כמה עולה טיול מסביב לאירופה

אם אתם מתכננים טיול מעבר לים, אתם וודאי תוהים כמה עולה טיול מסביב לאירופה וכמה עולים כל מיני מוקדי עניין שניתן לבקר בהם. יחד עם זאת, כמובן שיהיה חשוב לדעת מה הם עלויות השינה הממוצעות במקומות שונים באירופה. הנה כל מה שצריך לדעת לפני טיול לאירופה.

אם בימי הקורונה או בימים רגילים, אין ספק שטיול באירופה עשוי להיות לא זול. אתם יוצאים לחו"ל אחת לרבעון, רוצים להנות ולעשות חיים, ללון במלונות נהדרים ולחגוג על חוויות קולינאריות. אם כך, כמה עולה טיול לאירופה ומה חשוב לדעת? מאחר שיהיה קשה לתמחר באופן אבסולוטי (כי כל אחד מטייל אחרת ומבזבז אחרת), אנחנו נדבר כאן על מספרים כלליים ומדע כללי על מחירי טיול לאירופה, מחירי לינה במלונות, אטרקציות ועוד.

תיירות באירופה על קצה המזלג או סביב כולה?

בואו נתחיל עם כרטיס טיסה לאירופה, כמה עולה בממוצע כרטיס טיסה ללונדון. צרפת, אירלנד, או כל יעד אחר באירופה? הנה כמה דברים חשובים לקחת בחשבון לגבי תיירות באירופה ב-2021. כרטיס טיסה לאירופה לא אמור לעלות לכם יותר מכמה מאות בודדים של אירו, או דולרים.

מאחר שהמדינות באירופה ברובן מחוברות אחת לשנייה, אתם תוכלו פשוט לרכוש למשל כרטיס טיסה ללונדון ב-400$ ולטייל בתוך אירופה. אתם תוכלו להגיע לצרפת בעזרת אמצעי תחבורה ושייט, בעזרת טיסות פנימיות בתוך אירופה וכדומה. מעבר לצרפת, כמובן שיש לכם כמעט את כל אירופה לרשותכם.

טיול רכבות באירופה, רכב שכור, תחבורה ציבורית ומה שבין לבין

מתכננים טיול רכבות באירופה? כמובן שהמחיר ישתנה והעלויות לא יהיו זהות לעלויות של טיסות. בואו נגיד ככה, לשאלה כמה עולה טיול מסיב לאירופה ב-2021, יש אין-סוף תשובות. אתם יכולים לטייל סביב אירופה במחיר של 20,000$, אבל אתם יכולים לטייל מסביב לאירופה גם בעלות של 50,000 דולר.

הכול תלוי בסגנון שלכם, באטרקציות שאתם אוהבים וכדומה. אגב, אטרקציות באירופה בדרך כלל עולות עשרות בודדים של דולרים, או אירו. יחד עם כל מה שציינו כאן בשורות למעלה, חשוב לקחת בחשבון את הנושא של שכירת רכב.

כדאי לשכור רכב בטיול סביב אירופה?

שכירת רכב תאפשר לכם לנוע באירופה באופן הרבה יותר חופשי. מעבר לכך שתוכלו לנוע באופן חופשי, תוכלו להרגיש חופשיים לשנות תוכניות במהלך הטיול. לא תהיו מחויבים לכרטיסי טיסה, לא לכרטיסי רכבות, לא לטיולים מודרכים ולא לשום דבר אחר.

אם אתם מעוניינים לטייל באירופה בעלויות ידידותיות, תמיד תוכלו גם לשקול מסעות באוטובוסים וברכבות. אמנם הנוחות לא תהיה אותה הנוחות של אירופה ברכב שכור, אבל אין ספק שאתם תצברו חוויות ותכירו אנשים חדשים. בסופו של עניין, הכי חשוב שתהנו ותעשו את זה בגדול, כי באירופה בהחלט יש המון מה לראות. תהנו!

אולי תאהבו גם:

כלי טייס
כמה עולה טיסה לארץ המגף?

מזה למעלה מעשור שאיטליה מככבת ברשימת היעדים האהובים ביותר על הישראלים, יחד עם מדינות אהובות נוספות באירופה כמו הולנד, פורטוגל או גרמניה. בארץ המגף ישנם

קרא עוד »
כסף מחשבון וזכוכית מגדלת
כמה עולה טיול לאבו דאבי

איחוד האמירויות היא אחת המדינות העשירות בעולם. ככזאת היא מציעה אטרקציות רבות, בתי מלון ופינוקים אחרים, הנחשבים יקרים במיוחד. לצד כל אלה, אפשר בהחלט לתכנן

קרא עוד »