות זולה), גודל ואיכות החומר ממנו הוא עשוי. במקרים מסוימים, ישנה גם עלות של הובלה שמתווספת לרכישה. חשוב שתכירו במידע זה מראש ותדעו שכדאי לגלוש בקטלוגים של חנויות מוכרות, משום שאלה יוכלו להציג את המחיר העדכני.

 

אלה המחירים הממוצעים שתשלמו

זו העת להכיר במחירים הממוצעים שמצאנו לאחר שגלשנו בחנויות עיצוב מקוונות שמספקות רהיטים בסגנון כפרי. נציין שהעלויות של כסא בר שמורכב משילוב של עץ וראטן סיננטי נע בין 990 ₪ ל – 1,200 ₪. מחיריהם של שולחנות קפה משתנה באופן ניכר, מכיוון שאלה מורכבים מחומרים שונים. טווח המחירים שהתגלה לנו נע בין 1,500 ₪ ל – 3,900 ₪. חשוב לציין שהשולחנות היקרים מאופיינים בעיצוב ייחודי שלא תמצאו בכל מקום. הרהיט האחרון שאסור לכם לפספס הוא מיטת זולה משולבת עם גזיבו שתשדרג כל מרפסת, גינה או גג. מחירה נע בין 9,000 – 11,000 ₪.

כיסא בר בסגנון כפרי

איכות VS עלות – מה חשוב יותר?

מדריך זה מתמקד כאמור, בעלויות של רהיטים שמעוצבים בסגנון כפרי, בעקבות פניות שהגיעו למערכת שלנו מצד גולשים רבים. חשוב לציין שאין בכוונתנו להמליץ על רכישה של רהיטים שמוצעים במחירים זולים מידי. שכן, אלה עשויים להתגלות בסופו של דבר כלא איכותיים ואף מסוכנים מבחינה בטיחותית. לכן, נמליץ להתמקד בתור התחלה באיכות המוצר טרם הרכישה ולא בעלות שלו.

 

טיפ לרכישה איכותית

יש טיפ קל ליישום שיאפשר לכם לרכוש רהיטים שהם לא רק איכותיים, אלא גם מתאימים לכיס שלכם. מדובר ביצירת קשר עם גולשים שביצעו רכישה מסוג זה לאחרונה. אלה יוכלו להעיד על חנויות לעיצוב הבית שמציעות רהיטים מעוצבים, איכותיים במחירים שמתאימים לכל כיס. תוכלו להגיע לחוות דעת אלה באמצעות פרסום פוסט ברשתות חברתיות או תוך שליחת הודעה בקבוצת וואצאפ שכונתית.

 

מילים אחרונות לסיום

העלויות של רהיטים בסגנון כפרי משתנות בהתאם לסוג הרהיט, גודלו ואיכות החומרים שממנו הוא עשוי. בשלב זה אתם מכירים במידע הרלוונטי, כך שנותר לכם רק לבחור ברהיט לכם מ – 3 הבחינות הבאות: איכות, עלות והתאמה לעיצוב הכללי של הבית.

שולחן קפה בסגנון כפרי

שולחן משרדי
כמה עולה שולחן משרדי איכותי?

בסביבת העבודה המהירה והמתפתחת של היום, שולחן עבודה משרדי מעוצב ופונקציונלי הוא חיוני כדי לשפר את הפרודוקטיביות וליצור סביבת