נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

כמה עולה תנור בנוי?

אם אתם מתכננים להיכנס לבית חדש בין אם כזה שבניתם, שיפצתם, או שאתם משכירים, כדאי שתכירו את האופציה של תנור בנוי. בשנים האחרונות תנור בנוי הפך להיות חלק מהטרנדים של מטבחים מודרניים והרבה אנשים בוחרים בו מבחינות שונות להיות במטבח שלהם. רוצים לדעת מה המאפיינים שלו? כמה הוא עולה? על כך ועוד מוזמנות ומוזמנים לקרוא בכתבה שלפניכם.

 

תנור הוא חובה בכל מטבח

כיום יש סוגים שונים של תנורים, תנור אובן שבעצם הוא בעל מבנה קטן וניתן לחמם בו בעיקר דברים, אך כן אפשר להכין בו מאכלים כמו בתנור גדול, אמנם ברמה מסוימת אך זה מתאפשר. ישנו תנור גדול ורגיל בעל פונקציות שונות כמו גריל, טורבו ועוד. ישנו תנור משולב, זה שמשלב הן תא אפייה ופונקציות שונות של תנור והן כיריים עם אפשרות לחיבור לגז ואז יש לכם שני מכשירים באחד.

כך או כך תנור הוא מצרך חשוב בכל בית, כאשר ניתן לבשל בו כמעט כל דבר. תוכלו להכין בתנור קינוחים כמו עוגות בחושות, מאפינס, פאי ועוד. בנוסף, תוכלו להכין תבשילים שונים כמו עוץ ותפוחי אדמה בתנור, או פשטידות שונות. ישנם אנשים שאין להם מיקרוגל בבית מבחירה, והתנור משמש עבורם כלי אחר לחימום במידת הצורך.

 

לתנור יש יתרונות

לא סתם תנור הוא מצרך חשוב בכל בית מעבר לכך שניתן לבשל בו מאכלים שונים היתרונות שלו הם בעיקר העובדה שהוא חוסך בזמן ומאמץ. ניתן לדוגמא לערבב חומרים של פשטידה, לשים את הכל בתנור ובתוך כמה דקות הכל מוכן מבלי שנדרש ממכם לעשות פעולה נוספת. בבישול באמצעות תנור תוכלו לשים את האוכל בתנור על טיימר וללכת לעיסוקים אחרים שתרצו.

 

הכירו את התנור הבנוי

תנור בנוי הוא אופציה יחסית חדשה מהשנים האחרונות, אך נהייתה טרנדית. מיקום התנור הוא מובנה כחלק מארונות המטבח ובכך הוא בעצם יכול להיות כמעט בכל ארון שתרצו במטבח, כמובן לפי הנוחות שלכם. כדאי לבחור ארון שהוא בגובה מתאים לכם בכדי שהשימוש בו יוכל להיות נוח.

אין ספק שיש כאן פן עיצובי כאשר לא רק שהתנור לא תופס מקום במטבח, הוא גם מוסתר ויש אנשים שיעדיפו אותו ככה. כמו כן, צורת ההתקנה היא אינה מסובכת ואפשר להשתמש בהוראות ההתקנה שהוא מגיע איתן. המחירים של תנור מסוג זה יכולים לנוע בין פחות מ1,000 שקלים ועד מעל ל-5,000 שקלים, תלוי בפונקציות של התנור, במראה, בחברה המייצרת שלו ועוד.

 

בסיכומו של דבר

תנור הוא אביזר חשוב במטבח, הוא חוסך זמן, מאמץ, הוא יעיל ובעל שימוש רחב. ישנם סוגים שונים של תנורים ביניהם ניתן למצוא תנור בנוי שנמצא בצורה מובנת בארונות המטבח. יש לכך יתרונות שונים כמו חסכון במקום. התנור הבנוי עשוי לעלות במחירים שונים בהתאם לתנור שתבחרו ומה המאפיינים שלו.

כמה עולה מטבח עץ מלא
כמה עולה מטבח עץ מלא? 

מטבחים מעץ מלא הפכו ללהיט בשנים האחרונות. עובדה זו הגיעה לידינו לאחר שקראנו מאמר מקיף בנושא. ההתעניינות הרבה בתחום

כמה עולה שיש רחב למטבח
כמה עולה שיש רחב למטבח?

כאשר משפצים את המטבח או בונים מטבח חדש, חשוב לבחור את השיש המושלם שיתאים למטבח וייצור לכם חווית בישול